Sari la conținut

Belle-0761367099


JustJ

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
12 hours ago, Vasile98765 said:

Salutare fraților, 

Am fost astăzi pe la tinerica noastă. Programare pe whats up și la ora 16.00 eram la locație. 

Este amuzant la ce nr suni la interfon și la ce nr este apartamentul 🤣🤣🤣🤣

    Și îmi deschide usa: o tinerica super frumos bronzata, slim cu un fund bombat și sâni în formă de pară. Ptr mine este foarte mișto aspectul ei

Actiunea nu o mai descriu. Stă foarte bine capră, se mișca bine deasupra, are o pizda tânără, gustoasa și micuță 😍😍😍😍😍

Eu voi mai revenii la ea. 

Amenda 150 de lei totul protejat 

Multumesc frumos pentru recenzie,o frumoasa experienta cu tine,multumesc pentru tratatie si respect,sa ne revedem cu bine si sanatosi🤗🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata somnorosii mei frumosi si veseli. Din pacate sambata voi pleca si sper ca ma voi intoarce la fel de repede. Baia Mare este notat in lista mea favorita,va ramane orasul meu de suflet si cel mai iubit.  Din nou va multumesc pentru primirea uimitoare,pentru recpectul oferit si pentru ca am devenit atat apropiați cat si prieteni. Va astept cu programari cat mai stau. Zi frumoasa in continuare si pentru cei la lucru servici usor🤗❤️

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salut! Am șprintat și azi până la Belle și iar m am simțit tinerel deși s cam trecut. Nu știu ce scală are fata asta la note dar cu mine la fiecare întâlnire a fost mai wow și nu sunt subiectiv....cu ea nu există monotonie...și dacă ești mai timid te simte ea și preia inițiativa. Care nu ati fost fugiți repede...așa ceva nu se ratează. Multumesc frumos Belle!!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
32 minutes ago, mivanul said:

Salut! Am șprintat și azi până la Belle și iar m am simțit tinerel deși s cam trecut. Nu știu ce scală are fata asta la note dar cu mine la fiecare întâlnire a fost mai wow și nu sunt subiectiv....cu ea nu există monotonie...și dacă ești mai timid te simte ea și preia inițiativa. Care nu ati fost fugiți repede...așa ceva nu se ratează. Multumesc frumos Belle!!

Nu stiu cum dar mereu ma atingi cu aceste cuvinte....nu stiu ce sa mai zic decat un mare MULTUMESC!!!!! Te respect foarte mult prietenul meu drag! 🤗❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
24 minutes ago, Calaretul19 said:

Am (re)vizitat azi splendoarea asta de față. Nu mai dau detalii....cei care cunosc....știu.  Notele ar fi în zadar. Iar pe cei care încă nu au ajuns la ea......ii indemn sa meargă. 

Te țuc frumusețe!

Sarbatori fericite si sa ne revedem cu bine,esti un om deosebit si multumirile ar fi in zadar. Te pup!!!!😘😘🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Dragii mei va multumesc din nou pentru ca am cunosc oameni ca si voi!! Nu stiu daca ne vom revedea inainte de sarbatori dar va urez din tot sufletul Sarbatori Fericite,bunastare sufleteasca,o minte mai relaxata,bucurie si multa sanatate! Va respect pe toti in parte si va pup! Sarbatori Fericite inca o data!!!!❤️❤️❤️🥰

  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 3 ore, JustJ a spus:

Dragii mei va multumesc din nou pentru ca am cunosc oameni ca si voi!! Nu stiu daca ne vom revedea inainte de sarbatori dar va urez din tot sufletul Sarbatori Fericite,bunastare sufleteasca,o minte mai relaxata,bucurie si multa sanatate! Va respect pe toti in parte si va pup! Sarbatori Fericite inca o data!!!!❤️❤️❤️🥰

Sărbători fericite!!!

Iară am ratat a doua vizită dar recuperăm noi.Sa ne vedem sănătoși. 😍😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
4 minutes ago, pasarila22 said:

Belle dupa 18 decembrie esti in bm?

Momentan nu pot trece prin BM inainte de Sarbatori pentru ca ruta mea nu se sincronizeaza cu orasul vostru 😔

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 31 minute, JustJ a spus:

Momentan nu pot trece prin BM inainte de Sarbatori pentru ca ruta mea nu se sincronizeaza cu orasul vostru 😔

Foarte bine că nu îs acasă în perioada aia 🤪🤪😀😀🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
3 hours ago, normall said:

Salut! Inainte de sărbători pe când crezi ca ajungi? 

Nu sunt sigura daca voi ajunge inainte dar dupa sarbatori abia astept sa stam la povesti❤️🤗🤗🤗❤️

  • Confuz 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
Acum 34 minute, JustJ a spus:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

Asta da surpriza de mos craciun

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 56 minute, JustJ a spus:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

No bine 🙃🙃

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, JustJ a spus:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima 

 

Fac rezervare de pe acuma!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:MARAMU
  • Oras:MARAMU
5 hours ago, JustJ said:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

🥰😍😛

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 14.12.2022 la 17:29, JustJ a spus:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

Frumusețe.......cu brațele deschise te așteptăm!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 14.12.2022 la 17:29, JustJ a spus:

Heii domnii mei. M am decis sa nu mai ajung pe alte meleaguri si sa va fac o surpriza sa petrecem zilele inainte de Sarbatori impreuna. Pe data de 17 dec pana pe 23 dec ma prezint din nou in orasul vostru de data aceasta cu alta locatie(b-dul Traian). 

Multumesc foarte mult pentru amabilitatea si discretia voastra si abia astept sa ne revedem! Va pup si toate cele bune!  Cu stima Belle🤗❤️

Trec azi pe la tine sau iar nu ai locuri?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...