Sari la conținut

🌸 Rebecca 0756580235🌸


Postări Recomandate

  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna băieți!! Ma numesc Rebecaaa și sunt noua la voi in oraș!
Serviciile mele sunt următoarele!
🍭 
OP/ON - în funcție de igiena

🍭NP

🍭69

🍭Masaj de relaxare

🍭CIM- extra 100

🍭Finalizare corporala 

🍭Diferite pozitii (sunt deschisa la anumite fantezii) 

Tarif 150-finalizarea(30 de minute) 

300 - ora (60 de minute) 

Maine voi ajunge la voi în oraș! Programările se fac telefonic sau pe wapp! O zi cu soare va doresc! 🌅

0FCA31C6-74FB-4328-B6C1-E590BB3C1564.jpeg

0FD3484F-6536-40E8-BE52-B14C5261A56B.jpeg

889CBDC1-ABF1-497B-9222-7316D8C250BC.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 6 minute, florinelu200 a spus:

Locatia pare de Brasov.

Da ,  sa postat automat locația de brasov .  Acum sunt in București , voi încerca sa modific imediat .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 2 minute, konn223 a spus:

pozele par prelucrate putin, nu poate pielea ta sa fie asa lucioasa, si fara defecte, eu o sa incerc sa te vizitez, fetele care vin asa in vizita sunt asaltate si nu mai prinzi si apoi pleaca, cel putin asa am patit eu. 

Pozele sunt  făcute cu un aparat profesional . Voi încerca sa atașez aici link ul cu recenzii din  brasov . Acolo am activat aproape 1 an .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 minute, Rebecaaa22 a spus:

Mulțumesc , asta îmi va fii de ajutor ❤️

Moa😃 Cum sa iti vina unchiul la ușă sa fie clientul tău? Rămâi in București, nu te mai duce in orașe unde ai rude.

Bine ai venit și mult spor!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Personal, prefer pozele mai realiste. Înțeleg să le mai retușezi un pic acolo dar aici sunt total exagerate. Zici că sunt pozele de la sfârșitul ziarelor cu fetele alea de te momeau să le suni la "0900900xxx". Pur și simplu, nu sunt credibile. Ok, aparat foto profesionist, bravo dar ce vad acolo e cu mult peste acel aparat. Mă feresc de astfel de poze pt că îmi e teamă de ce voi găsi. Dacă spre exemplu ești mai grăsuță și vad asta in poze, ori nu vin și atunci nu îmi pierd nici eu și nici tu timpul ori vin și îmi asum că ai câteva kg în plus. Nu e vorba de tine că ai avea câteva kg în plus ci faptul că nu prea arata real. Vrăjeală cu "vino să te convingi" e slabă și fumata. Vin dar daca nu îmi place ce vad, adică dacă nu ești la fel de mișto ca in poze fizic mă plătești tu pe mine cu 150 pt deranj. Asta dacă aveți încredere în poze. Altfel, fiți sincere și aveți mult mai mult de câștigat așa. ;)

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna baieti , imediat ce rezolv problema cu apa calda , voi anunța și va voi onora cu programările !

Mii de scuze programărilor de astăzi !😔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate confirma cineva dacă face finalizare corporala gratis, din ce am citit pe celelalt topi spune ca ”la servetel” este gratis si pe corp e 50 lei
De asemenea scrie ca nu face FK.
Poate confirma cineva din cei care au fost la ea de curand (ca tot are agenda ocupata) ca face ON ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pozele sunt foarte prelucrate dupa cum se vede, in realitate are tatele mai mici dar e curata si draguta. Nu face FK, e d-aia cu principii, lol. ON nu vedeti daca va duceti cu branza-n pula. Are tendinta sa dea din gura ca sa treaca timpul, daca vede ca nu ii functioneaza te fute te lasa s-o futi cam in sictir.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...