Sari la conținut

Sex Shop Cluj


Postări Recomandate

Va salut, știți cumva în Cluj un sex shop care să aibă și personal feminin? După îndelungi insistente mi-am convins iubita, destul de timida, să încerce / incercam jucării erotice și să mergem într-un magazin sa vadă despre ce vorba, însă ar vrea sa discute cu o fata acolo. Știu că mai sunt magazine de genul in care lucrează și fete, noi suntem din Baia Mare, am zis să întreb pe Cluj, că e lumea mai deschisa :) Stiu că sunt o grămadă pe net, dar neștiind ce vrea, prefera să meargă fizic să vadă ce, cum, sa pună mâna :D. Mulțumiri anticipate 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, dorinel18' a spus:

Pe str. Dacia, aproape de Electrica Furnizare era un sex-shop unde vindea o doamna care locuiește în Grigorescu 😉 Dar eu nu am mai vizitat cam demult locația.

Mulțumesc frumos pentru info. Peste vreo 2 săptamani venim in Cj și dau un check :D

Link spre comentariu

Nu stiu cum e in Baia Mare. Dar eu nu am intrat in niciun sexshop din Ro sau alta tara unde sa fie vanzator in loc de vanzatoare. Pot sa iti confirm ca la cele 2 4love de pe Canalul Morii si de langa Victoria vei gasi persoabe de sex feminin. varsata 25-35. La cel de pe Dacia e un fel de tanti de la casa de bilete 🤣

Link spre comentariu
Acum 10 ore, josephseed a spus:

Nu stiu cum e in Baia Mare. Dar eu nu am intrat in niciun sexshop din Ro sau alta tara unde sa fie vanzator in loc de vanzatoare. Pot sa iti confirm ca la cele 2 4love de pe Canalul Morii si de langa Victoria vei gasi persoabe de sex feminin. varsata 25-35. La cel de pe Dacia e un fel de tanti de la casa de bilete 🤣

Mulțumesc frumos.

In Baia Mare sunt băieți, am fost de asemenea în Iași și erau băieți și am întrebat la unul în Arad și era tot băiat. Eu de asta am rămas setat :) Văzusem ieri în recenzii și pe Google la mag 4Love din CJ că ziceau de fete, deci problem solved. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...