Sari la conținut

💕Miruna💕 0733097793


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 35 minute, babujee a spus:

Ceva nu pușcă, un coleg spune mai sus că a fost 2h + anal la 650 iar tu spui că 2h + anal și cim e 900?? 

 

Mulțumesc! 

 650h in ambele 2h a finalizat 1 data anal 1 data Cim .   In caz contrar daca vrei sa imi rupi curu in ambele ore platesti analul de 2 ori  1 ora 100 extra anal  2 ore 200 extra anal .  Acum nu te gandii ca daca vine cineva si sta 5 ore imi plateste 100 extra anal si ma fute in cur 5 ore cu aia 100 .  Ia vezi acum .. pusca ?  =)) Te pup 

Link spre comentariu
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 14 minute, Cozonac7 a spus:

Eh... A încercat și ea. Ce facem acuma... O punem la zid și aruncăm cu pietre? 

Nu sunt rasist(iubesc țigăncile...martori îmi sunt recenziile scrise), dar dacă omu' o fi din Italia/Germania, doar nu o avea pretenții să fută mai ieftin ca la el în țară. Suntem (și noi) membrii UE!! 

Dacă e ungur... i-a cerut prea puțin!!

Cozo .. serios chiar nu am vrut sa il ard cu nimic :))   omu vroia 2 ore in ambele ore sex anal in ambele ore finalizari orale 

450 lei este o ora cu CIM PLUS ANAL  iar el isi dorea lucru asta in ambele ore  Te pup 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
23 minutes ago, Miruna2 said:

Cozo .. serios chiar nu am vrut sa il ard cu nimic :))   omu vroia 2 ore in ambele ore sex anal in ambele ore finalizari orale 

450 lei este o ora cu CIM PLUS ANAL  iar el isi dorea lucru asta in ambele ore  Te pup 

Eu vreau să te întreb dacă ai habar de câte ori am avut programare la tine și ai anulat? Știi?? 

Te-aș pupa și eu... Dar plm... :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 3 ore, Cozonac7 a spus:

Eu vreau să te întreb dacă ai habar de câte ori am avut programare la tine și ai anulat? Știi?? 

Te-aș pupa și eu... Dar plm... :)

 

Da mi un semn sa știu ca esti tu data viitoare 🤫

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 hours ago, Miruna2 said:

Da mi un semn sa știu ca esti tu data viitoare 🤫

Aceeași problemă o am și cu altă fată de aici(și cu mai multe chiar)... Cum pot să îți dau un semn că eu sunt cel care se programează? Asta presupune ori să fac programare în PM, ori să îți să mă prezint cu userul de aici în mesaj. Nu vreau așa! Dacă aveam astfel de obiceiuri, nu mai țipam ca un dobitoc pe aici că nu reușesc să obțin o programare. 

Eu nu vreau să știi că cel care urmează să ajungă la tine e cozo, pentru că întâlnirea noastră are cu totul alt farmec dacă tu nu știi. Iar eu asta vreau la prima întâlnire, să fie totul cât mai natural, normal și firesc! E mult mai frumos așa!! 

4 programări am avut în total la tine... De pe diferite numere de telefon. Din 4 programări(nu încercări, că încercări au fost mai multe) n-am ajuns niciodată :( 🥺

 

  • Like 4
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 19 ore, Miruna2 a spus:

 650h in ambele 2h a finalizat 1 data anal 1 data Cim .   In caz contrar daca vrei sa imi rupi curu in ambele ore platesti analul de 2 ori  1 ora 100 extra anal  2 ore 200 extra anal .  Acum nu te gandii ca daca vine cineva si sta 5 ore imi plateste 100 extra anal si ma fute in cur 5 ore cu aia 100 .  Ia vezi acum .. pusca ?  =)) Te pup 

What fuck hai ca pentru anal inteleg iei pentru fiecare runda 100 dar cum sa ceri pentru fiecare finalizare orala cate 50 de lei😂😂cand toate platesti 50 de lei CIM iei o ora si termini de 2 ori …

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 3 minute, albertspeer a spus:

What fuck hai ca pentru anal inteleg iei pentru fiecare runda 100 dar cum sa ceri pentru fiecare finalizare orala cate 50 de lei😂😂cand toate platesti 50 de lei CIM iei o ora si termini de 2 ori …

Buna și ți-e.  Eu nu sunt toate.. Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
19 hours ago, Cozonac7 said:

Eu vreau să te întreb dacă ai habar de câte ori am avut programare la tine și ai anulat? Știi?? 

Te-aș pupa și eu... Dar plm... :)

 

Măi nu știu ce faci tu, dar eu am reușit ieri să trec din nou pe la ea (după ce a trebuit să anuleze o dată :P). De data asta doar pentru o oră, dar decât nimic, m-am mulțumit și cu atât. Aceași locație, aceași fată superbă, nu am plecat dezamăgit nici de data asta.  🤩

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
20 hours ago, Miruna2 said:

 650h in ambele 2h a finalizat 1 data anal 1 data Cim .   In caz contrar daca vrei sa imi rupi curu in ambele ore platesti analul de 2 ori  1 ora 100 extra anal  2 ore 200 extra anal .  Acum nu te gandii ca daca vine cineva si sta 5 ore imi plateste 100 extra anal si ma fute in cur 5 ore cu aia 100 .  Ia vezi acum .. pusca ?  =)) Te pup 

A fost fără CIM, că atunci ar fi fost 700, a fost o dată anal. Nu că ar conta, dar să nu fie și alte discuții. Aș fi vrut să rup eu curul ăla în ambele ore, dar am zis să las și la alții și să mă bucur și de altceva :)))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, Lostdream83 said:

Măi nu știu ce faci tu, dar eu am reușit ieri să trec din nou pe la ea (după ce a trebuit să anuleze o dată :P). De data asta doar pentru o oră, dar decât nimic, m-am mulțumit și cu atât. Aceași locație, aceași fată superbă, nu am plecat dezamăgit nici de data asta.  🤩

În seara asta fac foarte bine :D

Tot același sentiment vreau să-l am și după ce îi voi călca pragul Mirunei 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 minutes ago, Miruna2 said:

Disponibila pana tarziu ❤️

Teoretic și eu... Dar încă e devreme. 

Oricum, mai am 10 zile la dispoziție, dacă nu e să fie astăzi, într-o noapte luminoasă sigur facem dragoste năbădăioasă 🥰

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, NewDinTown said:

@Miruna2 vreau si eu sa te vizitez, raspunde te rog la mesaje 😂

Aveam acum la 12 o programare la tine.

Bă... Ce PLM facem? 

Te plângi după ce ți-ai făcut programare și nu ajungi, nu înainte!! Și asta asta doar în cazul în care se întâmplă din motive independente de tine. Nu scrii la 11:45 că ai programare la 12:00 și vrei să ajungi! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
  • Telefon: 0733097793
  • Disponibila
Acum 4 minute, Cozonac7 a spus:

Bă... Ce PLM facem? 

Te plângi după ce ți-ai făcut programare și nu ajungi, nu înainte!! Și asta asta doar în cazul în care se întâmplă din motive independente de tine. Nu scrii la 11:45 că ai programare la 12:00 și vrei să ajungi! 

i am raspuns :))  a scris sa se asigure ca ii raspund 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 minutes ago, Miruna2 said:

i am raspuns :))  a scris sa se asigure ca ii raspund 🤣

Păi mi-am dat seama... 

Eu în locul tău jur că nu răspundeam! 

Link spre comentariu
Vizitator NewDinTown
Reputație: 0
Acum 2 ore, Cozonac7 a spus:

Bă... Ce PLM facem? 

Te plângi după ce ți-ai făcut programare și nu ajungi, nu înainte!! Și asta asta doar în cazul în care se întâmplă din motive independente de tine. Nu scrii la 11:45 că ai programare la 12:00 și vrei să ajungi! 

 

Acum 2 ore, Cozonac7 a spus:

Păi mi-am dat seama... 

Eu în locul tău jur că nu răspundeam! 

Te bagi si tu repede smr :)))))

Nu sti cum a fost situatia, asa ca disrespectfully, stf up!!

Am vizitat-o astazi pe Miruna si pot spune ca este una dintre cele mai frumoase fete cu care am avut placerea de a ma intalni. Ca si note, 10+ la tot, sper sa ne mai revedem.

Cu asta se si incheie cariera mea pe forum. Cum am vazut ca se zice pe aici, ciocane tari! ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...