Sari la conținut

RANIA noua la tine în oraș 😍 0759322114


Vizitator Adela6969

Postări Recomandate

Vizitator Adela6969
Reputație: 0
Acum 4 minute, Manolem a spus:

Buna Adela, până la ce ora lucrezi?

Mă interesează o programare!

Buna până la ora 23.00 .. pt mai multe detalii dă-mi mesaj în privát 

Link spre comentariu
Vizitator Raduu12
Reputație: 0

Tipa e foarte misto, 

Am avut o vizita scurta pe la ea

Locația una obișnuită un avangarden, chiar și apartamentul este unul obișnuit. 

Am stat numai un număr din lipsa de timp. 

Oralul unu foarte bun, cu saliva, fără tente de deep, însă nu s-a simțit dantura. 

La normal am apucat sa schimb 2 poziții, si am terminat un balonas. 

Geme foarte mișto, ceea ce m-a și excitat mai tare și îți arunca și niște priviri de te fac sa iti dai drumu. 

Decartat 150

Fara note și alte cele, e o chestie de gusturi. 

Eu unu sper sa mai ajung pe la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 31.10.2022 la 20:52, Vizitator Proclaimer a spus:

Salut, băieți ✌️

Titulara topicului este... retardată 🤔 Ăsta fiind atuul ei. Bine, nu sunt eu în măsură să judec alți oameni dar pe cuvântul meu, m-aș distra mai mult dacă aș sta la o caterincă cu un semn de circulație. În fine.. 

M-a mâncat în cur să merg la ea și prost am fost că m-am ambiționat să rămân dar cum zicea un băiat din Alba, nu e nasoală tipă, bine... nici drăguțică așa cum a zis el... Mie trebuia să-mi treacă "furiia aia mare" și oaia asta parcă se potrivea da' băi tată.. Ce a fost în capul meu de am zis că aș sta o oră, nici eu nu știu.. Trecem peste...

Îi dau 300, zice că s-ar băga la un duș, se duce, eu mă gândesc mai bine, îmi iau ăia 300 de pe noptieră, îi pun 150 că zic totuși că nu-s handicapat, stau numa' un număr, vine înapoi, se țâpă în pat, stăm la o poveste, văd că nu ai cu cine, zic hai să trecem la acțiune...

Eh, aici e aici... Eu am vrut oral protejat (mi se părea logic să fie protejat în cazul ei) și vă zic.. e jalnic.. Îți moare pula-n gura ei.. 

La normal protejat, băi băiatule.. mi-a dat un damf de pișat de m-am ridicat din pat și m-am dus direct la duș (mi-a adus un prosop ud de pe uscătorul de rufe 🙄) și plus de asta, fraților.. mai bine vă luați un elefant, la fel de strâmt e. Zic și eu 🤷‍♂️

Mă îmbrac la loc, mă încalț, îmi iau ăia 150 de pe noptieră și plec... Zicea să îi las măcar 100 dar fata mea, mi-aș fi bătut joc de mine și de banii mei dacă îți lăsam ceva.. Oricum... azi... că am ales să petrec timp cu tine, nici cea mai mare stimă de sine n-am avut, așa că... 

Părerea mea e... Lasă-te! Sau dă o fugă în alt oraș și nu te mai întoarce 😗

Seară faină, băieți! Merg să-mi dau foc la haine ✌️

Stai linistit ca si eu am pățit la fel tot cu domnisoara vorbesc cu ea pe whtassap imi spune detaliile tot si locatia..i.am si spus  sa nu ma incurce ca la mine e greu cu serviciul ca apoi ma dau peste cap..bun ajung la locatie sun nu răspunde mai astept 10 min în masina fumez o tigare sun iar nu mi-a răspuns dau sa plec ma suna fatuca asta ca bine ai zis ca e dusă dupa 2 3 ore cand își aduce aminte de mine fix când am ajuns acasa bine ca nu era nimeni acasa ca îmi mai făcea si probleme...deci numarul la block dar mai bine ca nu ma primit ca apoi am citit recenzile lăsate de alti pe alte orașe.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Adela6969
Reputație: 0
Acum 28 minute, crisstian87 a spus:

Stai linistit ca si eu am pățit la fel tot cu domnisoara vorbesc cu ea pe whtassap imi spune detaliile tot si locatia..i.am si spus  sa nu ma incurce ca la mine e greu cu serviciul ca apoi ma dau peste cap..bun ajung la locatie sun nu răspunde mai astept 10 min în masina fumez o tigare sun iar nu mi-a răspuns dau sa plec ma suna fatuca asta ca bine ai zis ca e dusă dupa 2 3 ore cand își aduce aminte de mine fix când am ajuns acasa bine ca nu era nimeni acasa ca îmi mai făcea si probleme...deci numarul la block dar mai bine ca nu ma primit ca apoi am citit recenzile lăsate de alti pe alte orașe.. 

Nu e adevărat Nu te-am sunat după câteva ore aratami dovada cum ca eu team deranjat după câteva ore . Eu azi am vorbit cu tine și tiam dat mesaj ca nu te pot primi ca a prelungit cineva urat din partea ta ca vrei sa ma denigrez ca nu am putut sa te primesc..

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 24 minute, Adela6969 a spus:

Nu e adevărat Nu te-am sunat după câteva ore aratami dovada cum ca eu team deranjat după câteva ore . Eu azi am vorbit cu tine și tiam dat mesaj ca nu te pot primi ca a prelungit cineva urat din partea ta ca vrei sa ma denigrez ca nu am putut sa te primesc..

În primu rand nu vorbeam de azi este vorba de anu trecut în octombrie..si niciodata nu voi denigra pe nimeni pt ca nu îmi sta în caracter..eu respect munca care o prestati voi ca femei..acum nu ai avea cum sa îmi dai mesaj ca ești la block..eu chiar am vrut sa vin la tine ca astfel nu stateam ca un prost 10 15 min prin fata blocului ca nu oi fi idiot..dar azi am văzut iar anunțul tău și am citit recenzile si de la ceilalți băieți..tu ca excorta trebuie sa accepți și părerile rele nu doar pe cele bune. Poate totuși înveți din greșeli, si ca excorta dacă ești o excorta versata dacă a trecut mai mult de 5 min maxim 10 nu mai suni tu..dacă omu chiar te vrea insista el pana răspunzi,dar ru din pacate nu am timp de pierdut sa sun cu orele incontinu asta pe viitor pt tine..seara frumoasă 

Link spre comentariu
Vizitator Adela6969
Reputație: 0
Acum 4 minute, crisstian87 a spus:

În primu rand nu vorbeam de azi este vorba de anu trecut în octombrie..si niciodata nu voi denigra pe nimeni pt ca nu îmi sta în caracter..eu respect munca care o prestati voi ca femei..acum nu ai avea cum sa îmi dai mesaj ca ești la block..eu chiar am vrut sa vin la tine ca astfel nu stateam ca un prost 10 15 min prin fata blocului ca nu oi fi idiot..dar azi am văzut iar anunțul tău și am citit recenzile si de la ceilalți băieți..tu ca excorta trebuie sa accepți și părerile rele nu doar pe cele bune. Poate totuși înveți din greșeli, si ca excorta dacă ești o excorta versata dacă a trecut mai mult de 5 min maxim 10 nu mai suni tu..dacă omu chiar te vrea insista el pana răspunzi,dar ru din pacate nu am timp de pierdut sa sun cu orele incontinu asta pe viitor pt tine..seara frumoasă 

Eu nu am mai sunat pe nimeni cine vede ca nu răspund înseamnă că sunt ocupata de atunci dacă era ceva situați de genul mai scriau dar eu nu mai sun pe nimeni dacă trece 5 minute maxim . O seara faina și tie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...