Sari la conținut

Liniste totala in Ploiesti. Ce ati mai vizitat?


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Odata cu modificarile regulamentului s-a asternut tacere deplina pe aici. Nicio nou venita, si in afara de Alis, Adelina si Andreea 100% vad ca restul fetelor nu mai activeaza prin Ploiesti?

Cel putin eu nu am gasit disponibile altele. Voi ce ati mai vizitat recent de calitate? 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 3 minute, bbb a spus:

Odata cu modificarile regulamentului s-a asternut tacere deplina pe aici. Nicio nou venita, si in afara de Alis, Adelina si Andreea 100% vad ca restul fetelor nu mai activeaza prin Ploiesti?

Cel putin eu nu am gasit disponibile altele. Voi ce ati mai vizitat recent de calitate? 

Dacă am cereri, vin eu.😂

Link spre comentariu
Acum 7 ore, bbb a spus:

Odata cu modificarile regulamentului s-a asternut tacere deplina pe aici. Nicio nou venita, si in afara de Alis, Adelina si Andreea 100% vad ca restul fetelor nu mai activeaza prin Ploiesti?

Cel putin eu nu am gasit disponibile altele. Voi ce ati mai vizitat recent de calitate? 

Raisa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 8 ore, bbb a spus:

Odata cu modificarile regulamentului s-a asternut tacere deplina pe aici. Nicio nou venita, si in afara de Alis, Adelina si Andreea 100% vad ca restul fetelor nu mai activeaza prin Ploiesti?

Cel putin eu nu am gasit disponibile altele. Voi ce ati mai vizitat recent de calitate? 

Mai nimic     eu ma dau pe travestiți   ...😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 30 minute, bbb a spus:

Ori e lumea prea secretoasa si nu mai recomanda nimic, ori este prea moarta piata.

Poate @pisicuts se gandeste sa resusciteze forumul asta cumva, ca asa nu isi mai au rost abonamentele pentru membrii. 

Pai el nu are ce sa faca. Adica a facut deja, a eliminat off-topicul. :)

mai departe depinde de noi, sa vizitam fete si sa facem recenzii.

pentru ca fetelor li se pare scump/ nu au fonduri suficiente pentru conturi rosii, s-a revenit la situatia de acum cativa ani cand nu erau ele active pe forum si se faceau recenzii. 😛

  • Like 8
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 21 minute, caineleDDB a spus:

Pai el nu are ce sa faca. Adica a facut deja, a eliminat off-topicul. :)

mai departe depinde de noi, sa vizitam fete si sa facem recenzii.

pentru ca fetelor li se pare scump/ nu au fonduri suficiente pentru conturi rosii, s-a revenit la situatia de acum cativa ani cand nu erau ele active pe forum si se faceau recenzii. 😛

Ai dreptate' acum să revenim la recenzii ca oricum aproape  toate ne luau la pula pe aici...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 53 minute, caineleDDB a spus:

Pai el nu are ce sa faca. Adica a facut deja, a eliminat off-topicul. :)

mai departe depinde de noi, sa vizitam fete si sa facem recenzii.

pentru ca fetelor li se pare scump/ nu au fonduri suficiente pentru conturi rosii, s-a revenit la situatia de acum cativa ani cand nu erau ele active pe forum si se faceau recenzii. 😛

A eliminat si off-topicul si on-topicul. Este mare cresterea pentru ele de la 50 la 500 de lei... si la cum e forumul acum stau sa ma gandesc daca si pentru membrii mai are rost contul premium.  

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, salmanasar a spus:

Nu prea ai ce acum sau nu știu eu.Risca pe publi.

Tot caut pe publi, dar prefer fetele care au si whatsapp pentru programari. Din pacate nu prea raspund. Sau am fost eu ghinionist pana acum.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, bbb a spus:

Este mare cresterea pentru ele de la 50 la 500 de lei...

Personal nu o văd asa! Ele s-au obișnuit ca pentru 50 de lei pe lună sa aibă publicitate pe acest forum beneficiind de pe urma lui destul de mult fără nici cea mai mica investiție! 

În orice afacere, întâi bagi și apoi scoți, ele doar scoteau iar acum când trebuie sa contribuie se plâng de parca nu ar face banii aia în maxim 2 ore... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, bbb a spus:

Tot caut pe publi, dar prefer fetele care au si whatsapp pentru programari. Din pacate nu prea raspund. Sau am fost eu ghinionist pana acum.

 

Poate ghinionul.Mai vezi și Naty, mătușa Izabela care nu e deloc mătușa, Loredana care e tare frumoasa.Incearca.Cine insistă până la urmă găsește.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, salmanasar a spus:

Poate ghinionul.Mai vezi și Naty, mătușa Izabela care nu e deloc mătușa, Loredana care e tare frumoasa.Incearca.Cine insistă până la urmă găsește.

Am cunoscut-o pe Naty, dar am inteles ca este plecata momentan. Care Loredana? m-ai facut curios. Loredana - Blonda siliconata stiu ca nu mai e in oras.

Lasa-mi te rog un anunt/link ceva sa vad despre cine este vorba. 

Link spre comentariu
La 18.10.2022 la 15:04, bbb a spus:

Am cunoscut-o pe Naty, dar am inteles ca este plecata momentan. Care Loredana? m-ai facut curios. Loredana - Blonda siliconata stiu ca nu mai e in oras.

Lasa-mi te rog un anunt/link ceva sa vad despre cine este vorba. 

De ea vorbeam Lorylory,nu știam că a plecat.Daca nu ai fost încearcă și Alis Tyson 97 și 0740757529 chiar dacă în recenzii se spune că e grăbită.Mie mi a plăcut basarabeanca iar la anal cât nu sunt eu de fan așa de frumos a pus curul ăla mișto în sus că nu am rezistat și am dat în el cât am putut.Succes să ai.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
La 18.10.2022 la 11:40, blueoak a spus:

Personal nu o văd asa! Ele s-au obișnuit ca pentru 50 de lei pe lună sa aibă publicitate pe acest forum beneficiind de pe urma lui destul de mult fără nici cea mai mica investiție! 

În orice afacere, întâi bagi și apoi scoți, ele doar scoteau iar acum când trebuie sa contribuie se plâng de parca nu ar face banii aia în maxim 2 ore... 

Cred ca sunt ocupate 2 ore/zi si nu prea mai iese socoteala =))

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 ore, salmanasar a spus:

De ea vorbeam Lorylory,nu știam că a plecat.Daca nu ai fost încearcă și Alis Tyson 97 și 0740757529 chiar dacă în recenzii se spune că e grăbită.Mie mi a plăcut basarabeanca iar la anal cât nu sunt eu de fan așa de frumos a pus curul ăla mișto în sus că nu am rezistat și am dat în el cât am putut.Succes să ai.

LoryLory am vazut ca a ajuns la Brasov, Alis Tyson am vizitat,  iar Basarebeanca am testat-o anal de cand a ajuns. Mi-a placut ca nu comenteaza absolut deloc. si e foarte simpatica.  

Mai urmarim ce mai apare pe aici, poate daca o sa avem :dus2 apa calda in Ploiesti mai apar si fete noi 😂

Link spre comentariu
Acum 4 ore, bbb a spus:

LoryLory am vazut ca a ajuns la Brasov, Alis Tyson am vizitat,  iar Basarebeanca am testat-o anal de cand a ajuns. Mi-a placut ca nu comenteaza absolut deloc. si e foarte simpatica.  

Mai urmarim ce mai apare pe aici, poate daca o sa avem :dus2 apa calda in Ploiesti mai apar si fete noi 😂

Poate dar văd că primarul a șters o în concediu medical și l a lăsat pe vice cu beleaua pe cap.Mie asta nu îmi miroase a bine.Daca treaba se puteau rezolva repede nu fugea cine venea să se bată cu caramida în piept.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, salmanasar a spus:

Poate dar văd că primarul a șters o în concediu medical și l a lăsat pe vice cu beleaua pe cap.Mie asta nu îmi miroase a bine.Daca treaba se puteau rezolva repede nu fugea cine venea să se bată cu caramida în piept.

Am stat noi aproape 3 luni fara apa calda si nu a daramat nimeni primaria/consiliul judetean.. o data si o data se rezolva si asta.. ce mai conteaza 1 saptamana, doua, trei 😂:dus2

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 17.10.2022 la 15:02, bbb a spus:

Odata cu modificarile regulamentului s-a asternut tacere deplina pe aici. Nicio nou venita, si in afara de Alis, Adelina si Andreea 100% vad ca restul fetelor nu mai activeaza prin Ploiesti?

Cel putin eu nu am gasit disponibile altele. Voi ce ati mai vizitat recent de calitate? 

Decat sa vina toate panaramele si sa-ti ceara 200 lei/fin, mai bine vizitezi ce mai este prin oras, sau dai o fuga la Bucuresti unde oferta este mult, mult mai buna, chiar daca preturile sunt mai mari .... futi si nu te doare capul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...