Sari la conținut

Hello Craiova! LARISSSA 0768601405


larisssa

Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Salut.

Am fost la ea cand era pe picior de plecare.

Programat prin telefon , ajuns la destinatie , deschide usa i ma uit putin asa , inalta aproape cat mine , zic OK , intru si incep sa ma fac si eu comod , ma invita la un suc/o apa dar o refuz politic ca nu era cazul.Dameza inalta , blonda cumva la par , epilata , curata , sanii medii cu sfarcuri mari , curul frumos si chiar daca are o varsta se tine bine(am dat cateva palmute peste el).

Incep sa ma dezbrac , ma igienic , dameza cu uimire ca ma grabesc ca sa stam de vorba putin , zic ok dar intre timp ma aproprii de ea.Imbracata in lenjerie intima neagra si pe tocuri , se misca lasciv cu curul pe langa mine , frumos , ma igienizez la baie si dupa ma arunc in pat , se dezbraca si ea si se apropie de ala mici si incepe sa se ia la tranta cu el , cu lins pe coite , imcercari de deep reusite , etc.Dureaza cam 5/7 minute , dupa ii spun sa puna prezervativul si o urc pe mine ,se misca bine , o tin ceva in pozitia asta si dupa o iau pe la spate si dau in ea pana termin.Nu saruta pe gura.

Igienizat(baia curata cu prosoape curate) , imbracat si plecat.Door to door 30 minute.Decartat 200 lei(am intrebat si atat a zis la final).

Locatie 8

Curatenie 9

Igiena 10

Fata 7,5

Corp 8

ON 9

NP 7,5

GFE 8

De revenit , cred ca da.

 

 

  • Like 6
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ajung la voi weekendul următor. Pana atunci nu răspund mesajelor pe WhatsApp, chiar dacă le citesc. Oricum, e complet aiurea sa trimiți mesaj pentru o programare "azi, acum" când eu nu mai sunt de doua săptămâni în Craiova. Sau sa începi mesajul cu "mai ești în Craiova?" 

Spor să aveți! 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am avut placerea sa o cunosc pe aceasta minunata doamna, care are o capacitatea incredibila de metamorfozare! Practic, se da de trei ori peste cap, fara ca tu sa vezi asta, si se transforma in curva! Si va rog sa nu mai folositi, cel putin pe acest forum, termenul de curva in sens peiorativ, si sa reusiti sa extrageti din el cea mai pura forma a intelesului!

Larisssa este o doamna, ca sa fie clar din capul locului! Este educata, este scolita, este femeie normala in viata de zi cu zi. Genul ala de om civilizat cu care vrei sa interactionezi zilnic, asa cum ar trebui sa fim toti, patura aia mare comunitara care sa seteze normalitatea unei societati.

Ce mi-a placut foarte tare la ea este faptul ca nu este setata pe facut bani, desi este clar ca asta este scopul final al acestei indeletniciri. Dar sa vrei sa cunosti omul, sa discuti despre ceva, orice, chiar si despre nimic, este benefic nu numai pentru ea, si starea ei psihica, dar si pentru starea noastra, a celor care cumparam atentie si rasfat! Pauza asta de “cunoastere” te face sa intri intr-o stare de calm, de normalitate, pentru ca ceea ce urmeaza este un “roller coaster” sexual, unde daca nu te tin picioarele, si nu-ti rezista inima, pleci pe targa, cu Arafat tinandu-ti perfuzia la cap! Asa ca mare atentie, ca este un mare consum de energie acolo!

Larisssa este inalta, si daca va mai asteapta si pe tocuri, ai senzatia ca o sa te futa Ghita Muresan, varianta mult mai simpatica! Ca o sa va futa ea, sa nu aveti impresia ca o sa apucati sa futeti si voi! Este prima data cand fut o femeie in gat, si reuseste tot ea sa ma futa pe mine. In gatul ei! Ciudat, nu!? Experienta este ireala!

As putea sa povestesc mult despre ce s-a intamplat acolo, dar o sa va las pe voi sa descoperiti, ca e mai frumos asa! Bucurati-va de ea cand o sa mai vina, ca e pacat sa nu va imbogatiti experientele frumoase de viata!

V-am pupat!

Multumesc, frumoasa doamna! Sper sa ne revedem!

Tzipiripi!

  • Like 6
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj
La 12.11.2022 la 8:06, larisssa a spus:

Ajung la voi weekendul următor. Pana atunci nu răspund mesajelor pe WhatsApp, chiar dacă le citesc. Oricum, e complet aiurea sa trimiți mesaj pentru o programare "azi, acum" când eu nu mai sunt de doua săptămâni în Craiova. Sau sa începi mesajul cu "mai ești în Craiova?" 

Spor să aveți! 

Sa ne amintim când se dă start la programări că doresc sa mi rezerv vreo 2 h 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 11/12/2022 at 8:06 AM, larisssa said:

Ajung la voi weekendul următor. Pana atunci nu răspund mesajelor pe WhatsApp, chiar dacă le citesc. Oricum, e complet aiurea sa trimiți mesaj pentru o programare "azi, acum" când eu nu mai sunt de doua săptămâni în Craiova. Sau sa începi mesajul cu "mai ești în Craiova?" 

Spor să aveți! 

Te rugăm să ne anunți din vreme când dai startul la programări, câte zile stai,etc ca să fim pregătiți să nu pierdem startul!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
On 11/12/2022 at 8:06 AM, larisssa said:

Ajung la voi weekendul următor. Pana atunci nu răspund mesajelor pe WhatsApp, chiar dacă le citesc. Oricum, e complet aiurea sa trimiți mesaj pentru o programare "azi, acum" când eu nu mai sunt de doua săptămâni în Craiova. Sau sa începi mesajul cu "mai ești în Craiova?" 

Spor să aveți! 

Mulțumim frumos pentru vizita!

Ne crezi cei mai fraieri ca să nu zic proști de a dreptul,nu?

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...