Sari la conținut

Masaj Erotic și Senzual


Postări Recomandate

  • Telefon: 0769350324
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0769350324
  • Oras:Oradea

Salutare tuturor! 

As dori sa împărtășesc ultima mea experiență la o doamnă ce prestează masaj erotic. Anunțul are titlul "Masaj Erotic și Senzual" și tipa din poze este, mai mult ca sigur, luată de pe un site de prezentare lenjerie intimă. Cea din poze, arata bestial. Tipa din realitate, însă......lasă grav de dorit. 

Este undeva intre 45-50 de ani, scunda și grasă, butucănoasă. Poate se crede ea precum cea din pozele afișate, dar asta doar in visele sale. 

Te cam ia pe repede înainte.......mai mult te forțează/convinge că trebuie să-i dai din start 250 lei pentru o oră, pentru tot setul, că "nu are rost sa mai stam la negocieri după ce ne apucam de treabă ". Poate eu am mers special doar pentru masa+o labă+ maxim o muie. Dar la cum arată, nu mă încânta deloc sexul. Anyway, sa spunem și un lup mâncat de oaie. 

Incepe cu muia, și futaiul, iar după ce-ți dai drumul cică îți face și masaj. Aveți grijă cei cu spatele sensibil. Nebuna tinde să se apese tare pe coloană fara să te anunțe, ca așa știe ea ca-ti trosnesc oasele și te-a masat. 😱🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️ Nu glumesc la faza cu masajul, cum dealtfel nu am glumit cu nimic din ceea ce am relatat. 

In total, mai mult de 20 de minute cu dezbrăcat, tratament, îmbrăcat, nu a durat. 

Nu ar merita nici 150 tot tacâmul. Ii fac reclamație pentru ca minte și nu are nici o treabă cu masajul erotic. 

Respect și mare grija in continuare. 

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...