Sari la conținut

Irina maria 0751798982


Postări Recomandate

Am vz un comm pe un alt topic ma facut curios dar nu am fost doar am sunat si cand am intrebat de tarife imi comunica 100 cu 200 si imi zice din proprie initiativa ca "bonus" pentru 100 in plus se poate si fara prezervativ , am spus multumesc si am inchis . cred ca e de evitat , orice om normal cred ca e de acord, sau poate asta e ultimul trend 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 9 ore, peachlover a spus:

am zis sa o vad cum arqta macar

cam la 1.50 cu ochi verzi, bruneta, micuta de statura dar bine proportionata, nici frumoasa nici urata......  :D   In schimb din ce aud se confirma ca se poate totul fara guma ptr un "bonus" , si madama chiar bate apropouri daca te vede mai ok, ceva gen "hai ca tu esti curat, m-as fute si fara ca esti ok, dar sa mai scapi ceva in plus ..... "  :lol:

  • Like 7

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est

Vizitata!
Locatie G-uri
Camera Ok, baia OK.
Gagica, cum spunea si @rechinu00, micuta de statura, bine proportionata, par lung, bruneta, sanii mari lasati, saggy tits.
Nu foarte comunicativa, dar Ok-ish ca atitudine.
Facut op, np - oral cat sa il scoale pe asta micu', nici nu am lasat-o prea mult ca eram deja in 3 picioare.
Pasarica stramta, are lubrifiant, sta la futut, nu comenteaza la pozitii, geme usor la ureche, nu grabeste.
La pozitia capra are un curulet destul de OK! 
Nu m-a intrebat daca vreau fara, cu toate ca sunt destul ca ok ca si prezentare (ma laud eu, daca nu ma lauda nimeni 😚).
100ron, halatul (avea un halat pe ea si atat i-am dat sa il dea jos 😇)
Merge pentru cine vrea genul de pitica cu sanii lasati.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am vizitat-o pe Irina.

 

Experiența a fost mediocră .

Bloc B4 pe Roșiori aproape de Union Jack.

 

Are un vibe ușor plictisit, cam tăcută, stați departe daca vreti GFE sau orice alt timp de interacțiune verbală. < Desigur exista posibilitatea sa nu fi fost chimie cu mine și sa fie altfel cu alții. Hotărâți voi >

 

Plătit amenda pentru 100/un număr și am început sentința. 

 

On: 4. Cel putin pentru mine nu era de ajuns pentru a crea elecție. Foarte mecanic, o labă asistată cu buzele pe gland. Poate nu îi plăcea de mine dar cine știe 😂.

 

Np: 6. Doggy, stă cum o pui, implicare zero. Îi dau 6 pentru fund, de altfel primea maxim 5 de trecere.

 

Finished in the rubber.

 

Igiena decentă.

 

Anal nu face.

 

Concluzia: EU NU REVIN.

 

Făcusem dușul cu 15 min. înainte de a o vizita deci nu știu cum îi arată baia.

De asemenea confirm forma corpului prezentată aici pe topic.

Un lucru adaug: purta un push up iar când l-a dat jos sânii au căzut vreo 15-20 de cm. Ok nu aveam rigla la mine dar cam așa părea.

P.S. Nu a menționat nimic de servicii neprotejate extra (Thank God). Poate nu am fost destul de chipeș pentru ea.😂

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am călcat și eu din lipsă de altceva disponibil... 

Aspect:  cam de un scaun..4.., dar na... am zis poate-poate...

Oral: doar capu puțin lins... 2 spre 3...dar mai degrabă 2.

NP - aici ar fi cam de 5 doar pentru ca stă ca lemnul cum o pui...  o păpușă gonflabilă cred că ar fi mai implicată. Iar gumele... de 50 de bani...

GFE=0....

Locația ar primi o nota mai mare de 5 😀

Nu știu ce-o fi fost în coaiele mele de am rămas... 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...