Sari la conținut

Liniste totala in Ploiesti. Ce ati mai vizitat?


Postări Recomandate

Acum 35 minute, prvsle a spus:

Decat sa vina toate panaramele si sa-ti ceara 200 lei/fin, mai bine vizitezi ce mai este prin oras, sau dai o fuga la Bucuresti unde oferta este mult, mult mai buna, chiar daca preturile sunt mai mari .... futi si nu te doare capul.

De acord cu București dar prețurile nu sunt mai mari.La 200/300 sunt fete foarte bune.Eu mă duc de două ori pe săptămână la Bety20 și sunt foarte mulțumit și merită și drumul.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 43 minute, salmanasar a spus:

Nu știu, dar nici nu încerc să aflu.Sper totuși că a învățat ceva căci ar fi păcat la cât este de 

Asta si.a scris recenzie singura pe Constanța... Avea 2 conturi si le.a încurcat...A scris ca e disponibilă dupa contul cu recenzia.

Mare.i grădină domnului.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
1 oră în urmă, salmanasar a spus:

Nu știu, dar nici nu încerc să aflu.Sper totuși că a învățat ceva căci ar fi păcat la cât este de frumoasa.

Nici eu. Daca doreste sa invete cum ar trebui sa practice prostitutia ii pot face niste recomandari (sa discute cu niste fete). Poate isi revine. 😛

  • Like 9
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 12 ore, caineleDDB a spus:

Nici eu. Daca doreste sa invete cum ar trebui sa practice prostitutia ii pot face niste recomandari (sa discute cu niste fete). Poate isi revine. 😛

Cred ca ai prins-o tu mai la inceput, sau intr-o zi proasta. Eu zic ca e de "prima liga" pentru Ploiesti, si daca mai imbunatateste putin serviciile se bate la play-off. Sau poate am avut eu noroc de o zi buna a ei. 😂

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 20.10.2022 la 7:25, caineleDDB a spus:

Cred ca sunt ocupate 2 ore/zi si nu prea mai iese socoteala =))

Pai deh, când era bine erau toate roșii, acum s-au înnegrit majoritatea... 

De parca pe ele le interesează de unde fac eu rost de bani sa ajung la ele... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 36 minute, sorinph a spus:

tu faci cum crezi, postezi nu postezi, e treaba ta. ca lucrurile pot fi mai rele nu te contrazic. daca nu-si punea pestele sa i faca reclama nu aveam niciunul vreo treaba cu ea.

referitor ca nu pleci neterminat e pe jumatate adevarat. sta cu picioarele stranse sa nu bagi prea tare, nu o poti profita de tzatze, tegrabeste etc. eu am terminat cu greu cand am fost la ea printr-o concentrare maxima :))

crezi ca nu sunt destui care au plecat neterminati?

 

Ba da, posibil. Eu am pus-o sa-mi faca laba ca altfel nu reuseam performanta. =))

Da' nu cred ca sunt pesti aia care scriu. De obicei orice tarfa care se respecta are si conturi cu nume de baieti. Sau poate chiar sunt clienti sau troli. Ma rog, sa fie la ei acolo. 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 hour ago, caineleDDB said:

Ba da, posibil. Eu am pus-o sa-mi faca laba ca altfel nu reuseam performanta. =))

Da' nu cred ca sunt pesti aia care scriu. De obicei orice tarfa care se respecta are si conturi cu nume de baieti. Sau poate chiar sunt clienti sau troli. Ma rog, sa fie la ei acolo. 

in cazul ei se vede ca e iubi. omul era multumit de suma produsa si ne dadea cu tifla (crede el)

Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 3 minute, andreeakvl98 a spus:

Mulțumesc frumos tuturor pentru mesaje.

Sunt slabe șanse să ne vedem anul acesta.

Seară bună.😇

Nu pot sa cred ca ai gasit in alte parti ale țării oameni mai darnici si mai educati ca la Ploiesti :jackass

  • Like 6
  • Haha 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...