Sari la conținut

Liniste totala in Ploiesti. Ce ati mai vizitat?


Postări Recomandate

12 hours ago, EsophagealSX said:

"A Rome court has acquitted former Italian Prime Minister Silvio Berlusconi, who was suspected of bribing witnesses in a case involving the alleged use of underage prostitutes. According to ANSA, this decision was made due to the "lack of fact" of the crime. "

🥳

Bine ai revenut :)))))

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 31 minute, sorinph a spus:

cand sa i dau si eu o replica lu’ guvidu’ didi, ia l de unde nu i. 

pacat, era simpatic in prostia lui.

Domnule Sorin replicile tale sunt doar niște vorbe spuse din propria frustrare.. în locul tău nu as mai ieși din casa..poate asa nu ai mai fi asa de frustrat..

Simpatic sunt..dar nu pentru tine..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
3 hours ago, dydy.v.1.1 said:

Domnule Sorin replicile tale sunt doar niște vorbe spuse din propria frustrare.. în locul tău nu as mai ieși din casa..poate asa nu ai mai fi asa de frustrat..

Simpatic sunt..dar nu pentru tine..

hai ma ca esti simpatic cu milogeala asta de a posta pe forum.

te-a dat afara de 3-4 ori pana acum. daca aveai coloana stateai in banca ta dar esti carpa, pres, fular.

 

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 12 ore, sorinph a spus:

hai ma ca esti simpatic cu milogeala asta de a posta pe forum.

te-a dat afara de 3-4 ori pana acum. daca aveai coloana stateai in banca ta dar esti carpa, pres, fular.

 

Sa înțeleg ca ți au venit facturile și nu mai ai bani sa te duci la femei...nedreapta viata ..nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 29 minute, sorinph a spus:

da ba, te-ai prins, milogule. dar nu de la facturi. de la salarii.

Nu știu care din noi este milogul..ca tu ai recenzii numai la finalizare...de când ești pe forum..

 Și nu îți mai etala inteligenta pe aici..și dute și fa ceva sa câștigi mai mulți bani..sa nu mai plângi pe aici..în loc sa te cerți cu mine du te și fa ceva productiv .. 

Aaa da scuze..tu ești deștept dar ești nedreptățit....tara asta de cacat nu te merita..Ia-ți catrafusele și dute im plm în Germania la cules de sparanghel ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Poți sa te duci la finalizare de 3 ori / săptămână și sa cheltui 1400-1500 lei / lună sau poți sa te duci 2 ore o data la doua săptămâni și sa cheltui 1000 de lei pe lună. 

Just sayin' 🥂

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 minute, Amado a spus:

Poți sa te duci la finalizare de 3 ori / săptămână și sa cheltui 1400-1500 lei / lună sau poți sa te duci 2 ore o data la doua săptămâni și sa cheltui 1000 de lei pe lună. 

Just sayin' 🥂

Corect.. 

Sau poți sa ai nevasta..amanta și sa spargi și la femei vreo 5000 6000 pe luna..( vezi dl Popescu) sau altii

Acum 15 minute, caineleDDB a spus:

Ciolacu si PSD, ne scapă de MCV !!

Sa vezi dezmăț de la anu..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 hour ago, dydy.v.1.1 said:

Nu știu care din noi este milogul..ca tu ai recenzii numai la finalizare...de când ești pe forum..

 Și nu îți mai etala inteligenta pe aici..și dute și fa ceva sa câștigi mai mulți bani..sa nu mai plângi pe aici..în loc sa te cerți cu mine du te și fa ceva productiv .. 

Aaa da scuze..tu ești deștept dar ești nedreptățit....tara asta de cacat nu te merita..Ia-ți catrafusele și dute im plm în Germania la cules de sparanghel ..

coaie, ptr ca nu fac recenzie de cate ori ma duc la cineva asta nu inseamna ca n-am fost.

dupa cum te exprimi, cata gramatica cunosti, cum epatezi tu o data pe luna cand iti iei o ora si lasi 100 lei in plus, cum te simti inferior social si personal, am ajuns la concluzia ca esti un ratat.

diferenta intre noi este ca eu n-am vrut sa ma stie nicio curva si nici nu-mi povestesc viata personala.

ramai tu cu impresia ta ca pe mine ma doare in cur ce aberezi tu acolo

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Chiar acum, sorinph a spus:

coaie, ptr ca nu fac recenzie de cate ori ma duc la cineva asta nu inseamna ca n-am fost.

dupa cum te exprimi, cata gramatica cunosti, cum epatezi tu o data pe luna cand iti iei o ora si lasi 100 lei in plus, cum te simti inferior social si personal, am ajuns la concluzia ca esti un ratat.

diferenta intre noi este ca eu n-am vrut sa ma stie nicio curva si nici nu-mi povestesc viata personala.

ramai tu cu impresia ta ca pe mine ma doare in cur ce aberezi tu acolo

De ce ai impresia ca eu as face recenzie de câte ori ma duc... și vezi ca ma duc doar câte doua ore..

Nu suntem la olimpiada de gramatica ...

Și vezi..ca te situ mai multe " curve" ... nu ai pic de respect pentru ele..ești un ratat frustrat .. și ma doare în pwla de tine..deja tiam dat prea multa atenție.. și nu ți ai câștigat dreptul ..haide ciao..sa ne faci recenzie de la sparanghel.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 44 minute, adyadyyy a spus:

Cam buhaita

  • Like 3
  • Haha 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...