Sari la conținut

ATENȚIE LA NEATENȚIE!!!


Postări Recomandate


  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara!

De mult mă mănâncă buricele degetelor pentru a deschide acest topic. 

Eram să spun că nu înțeleg când de fapt înțeleg foarte bine ce urmăresc unii indivizi.

De ani buni o parte dintre cei prezenți aici, în speranța că vor primi servicii extra sau de calitate și ce-i mai important pentru ei, reduceri de preț, se programează cu numele de "Baron58". 

Atenție, fetelor și voi colegi de bună credință! Niciodată, de când sunt pe forum n-am cerut servicii contra recenzii și nici prin gând nu mi-a trecut să negociez prețurile fetelor. Rog toate fetele care primesc mesaje sau apeluri semnate de "Baron58" să refuzați și să blocați respectivul număr de telefon. Eu foarte rar am apelat pentru o programare prin PM, dar niciodată prin mesaje sau apeluri în care să spun că sunt Baron și mai mult decât atât nu spun măcar că vin de pe Forum.

Am fost nevoit să scriu cele de mai sus în urma multor semnale primite de la fete și de la colegi. Ultimul semnal l-am primit în seara aceasta de la proaspătul individ banat cu puțin timp în urmă, acesta din urmă fiind un "negociator" al prețurilor.

FETELOR BLOCAȚI PE TOȚI CEI CARE SEMNEAZĂ "Baron58"!

Să aveți spor în toate și la toate!

 

 

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...