Sari la conținut

Cunoaște cineva ? 0742423672


andrei00n

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

La Tulcea oricum sunt prețuri peste medie! Dacă ne uitam la ce avem in momentul de fața nu cred ca se merita sa mai mergi! Am susținut de fiecare data ca piața in Tulcea e plină de răpciugi care nu prestează nici măcar la jumate pe cât cer! Sper sa mai vina fete precum Lora și Oana!

Pe aceasta fata as vrea sa o încerc astăzi! Dar stau și fac un calcul dacă e sa caut o cazare și cu cât vrea ea , mai bine ma duc la maya in constanta și stau doua ore ! Și cred ca imi scot și motorina dus-întors! 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

  • Oras:tulcea
  • Oras:tulcea
Acum 10 ore, andrei00n a spus:

La Tulcea oricum sunt prețuri peste medie! Dacă ne uitam la ce avem in momentul de fața nu cred ca se merita sa mai mergi! Am susținut de fiecare data ca piața in Tulcea e plină de răpciugi care nu prestează nici măcar la jumate pe cât cer! Sper sa mai vina fete precum Lora și Oana!

Pe aceasta fata as vrea sa o încerc astăzi! Dar stau și fac un calcul dacă e sa caut o cazare și cu cât vrea ea , mai bine ma duc la maya in constanta și stau doua ore ! Și cred ca imi scot și motorina dus-întors! 🤣🤣🤣

Sunt de-acord cu tine numai ca vreau sa mai adaug pe langa cele doua si pe Karla 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...