Sari la conținut

Atentie, sex neprotejat


Postări Recomandate

Salutare, colegi

Am observat, de ceva timp, ca au inceput sa apara tot mai multe fete in Iasi care ofera sex normal neprotejat direct la telefon (pentru extra halat sau nu) sau accepta sexul neprotejat cand sunt intrebate direct.
 

Din lene si lipsa de interes prea mare, nu am salvat numere de telefon sau anunturi, dar sa fiti pe faza, mai ales daca mergeti la tipele noi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752785456
  • Oras:Iași
  • Telefon: 0752785456
  • Oras:Iași
Acum 19 ore, perkypenguin a spus:

Salutare, colegi

Am observat, de ceva timp, ca au inceput sa apara tot mai multe fete in Iasi care ofera sex normal neprotejat direct la telefon (pentru extra halat sau nu) sau accepta sexul neprotejat cand sunt intrebate direct.
 

Din lene si lipsa de interes prea mare, nu am salvat numere de telefon sau anunturi, dar sa fiti pe faza, mai ales daca mergeti la tipele noi

Subscriu, de ceva timp am observat și eu. Am mai făcut postari dar m-am plictisit efectiv câte sunt care o fac chiar și fără extra cash... la unele am mers cu prezervativ de "acasa" sa zic asa

Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Doar SIDA nu se transmite prin saliva. Restul delicateselor se iau prin ON, 69, FK. E amuzant cati sunt indignati de NN, insa cu ONul nu doar ca sunt inocenti, dar fac si scandal daca nu il primesc. Vectorii transmiterii bolilor venerice sunt exact masculii care solicita ON, 69 si FK. Suspectez ca fetele care sunt pompate cu antibiotice pt Treponema , gonococ, devin mai sensibile la bacterii care nu au nici o legatura cu sexul.

Cat despre fetitele care se baga la NN, sunt tantaloaice prostite de jmecheri. Este una skinny de 19 (topic pe Oradea fara recenzii) , poate ar merge ca temperament, dar daca si sa pun mana am retineri... zic pas

Oricum si eu sunt invatat sa am gume de rezerva, de la "fine dining" incoace. Problemele la noutati sunt altele. Azi am sunat la una (Lavinia parca) care abia deschidea gura, nu stiu ce faci cu o glaciala din asta face to face. Plus o Iza care mi-a zis din start "10 min draga" . (Aia skinny NN e bezea )

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...