Sari la conținut

Unguroaica ta fierbinta.0746440307


ionut1129

Postări Recomandate

Vizitator Malware76
Reputație: 0
Acum 2 ore, ionut1129 a spus:

Buna,vezi ca are una anunt pe baia mare cu pozele tale

😂😂😂😂Uite un user care nu face spam si nici harcea parcea secțiunea de la Focsani si ce este cel mai important ca este pe +3👍

Ionuț sifonul se pune in vin neneie iar daca ai vrut sa faci o faptă buna ne puteai pune si noua un anunț de al unguroaicei si ca sa fii credibil puteai sa pui si linkul fetei de la Baia Mare,știi ce zic? Sper sa nu fii 🦈 lu fata asta fierbinte😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 3 ore, ionut1129 a spus:

Buna,vezi ca are una anunt pe baia mare cu pozele tale

Ioane, de unde știi tată ca nu e tocmai invers? Adică pozele de la Baia Mare sunt ale fetei originale...ai fost la unguroaica din Focsani de esti așa sigur? Eu cred ca știu cine este, e o clienta mai veche de-a mea  cu locația pe Carpați 6...dar nu comentez până nu mă conving cu adevărat. 

Link spre comentariu
Vizitator Malware76
Reputație: 0
Acum 9 ore, gigi de la scularie a spus:

Ioane, de unde știi tată ca nu e tocmai invers? Adică pozele de la Baia Mare sunt ale fetei originale...ai fost la unguroaica din Focsani de esti așa sigur? Eu cred ca știu cine este, e o clienta mai veche de-a mea  cu locația pe Carpați 6...dar nu comentez până nu mă conving cu adevărat. 

Mai este varianta sa nu fie nici a uneia și nici a celeilalte😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, ionut1129 a spus:

De unde stii ca-i titulara?! Convinge-ne cu sexperienta ta;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde cu placere
  • Oras:Oriunde cu placere
Acum 16 ore, Malware76 a spus:

😂😂😂😂Uite un user care nu face spam si nici harcea parcea secțiunea de la Focsani si ce este cel mai important ca este pe +3👍

Ionuț sifonul se pune in vin neneie iar daca ai vrut sa faci o faptă buna ne puteai pune si noua un anunț de al unguroaicei si ca sa fii credibil puteai sa pui si linkul fetei de la Baia Mare,știi ce zic? Sper sa nu fii 🦈 lu fata asta fierbinte😂😂😂😂

Miroase puțin a peste prăjit? 😁😁

Link spre comentariu
Vizitator Malware76
Reputație: 0
Acum 2 ore, AvionCuNume a spus:

Miroase puțin a peste prăjit? 😁😁

Baiatul pare hamsiu prajit cu malai.Ce nu inteleg eu ,cu cine s-a intalnit la Baia Mare cu tipa de la Focsani sau cu aia care a copiat pozele tot de la Baia Mare😂😂😂😂 si dacă el este acolo cu ce il deranjează ca ne luam si noi o țeapă de la una din marmote👍?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 minute, Malware76 a spus:

Baiatul pare hamsiu prajit cu malai.Ce nu inteleg eu ,cu cine s-a intalnit la Baia Mare cu tipa de la Focsani sau cu aia care a copiat pozele tot de la Baia Mare😂😂😂😂 si dacă el este acolo cu ce il deranjează ca ne luam si noi o țeapă de la una din marmote👍?

Colegule, n-ai observat ca de la o vreme vrea sa ne ajute toată tara? Timișoara, Baia Mare...puțină răbdare ca urmează Suceava...scuze, deja ne-a ajutat Suceava...

Link spre comentariu
Vizitator Malware76
Reputație: 0
Acum 1 oră, gigi de la scularie a spus:

Colegule, n-ai observat ca de la o vreme vrea sa ne ajute toată tara? Timișoara, Baia Mare...puțină răbdare ca urmează Suceava...scuze, deja ne-a ajutat Suceava...

Da,așa este va ajutat si Sv 😂😂😂 sunt doua sifoane acolo care ajută foarte mult ca la ajutat si pe Malkocoglu,nu dau nume ca se stiu ei mai bine🤐🤐🤐🤐

Link spre comentariu
Vizitator Malware76
Reputație: 0
Acum 15 minute, gigi de la scularie a spus:

Nu meștere,  eu vorbeam de Alinmaria...ala care ne rupea cu bruneta creată...

Uitasem de Alinmaria dar ala nu avea treaba decat cu sidoasa lui😂la Suceava in Bucovina sunt doi băieți verzi ca niste extratereștrii si care dau rapoarte la pisicuts le dau si numele ca nu am nici un fel de problemă unul e Colericu si unul e Marcus👍Alinmaria e pistol cu apă pe lângă cei doi.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde cu placere
  • Oras:Oriunde cu placere
Acum 4 ore, Malware76 a spus:

Baiatul pare hamsiu prajit cu malai.Ce nu inteleg eu ,cu cine s-a intalnit la Baia Mare cu tipa de la Focsani sau cu aia care a copiat pozele tot de la Baia Mare😂😂😂😂 si dacă el este acolo cu ce il deranjează ca ne luam si noi o țeapă de la una din marmote👍?

O titulara a unui anunț. Una din două 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator Malware76
Reputație: 0
La 18.10.2022 la 22:07, ionut1129 a spus:

Caz rezolvat Ioane😂😂😂anunțul de la Baia Mare a dispărut 👍unguroaica ta fierbinte are exclusivitate pe acele poze,nu te mint👀👀👀

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...