Sari la conținut

Trairile / pasiunile / fanteziile / recenziile Sorinei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

'rati-ai dracu' de plange pizda :( datorita voua s-alege cacatul de forumul asta :(

L-O-V-E

 

Uite, vezi, asa demonstrezi ca esti timpit... :rax2

N-ai inteles mesaju', nu-i nimic, o sa-l intelegi cind se va face publica identitatea lui "the one"... daca se va face...

Pina atunci, incearca sa mai prostesti si pe altii, poate mai faci rost de niste cashcaval sa-ti duci zilele... 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Troia
  • Oras:Troia

Uite, vezi, asa demonstrezi ca esti timpit... :rax2

N-ai inteles mesaju', nu-i nimic, o sa-l intelegi cind se va face publica identitatea lui "the one"... daca se va face...

Pina atunci, incearca sa mai prostesti si pe altii, poate mai faci rost de niste cashcaval sa-ti duci zilele...

Limbricule, ti-am mai spus-o...anturajul te-a debusolat :( schimba-ti anturajul si discutam...intri rar pe-aici si e normal sa fii indus in eroare,te inteleg si tocmai de aceea n-am cum sa-ti port dusmanie :)

Cand iti revii,discutam...pana atunci explica-mi si mie,Sorina are pizda pusa pe orizontala?!?

L-O-V-E

Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Dezamagire totala...pai numai 3 pagini...aseara cand s-a deschis topicul puteam sa jur ca o sa faca pana dimineata 10-11 pagini (de labareala).....hai ca puteti !!!

 

PS. @Sorina4 - cand te-ai trezit ai cazut din pat ?????....:))

Link spre comentariu
  • Oras:Vatican
  • Oras:Vatican

Cine a spus ca este neatractiv (nu stii ce ochii are, si ce....pusca:)) ). :no2 ..dragul meu, crede-ma ca eram cu ochii deschisi. Atat de deschisi, incat m-am asezat mai bine. De ce?? Sa am o vedere mai buna asupra faptelor. Cine ma cunoaste (bambu tu nu ai de unde sa stii  :rax2 ) stie ca imi place sa ma uit la ce/cum/unde intra si nu numai... :boob  deci, pentru mine, in acel moment (si nu numai) evident ca a fost cel mai frumos barbat ...dooh :slap2

 

Sorina, nu cred ca ai citit cu atentie ce am scris.

 

Nu m-am referit la cel descris de tine la inceputul thredului, ci la felul tau de a fi in mediul virtual, ce fel de strateg esti. Unul prost dupa umila mea parere, incearca sa mai schimbi oleaca, o catea vesnic in caduri, cred ca poti mai mult, fii mai elegantta, mai subtila, nu ii mai invita pe toti in patul tau, devii din ce in ce mai neinteresanta, ia exemplul colegelor tale, sexything, amelia, invata din greselile lor, nu le repeta sau chiar mai rau, sa le duci la un alt nivel de mojicie.

 

H

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca nici tu nu ai inteles. De ce nu vrei tu "sa mi dai voie" sa invat din greselile mele?!? Nu ma placi? Simplu, ignore me.

 

Oameni buni va rog din suflet, am mai spus, repet: NU AM NEVOIE DE SFATURILE NIMANUI nici pe forum, nici telefonic si nici face to face. Eu fac doar ce/ cum/ cand simt si vreau.

 

No offence :bow

Link spre comentariu
  • Oras:Vatican
  • Oras:Vatican

Nu e vorba ca nu te plac, este despre faptul ca nu te vreau jumulita si terfelita de toti, cum s-a intamplat de atatea ori pana acum cu suratele tale, deschide-ti ochii si vei vedea....

 

Cel mai bine e sa iti vezi in liniste de jobul tau si sa intervii doar atnunci cand este cazul, vezi exemplul Izabelei.

 

Nu mai latra la luna, orice act are repercursiuni, mai ales aici in jungla.

 

Daca ai cu adevarat tupeu, nu esti ipocrita si chiar ai pofta neastamparata, poti sa faci in felul urmator:

3 intalniri + 1 gratis

5 intalniri + 2 gratis,

sau daca cu adevarat te tine 3 (platite) + 3 (gratis).

 

Esti chiar asa de nefututa sau e doar gura de tine.... :)  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e vorba ca nu te plac, este despre faptul ca nu te vreau jumulita si terfelita de toti, cum s-a intamplat de atatea ori pana acum cu suratele tale, deschide-ti ochii si vei vedea....

 

Cel mai bine e sa iti vezi in liniste de jobul tau si sa intervii doar atnunci cand este cazul, vezi exemplul Izabelei.

 

Nu mai latra la luna, orice act are repercursiuni, mai ales aici in jungla.

 

Daca ai cu adevarat tupeu, nu esti ipocrita si chiar ai pofta neastamparata, poti sa faci in felul urmator:

3 intalniri + 1 gratis

5 intalniri + 2 gratis,

sau daca cu adevarat te tine 3 (platite) + 3 (gratis).

 

Esti chiar asa de nefututa sau e doar gura de tine.... :)  

 

 

 

Insista,insista! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prefer sa merg pe varianta aleasa de mine :D....dar iti multumesc pentru sfaturi ;) gratis mi-o trag cu cine ma ma face sa vreau gratis,....pana acum au fost cativa :D. Eu sunt dispusa sa uit de bani in detrimentul placerii...intotdeauna am fost, si nu numai, intotdeauna am facut-o!!

 

Spune-mi, te rog, de ce as schimba ceva ce este bine pentru mine, din toate punctele de vedere?!? 

 

P.S. Nu stiu despre ce caz "izabela" vorbesti si nici nu cred ca ma intereseaza ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

si pe goodfather

si pe dracu

si pe lacu

ne lasi cu abureala?

:D

pentru ultimii nu si-a exprimat inca dorinta...:)) dar poate cine stie ....nu-i timpul trecut...:)))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...