Sari la conținut

Labii mari


dady2312

Postări Recomandate

  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
Acum 10 ore, arkanas a spus:

E tipa aia ce viziteaza toata tara, nu ii gasesc acum topicul si anuntul. E mai colorata, in jur de 60 ani dar cica are imense labiile, gen creasta de curcan roz. Daca ii gasesc anuntul ti-l trimit

60 de ani 🙄, nu ne trebuie, ce să facem cu pensionara asta 😅 😅 e băbuță🧙

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
Acum 1 oră, Georgebrasov a spus:

Salutare, eu am fost acum 2-3 ani la Cristina si avea labiile mari, acum mai mult am vazut ca apare pe Bucuresti, dar din cand in cand vine si la Brasov, nu  are poze cu pasarica, dar am vizitat-o si confirm! 

https://nimfomane.com/forum/topic/103145-cristina-0728498125/page/2/

Ai dreptate despre ea și eu am vizitat-o, numai că nu iam mai văzut anunțurile pe brasov de ceva timp😐,știu că a fost colegă cu @karina28 incall outcall

Link spre comentariu
Vizitator JamesHunt
Reputație: 0

Hai frate las-o mai moale! Ori vii cu ceva dovezi ori taci. Te apuci acum sa scurmi căcatul degeaba când regula e destul de simpla: mergi la doctor, afli ce boala ai și dacă se confirma ca e BTS o anunți în privat pe fata respectiva. Atâta generalizezi ca să nu mai lingem pizda. Cine știe la ce neapalata de pe publi ai fost și acum le bagi pe toate în aceeași oala. Fi-me-ar scârbă

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Acum 15 minute, JamesHunt a spus:

Hai frate las-o mai moale! Ori vii cu ceva dovezi ori taci. Te apuci acum sa scurmi căcatul degeaba când regula e destul de simpla: mergi la doctor, afli ce boala ai și dacă se confirma ca e BTS o anunți în privat pe fata respectiva. Atâta generalizezi ca să nu mai lingem pizda. Cine știe la ce neapalata de pe publi ai fost și acum le bagi pe toate în aceeași oala. Fi-me-ar scârbă

Tu stai cu botul in fleoasca in continuare,  e ok !!!! Inainte sa comentezi eu zic sa te informezi putin despre ce infectii, bacterii si virusi poti sa iei din secretiile vaginale. Daca ma informam inainte cu siguranta nu o mai faceam nici sa ma plateasca. Si nu, nu este vorba de o nespalata cum spui, este una cu mii de recenzii pozitive, ce activeaza pe CT si a fost la Bv cateva zile. Insa nu pot acuza pe nimeni pt ca nu am dovezi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 11.11.2022 la 22:31, JamesHunt a spus:

Hai frate las-o mai moale! Ori vii cu ceva dovezi ori taci. Te apuci acum sa scurmi căcatul degeaba când regula e destul de simpla: mergi la doctor, afli ce boala ai și dacă se confirma ca e BTS o anunți în privat pe fata respectiva. Atâta generalizezi ca să nu mai lingem pizda. Cine știe la ce neapalata de pe publi ai fost și acum le bagi pe toate în aceeași oala. Fi-me-ar scârbă

Suge-o

Link spre comentariu
Vizitator JamesHunt
Reputație: 0
Acum 8 minute, arkanas a spus:

Suge-o

Ai mâncat atât căcat cu limbile, cu infecția, ca toate sunt bolnave și ca nu ai mai da limbi. Dar uite ca nici acum nu ai venit cu un rezultat de analize prin care sa clarifici situația. Din punctul meu de vedere ești de cea mai joasa speță: ai acuzat, dar dovezi pula.  Deci, o sa te mai minusez până ma satur. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
13 hours ago, JamesHunt said:

Ai mâncat atât căcat cu limbile, cu infecția, ca toate sunt bolnave și ca nu ai mai da limbi. Dar uite ca nici acum nu ai venit cu un rezultat de analize prin care sa clarifici situația. Din punctul meu de vedere ești de cea mai joasa speță: ai acuzat, dar dovezi pula.  Deci, o sa te mai minusez până ma satur. 

E retard James asta , ma pis pe minusurile tale bah boua

Link spre comentariu

  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 16.11.2022 la 21:31, JamesHunt a spus:

Ai mâncat atât căcat cu limbile, cu infecția, ca toate sunt bolnave și ca nu ai mai da limbi. Dar uite ca nici acum nu ai venit cu un rezultat de analize prin care sa clarifici situația. Din punctul meu de vedere ești de cea mai joasa speță: ai acuzat, dar dovezi pula.  Deci, o sa te mai minusez până ma satur. 

Pe d-na ma-ta sa o minusezi paduche infect care esti, pizda masculina zisa si james 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...