Sari la conținut

Dupa miezul noptii


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ma ajuta cineva cu o recomandare pentru o dameza care presteaza dupa miezul noptii.

Vineri seara merg la o intrunire de serviciu care va dura dupa ora 0 la miezul noptii dupa care as  merge la o golire / doua dar nu stiu cine presteaza la ore asa tarzii.

Mulțumesc anticipat!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Roxy, Sonia, Andreea, Emilia (daca are chef sa lucre noaptea) 😉 Oricum daca mergi noaptea e de bun simt sa iei min o ora. Nu sta nimeni dupa tine pt o fin 😜

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
La 14.10.2022 la 10:48, x the impaler a spus:

Roxy, Sonia, Andreea, Emilia (daca are chef sa lucre noaptea) 😉 Oricum daca mergi noaptea e de bun simt sa iei min o ora. Nu sta nimeni dupa tine pt o fin 😜

Hm, să știi că noaptea majoritatea cererilor sunt la finalizare, din păcate. 65% sunt rudă cu Celentano😯.

Eu vorbesc de orașele în care am activa, nu stiu cum este la voi. Poate mă ajută o colega cu câteva sfaturi despre orașul vostru.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, andreeakvl98 said:

Hm, să știi că noaptea majoritatea cererilor sunt la finalizare, din păcate. 65% sunt rudă cu Celentano😯.

Eu vorbesc de orașele în care am activa, nu stiu cum este la voi. Poate mă ajută o colega cu câteva sfaturi despre orașul vostru.

Eu sunt colega ta 🤗:slap2 Ce drac mai vrei de la colega cand ai un prieten aici???

Vii tu si ne salvezi 😘 Daca nu ajungi nici anul asta ma faci de ras aici prin comunitate 😂 Imi pierd credibilitatea ca tot le promit la colegi o dulce Andree🥰 Si trimite pozele alea... (stii tu pt ce) 😜

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 57 minute, x the impaler a spus:

Eu sunt colega ta 🤗:slap2 Ce drac mai vrei de la colega cand ai un prieten aici???

Vii tu si ne salvezi 😘 Daca nu ajungi nici anul asta ma faci de ras aici prin comunitate 😂 Imi pierd credibilitatea ca tot le promit la colegi o dulce Andree🥰 Si trimite pozele alea... (stii tu pt ce) 😜

Nu te vreau de colegă😂.

Te vreau de bărbat 😈.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 ore, x the impaler a spus:

Eu sunt colega ta 🤗:slap2 Ce drac mai vrei de la colega cand ai un prieten aici???

Vii tu si ne salvezi 😘 Daca nu ajungi nici anul asta ma faci de ras aici prin comunitate 😂 Imi pierd credibilitatea ca tot le promit la colegi o dulce Andree🥰 Si trimite pozele alea... (stii tu pt ce) 😜

Mi-au trezit curiozitate orădenii, am auzit ca sunt oameni faini.

În noiembrie este ok?

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, andreeakvl98 said:

Nu te vreau de colegă😂.

Te vreau de bărbat 😈.

Nu se poate barbat... Colega e mult mai fain 😜 Putem fi prieteni, nu exista gelozii si patimi, nu avem secrete. Pe colega o impart cu drag cu prietenii, chiar o recomand 🤗

Deci ramane stabilit Colega mea draga 😘😂

  • Haha 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 7 ore, ursuletulpanda a spus:

Te așteptăm cu drag  numai să vii odată! 😘🐼

Cred că o să dau o fuga până la Arad și după o să vin la voi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...