Sari la conținut

💕Miruna💕 0733097793


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dupa sarutul Mirunei, recunosc, tanjesc inca din Februarie (mai exact 11 Februarie), cand am vizitat-o prima si singura data. Speram sa introduca si serviciul asta in meniu. Nu de alta, dar imi spunea atunci ca la urmatoarea vizita s-ar putea... intampla minunea. Si iata ca s-a intamplat. Motiv pentru care nu am ratat ocazia de a vedea cum saruta Miruna. Nu va mai tin in suspans si va spun: saruta ...excelent. Poate sunt si subiectiv in aprecierea mea pentru ca mie imi place foarte mult cum arata Miruna. Am spus-o si o repet: e o fata foarte frumoasa. Cel putin in aprecierea mea. Iar faptul ca te saruti cu o fata atat de frumoasa, clar amplifica...trairile si senzatiile. Actinea in mare parte a fost la fel ca si cea de data trecuta, doar ca acum am inceput cu cateva minute de sarut din ala bun, putin oral eu ei si ea mie, normal mult mai bun acum (fiind cu sarut din belsug) si finalizare orala (de data asta). De platit, cu cele doau extra-uri (sarut si CIM) am platit 300 de lei. Fata de precedenta recenzie ma simt nevoit sa modific niste note sau calificative:

oral (neprotejat): 10 cu felicitari (fiind cu CIM)

normal (protejat): 10 (fiind cu sarut din belsug)

GFE: 10 cu felicitari (mi-a placut tare mult sarutul Mirunei. Sunt convins ca data viitoare va fi si mai bine si (poate) va fi si cu stelute)

 

CIOCANE TARI SA AVETI!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...