Sari la conținut

Club Eroxx


20_14

Postări Recomandate


  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis

Mda ...

Club Eroxx situat în Balen ...de 2 ori am fost aici .

După părerea mea cel mai tare club din Belgia . Ai cam tot ce ți ai doride la un club de swiger sau cel puțin ce mi am dorit eu .

Începând de la parcare spațioasă,  vestiar,  dus , toalete , bar , club , restaurant , terasa , gradina plus spatile de joaca .

Clubul ii compus din întrare se coboară la subsol în vestiar , după pe stânga barul ringul de dans tot în stânga zona de restaurant în fata pupitru dj ulu cu un cub cu dou bari de striptis...după în spatele dj  o anticamera cu un pat mare și un proiector cică cinematograf și în stânga un colțar...după zona de fumat .

Urmează zona de joaca ...situata pe partea dreapta împărțită pe 3 niveluri .

Subsol. Aici ii frig /răcoare și întuneric....nu prea îmi place 

Parter cu multe camere este ca un cerc ...plus cușcă... o camera cu glory hole .

Și podul unde este un spațiu imens dar nu foarte înalt. 

Eu merg de obicei vinerea ...și este full .

Din ce am vizitat aici vin cele mai frumoase cupluri ...

Au și doamne de casa care nu refuza pe nimeni ...deci nu ai cum sa pleci de aici fără sa dai o muie. 

Se vorbește în general olandeza , mai rar franceza iar dacă nu știi aceste doua limbi te descurci în engleza.

Ca sfat comunicarea ii cheia ...mergeți și întrați în vorba cu cuplurile și mai o gluma , mai un dans și va treziți în pat 😅😅😅

Se poate sa primiți și refuz ...eu am fost refuzat de atâtea ori ca sunt inofensiv ....dar de cele mai multe ori după ce primeam nu ...la câteva minute eram invitat la acțiune...deci nu este un capăt de tara dacă cineva va refuza , mai devreme sau mai târziu o sa găsiți un cuplu sa va jucați ori tocmai acel cuplu de va refuzat sa va dea șansă la acțiune. 

Întrarea vinerea ii de 120 de euro ...luni și joi doar 90 .

Bautura și mâncare inclusa in preț.

Vineri programul ii de la 20 la 03 .

Joi și vineri 11.30 la 18 00

Au deschis și sâmbăta dar doar pentru cupluri . 

Numai bine . 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...