Sari la conținut

întrebare despre cerșetorii țigani /gypsy oman


Postări Recomandate

  • Oras:oraso
  • Oras:oraso

Am văzut o țigancă cu 2 copii în mall-ul Vivo. ea cerea bani. Am fetiș pentru ea. ar trebui sa o intreb? care este sansa sa faci o muie?

I've seen gypsy woman with 2 kids in Vivo mall. she was asking for money. I've got fetish for her. should I ask her? what is the chance of making blowjob? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 12.11.2022 la 4:15, cocxala a spus:

Am văzut o țigancă cu 2 copii în mall-ul Vivo. ea cerea bani. Am fetiș pentru ea. ar trebui sa o intreb? care este sansa sa faci o muie?

I've seen gypsy woman with 2 kids in Vivo mall. she was asking for money. I've got fetish for her. should I ask her? what is the chance of making blowjob? 

Îndrăznește și întreabă-o, dar vezi să nu fie multa lume prin preajma. Riști să te faci de râs.

Foaita asta, de regulă au reacții spontane necontrolate și nici nu-ți închipui cum se va răsti la tine. 😊

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Lasă că acum ceva vreme am întrebat eu o țigăncușă tinerică, care cerșea prin parcare, în Piața Mihai Viteazul. Maamăăăă, ce minuni a făcut! Râdeau toți!

După ce i-am zis că așa se fac banii, nu cerșind, și-a ridicat fusta și mi-a arătat paguba, că nu purta chiloți pe dedesupt, de au văzut-o toți care erau prin zonă. Că la ele așa e, cică daca-ti arata pizdulicea, e pagubă. 😄 N-a fost nicio pagubă, doar "ne-am râs".

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...