Sari la conținut

INDISPONIBIL


Postări Recomandate

  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
La 19.12.2022 la 19:27, Denisboy08 a spus:

Lorena  iti fac o invtatie in Oradea ,daca iti face placere sa ne vizitezi nu o sa ti para rau te asteptam cu drag

Multumesc de invitatie, dar imi pare rau...nu ajung acolo 💋 te pupic

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL
La 19.12.2022 la 7:39, Lorena_ a spus:

Neata, dragilor.  Am revenit la Cluj! Va astept pe whatsapp pt programari. Ma gasiti de astazi pana vineri seara. Va pupacesc ❤

Picsart_22-12-06_10-54-57-034.jpg

arati misto scri corect nu te certi cu toti cioflingarii chiar mie imi pari ok pana cand mai stai la Cluj poate-mi fac timp sa te vizitez

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 9 ore, kkmitz a spus:

arati misto scri corect nu te certi cu toti cioflingarii chiar mie imi pari ok pana cand mai stai la Cluj poate-mi fac timp sa te vizitez

Buna, dragule. Vineri la ora 17 parasesc orasul. 💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Dragilor, cei care vreti sa ajungeti maine, va anunt ca ultima programare va fi maxim ora 15, pt ca altfel risc sa pierd avionul 😂😂, iar pt cei cu care nu am apucat sa ma vad va doresc Sarbatori linistite si tot binele din lume. Sa ne vedem sanatosi la anul! ❤

Link spre comentariu

Vă salut! Am văzut-o iar pe Lorena! Dat mesaj pe WhatsApp, primit răspuns repede, programat a doua zi! Locația pe Soporului, ultimul bloc în câmp. Parcare cat cuprinde. Locația nouă, spațioasă, curată, miros plăcut. Am confirmat cu două ore înainte. Am fost așteptat într-o rochiță de vară, policromă, cu umerii parțiali dezgoliți, mulată pe corp. Cu niște tocuri de peste 20 cm. Părea foarte înaltă. In realitate nu cred că are peste 1.67! Stat la o apă, suc, ea cu electronicele ei. Mers la baie. Dotată minimal, fără apă de gură, prosop curat. Ea folosește deodorant bucal. Este foarte curată. Trecut la acțiune cu ON, bun, adânc, pe marginea patului, sau in genuflexiune sprijinită cu umerii de marginea patului. La oral în pat are o tehnică aparte, o apucă cu gura și o smotocește ca un cățeluș o jucărie! NP acceptă poziții, cu implicare mare. Finalizat în CIM. Sărutări multiple cu FK. Anal nu face. Per ansamblu merită vizitele! Acum la o analiză a Lorenei se vede că este fata din poze, foarte tunată, buzele mari și sânii pe măsură siliconați! Dinții aranjați, albi tare!  Are puțintică burtică, ai ce prinde de fese. Acestea le maschează prin vestimentație. Este parcă prea studiată în mișcări, sunete, comportament. Ca o actriță. Unii doresc naturalul mai mult! Personal sunt mulțumit de prestația ei, iar aspectul nu mă deranjează! O să revin!  Locația 9. ON 9. NP 9. GFE 9. Achitat 500! Este experiența personală, subiectivă, așa că tratați-o ca atare! Mulțumesc!

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vizitat-o si eu.

The good:

La oral e buna pe cum pretinde. Are o tehnica aparte. E draguta la fata si se muleaza bine pe client, as indrazni sa zic GFE dar parca lipseste ceva FK fiind sub mediu.

The bad:

E grasa, pozele o avantajaza foarte mult. Silicoanele sunt nereusite, tatuajul ala e nereusit, are un burta disgratioasa. Ca fizic in afara de chip nu are nimic atragator.

The ugly:
Numa purtatori ilegali de pula in in orasul asta si apoi va plangeti ca preturile sunt mari. Spuneti in plm lucrurilor pe lume. Cica “are putina burtica”, FALS! E grasa bine, lata in solduri, cum plm sa nu fie deranjant? La 500 ora trebuie sa ai pretentii, nu mai ridicati in slavi toate femeile gamma.

Note:

Oral: 10

Normal: 7 cu indulgenta, e larga si optic nu te ajuta ce vezi

Fizic: 5 cu indulgenta la corp dar i-as da 9 la chip, daca facem media hai sa zicem un 7 cu minus

GFE: 8 nu te grabeste, exista un FK (slightly bellow) average

Raport calitate pret… aici da cu virgula grav… merge pentru palmares dar nu e de banii astia.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Trist 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 35 minute, animaltrain3r a spus:

Am vizitat-o si eu.

The good:

La oral e buna pe cum pretinde. Are o tehnica aparte. E draguta la fata si se muleaza bine pe client, as indrazni sa zic GFE dar parca lipseste ceva FK fiind sub mediu.

The bad:

E grasa, pozele o avantajaza foarte mult. Silicoanele sunt nereusite, tatuajul ala e nereusit, are un burta disgratioasa. Ca fizic in afara de chip nu are nimic atragator.

The ugly:
Numa purtatori ilegali de pula in in orasul asta si apoi va plangeti ca preturile sunt mari. Spuneti in plm lucrurilor pe lume. Cica “are putina burtica”, FALS! E grasa bine, lata in solduri, cum plm sa nu fie deranjant? La 500 ora trebuie sa ai pretentii, nu mai ridicati in slavi toate femeile gamma.

Note:

Oral: 10

Normal: 7 cu indulgenta, e larga si optic nu te ajuta ce vezi

Fizic: 5 cu indulgenta la corp dar i-as da 9 la chip, daca facem media hai sa zicem un 7 cu minus

GFE: 8 nu te grabeste, exista un FK (slightly bellow) average

Raport calitate pret… aici da cu virgula grav… merge pentru palmares dar nu e de banii astia.

😂😂😂 ma amuza tare recenzia ta care este foarta rautacioasa! Si anume, DE CE AI STAT? DE CE NU MI AI ZIS TOATE ASTEA IN FATA? 😂😂😂😂😂😂 larga nu sunt, ceilalti pot confirma, iar probabil la fk am fost retinuta pt ca iti mirosea gura!  Cat despre burta, medicii mi au recomandat sa ma mai ingras putin pt operatia BBL ce va urma in aprilie. Esti cam șacal avand in vedere ca in fata m ai laudat iar pe la spate scrii recenzii de genul! Sanatate iti doresc, caracter 0! Nu ai avut sange in instalatie 😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 9 minute, Lorena_ a spus:

😂😂😂 ma amuza tare recenzia ta care este foarta rautacioasa! Si anume, DE CE AI STAT? DE CE NU MI AI ZIS TOATE ASTEA IN FATA? 😂😂😂😂😂😂 larga nu sunt, ceilalti pot confirma, iar probabil la fk am fost retinuta pt ca iti mirosea gura!  Cat despre burta, medicii mi au recomandat sa ma mai ingras putin pt operatia BBL ce va urma in aprilie. Esti cam șacal avand in vedere ca in fata m ai laudat iar pe la spate scrii recenzii de genul! Sanatate iti doresc, caracter 0! Nu ai avut sange in instalatie 😂😂😂😂😂😂😂

Eu cred ca pe tine pretul te a deranjat defapt, iarta ma dar ti am facut oral cu dantura de 10.000e, daca doresti du te la fete de 150lei sa ti faca oral fara dinti in gura, dau sa te zboare afara dupa 10 min, sau sa mai futi si cu pestele in camera cealalta! Dar tu probabil neavand experienta cu fetele, ai impresia ca pretul consta doar in cum arata fata! Tin sa te anunt ca mai.conteaza si ambientul, cum te trateaza, etc. P.S. MAI SPALA-TE PE DINTI!

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Vad ca refuleaza frustrarea :) Imi pare rau ca te supara adevarul. 

Pe banii mei eu decid daca stau sau nu si daca imi place sau nu. Ti-am dat pretul cerut asa ca ciocu mic.

Tu nu mai trebuie sa te ingrasi, esti grasa bine deja. Cine ti-a zis sa te ingasi si-a batut joc de tine. Mai bine ai merge la sala decat sa faci tot felul de operatii.

P.S. faptul ca ai bagat 10.000e in dantura nu e un lucru laudabil. Eu merg la dentist regulat, inafara de detartraj nu trebuie sa dau nici un ban si nu am dinti lipsa, carii, implanturi, cred ca rezulta de aici si daca ma spal pe dinti.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Chiar acum, animaltrain3r a spus:

Vad ca refuleaza frustrarea :) Imi pare rau ca te supara adevarul. 

Pe banii mei eu decid daca stau sau nu si daca imi place sau nu. Ti-am dat pretul cerut asa ca ciocu mic.

Tu nu mai trebuie sa te ingrasi, esti grasa bine deja. Cine ti-a zis sa te ingasi si-a batut joc de tine. Mai bine ai merge la sala decat sa faci tot felul de operatii.

P.S. faptul ca ai bagat 10.000e in dantura nu e un lucru laudabil. Eu merg la dentist regulat, inafara de detartraj nu trebuie sa dau nici un ban si nu am dinti lipsa, carii, implanturi, cred ca rezulta de aici si daca ma spal pe dinti.

 

Pai sunt frustrata ca n ai avut tupeul sa mi zici in fata! Gaini d astea ca tine am mai intalnit, trebuia sa nu stai iti dadeam bani si go, doar m.ai vazut din prima cum arat, decat sa stai sa ti plangi banii aia mai bine ma lipseam eu de ei. Daca voiai sa pleci nu te retinea nimeni! Iti doresc o seara... 😂😂😂

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Unde m-am plans eu de bani? 
Da ai preturi nejustificat de mari pentru cum areti dar nu mi-a parut rau nici o clipa pentru banii ce ti i-am dat.

Vorbesti aici de tupeu. Tu ai tupeu sa imi spui mie ca nu ma spal pe dinti. Pai tu nu te-ai spalat in viata ta corect pe dinti din moment ce la 30 de ani ai ajuns sa bagi 10000e in dantura. 


P.S. Daca e sa o ardem despre bani ai putea ca la 500 lei ora sa iei si tu o apa de gura la baie. 
 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Chiar acum, animaltrain3r a spus:

Unde m-am plans eu de bani? 
Da ai preturi nejustificat de mari pentru cum areti dar nu mi-a parut rau nici o clipa pentru banii ce ti i-am dat.

Vorbesti aici de tupeu. Tu ai tupeu sa imi spui mie ca nu ma spal pe dinti. Pai tu nu te-ai spalat in viata ta corect pe dinti din moment ce la 30 de ani ai ajuns sa bagi 10000e in dantura. 


P.S. Daca e sa o ardem despre bani ai putea ca la 500 lei ora sa iei si tu o apa de gura la baie. 
 

Am apa de gura in momentul asta, vrei sa ti o pozez? 😂😂😂😂😂 Daca esti TRAINER, ce naiba cauti la fete ca mine?  Si app nu am 30 de ani si app ca sa ti pui coroane dentare toata gura, nu trebuie neaparat sa nu te fi spalat corect pe dinti, sunt si alte motive, PERFECTULE! Incheie ca deja m am plictisit! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

In concluzie cred ca se vede in poze ca sunt mai bine facuta, mai curvy, nu cred ca am.postat poza cu vrun model anorexic. Cui ii place asa bine, cui nu...sanatate! Gusturile nu se discuta! Pretul asta il voi avea in continuare, nu trag de nimeni sa vina si nici nu va bag mana in buzunar! Sarbatori fericite tuturor! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746628375
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 0746628375
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu pe la ea... Ca servicii este totul ok... Dar este mult mai grasa decat in poze... Adica te astepti sa nu fie slaba, sa fie bine facuta dar nu chiar asa. Cum zice colegul de sus la banii astia te astepti sa fie altceva... Adica deaia mergi sa lovesti ceva mai bun... Pe scurt la banii astia mai bine cauti altceva,poate chiar iti incerci norocul pe publi24. 

Link spre comentariu

Salutare tuturor!

am fost la titulara tipicului acum ceva timp si acum cand i-am scris sa o intreb daca o pot gasi (mi a zis ca inca nu) am decis sa ii scriu o recenzie.

am fost la Lorena intr-o seara dupa ce stabilisem pe whatsapp in cursul zilei.

am fost intampinat de Lorena intr-o rochie scurta, pantofi cu toc, proaspat scos din cutie.

M-a poftit in interior unde am socializat, ne-am cunoscut mai bine.

M-am cerut singur la dus intrucat simteam ca nu mai pot astepta inceperea actiunii.

Intors din dus, am dezbracat frumoasa fata care m-a impresionat cu sanii ei frumosi ei ea mi-a aratat ce inseamna “the queen of bj”.

Dupa oral eu am decis sa trecem si la normal ca sa ma pot bucura de tot pachetul.  Pot spune ca Si la normal fata se descurca cu brio. 
 

ca si note:

oral 10 cu felicitari

normal 9-10 (e prea tare pe oral cat sa pot da aceasi nota)

locatie 9 (pe interior apart super, pe mine zona nu ma avantajeaza)

 

spor!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...