Sari la conținut

Larisa sau Raysa depinde de anunt 0730964932


cipri66

Postări Recomandate

  • Oras:Tg Jiu
  • Oras:Tg Jiu
La 01.02.2024 la 15:03, Badboyinbed a spus:

 Nu s-a mai scris de mult de Larisa, eu am avut ultima vizită la ea în iunie anul trecut, înainte de iunie o vizitam fest ! Dar aseară am plecat nervos de la Alexandra asta cea nouă de pe Dacia și unde puteam eu să mă duc decât la Larisa tot pe Dacia mai ales ca eram curios și de colega ei cum arată ca stă de multe luni cu ea și nimeni nu a ciripit o vorbă de colega ei!!! Ajung , îmi deschide colega ei care arată groaznic, nu exagerez deloc, ca în filmele de groază, o strig pe Larisa și iese puțin timidă 🙈, oare de ce puțin timidă ??? Pentru ca fata sa făcut aproape dubla de cum era ea acum un an jumate când a ajuns în oraș !! Cineva care o știe de la începuturi și poate a vizitat-o și anul ăsta poate să confirme! Așa ca dacă citește aici o sfătuiesc pe Larisa să nu mai stea toată ziua în pat , și să mănânce ca nesătula‼️Să iese la mișcare sport , ca dacă nu o să ajungă ca Natasha Rusoaica ️Fie vorba între noi nu mai are mult! Problema e ca a mai dispărut un mit , Larisa🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️Fata e de preferat dar doar de cei ce preferă fetele de 100+ ! Și să nu uităm ca ea e și scundă ! Adevărul e ca nu a fost niciodată slim dar ce mi a văzut ochiul aseară a întrecut  toate limitele‼️‼️Deci Larisa sport cat mai mult , mâncarea mai ascunde o , și bea multă apă ‼️‼️‼️Dacă nu vrei e treaba ta dar te duci la fund……..,

Hai ca nu e Larisa chiar de 100+,mie imi place de ea cum arată 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 47 minute, dragos9 a spus:

Hai ca nu e Larisa chiar de 100+,mie imi place de ea cum arată 

Fiecare are dreptul la opinie, opinia mea a fost confirmată de colegul meu popey  care în ciuda faptului ca am multe divergente cu el pe forum, scrie niște recenzii foarte bune și multe️Așa ca te sfătuiesc prietenește când mai ajungi la ea ia un cântar și urco pe el! Gândește te ca eu am fost client fidel al ei și o acceptam așa plinuță cum era , pentru ca niciodată nu a fost slim-genul meu de femei- dar a întrecut orice măsură și îmi mențin părerea ca în momentul ăsta depășește suta!

  • Like 2

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...