Sari la conținut

De ce unii au voie sa injure si restul primesc sanctiuni?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@pisicuts 

de ce eu , ca si multi altii, primim sanctiuni si chiar banare permanenta pentru ca injuram sau raspundem jignirilor, dar cei care ne injura (cei cu conturi din 2010-2012) nu primesc nimic? 

Care e explicatia?

Ai zis ca vrei sa ai forumul curat, fara injuraturi si insulte, ca de aia ai si numit-o pe Cleopatra moderator (APROPO, UNDE E?) 

Unu'  cu cont verde premium si inregistrat din 2010 m-a insultat aseara, i-am raspuns si eu la fel, si m-am trezit cu postarea stearsa si insulta lui e inca acolo. 

El de ce are dreptul sa ma injure si eu nu? Ce este el in viata reala?  Actionar la forum? Proxenet interlop? Mafiot? 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 8 ore, ripper66 a spus:

@pisicuts 

de ce eu , ca si multi altii, primim sanctiuni si chiar banare permanenta pentru ca injuram sau raspundem jignirilor, dar cei care ne injura (cei cu conturi din 2010-2012) nu primesc nimic? 

Care e explicatia?

Ai zis ca vrei sa ai forumul curat, fara injuraturi si insulte, ca de aia ai si numit-o pe Cleopatra moderator (APROPO, UNDE E?) 

Unu'  cu cont verde premium si inregistrat din 2010 m-a insultat aseara, i-am raspuns si eu la fel, si m-am trezit cu postarea stearsa si insulta lui e inca acolo. 

El de ce are dreptul sa ma injure si eu nu? Ce este el in viata reala?  Actionar la forum? Proxenet interlop? Mafiot? 

 

Postarea a fost probabil stearsa ca tuu esti un domn si ai avut o scapare cand ai  injurat. Cineva are grija de imaginea ta pe forum   :beex2

PS ...boss vezi ca ai cam dat buleala cu  locul unde ai deschis topicul, aicișa ii   " Regulament si anunturi adm" deci nimica legatura cu subiectul topicului...poate la DG  ,

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 8 ore, starfix a spus:

Au fost diagnosticati cu sindromul Tourette,

si au scutire de la sefi.

Poti sa injuri,

dar in liniste.

Sau sa le scrie aici. Poate mai invat expresii noi. :)

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Stai chill.... ca primesti sanctiuni indiferent ca ridici un topic unde trebuie sau ca scrii ceva informativ sau sa ceri informatii......

Am contul de multi ani si ghici.... anu asta mi-am primit report si sanctiune pentru ca am ridicat un topic pe discutii genersle🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
2 hours ago, kido said:

Stai chill.... ca primesti sanctiuni indiferent ca ridici un topic unde trebuie sau ca scrii ceva informativ sau sa ceri informatii......

Am contul de multi ani si ghici.... anu asta mi-am primit report si sanctiune pentru ca am ridicat un topic pe discutii genersle🤣

Cum se ridica un topic?🙄

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
La 03.11.2022 la 8:07, ripper66 a spus:

@pisicuts 

de ce eu , ca si multi altii, primim sanctiuni si chiar banare permanenta pentru ca injuram sau raspundem jignirilor, dar cei care ne injura (cei cu conturi din 2010-2012) nu primesc nimic? 

Care e explicatia?

Ai zis ca vrei sa ai forumul curat, fara injuraturi si insulte, ca de aia ai si numit-o pe Cleopatra moderator (APROPO, UNDE E?) 

Unu'  cu cont verde premium si inregistrat din 2010 m-a insultat aseara, i-am raspuns si eu la fel, si m-am trezit cu postarea stearsa si insulta lui e inca acolo. 

El de ce are dreptul sa ma injure si eu nu? Ce este el in viata reala?  Actionar la forum? Proxenet interlop? Mafiot? 

 

Colegu', multe chestii s-au intamplat cu acest forum! Cele mai multe f pozitive! Aparitia si/sau disparitia Cleopatrei fiind printre ele! Motanul (re)actioneaza dupa puteri, dar de iertat nu prea mai iarta! A, poate unii mai primesc o sansa! Cu siguranta! 

Dar nivelul e altul fata de acum cateva luni cand iti era sila sa intri si sa citesti! Cand esti jignit, trage o sesizare si atat! Da, mai sunt unii pe aici care cauta probleme, dar dupa cateva zile/saptamani isi ia dungulita si IP-ul banat! :)

Salutari, 

Dan

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...