Sari la conținut

Flory, 0721873728


cocosatu

Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 3 ore, cocosatu a spus:

Am fost eu de curiozitate din cauza pozelor. Nu mai merg la nimereala pe Publi pana nu isi fac si altii datoria sa puna recenzii.

Locatia e C Nationala 39 cred ca mai imparte apartamentul cu cineva . Totul e curat. 

Igiena 9. E curata, fara mirosuri, dantura e insa varza. 

150/250 . Nu recomand. Face meseria de nevoie, se vede ca nu-i place, e pe fastfuck sa scape repede.  Nu e agresiva, dar se vaita tot timpul.  

Oral 2. Protejat si super mecanic, trebuie sa vii cu ea sculata de acasa. Pune prezervativul si pe urma incearca ceva cu gura, dar fiind obosit si prima ora la ea, abia se trezea instrumentul

Fatza. 4.. Pozele sunt de acu vre-o 10 ani cred, sau sunt filtre, dantura dezastru. Are undeva peste 35 de ani.

Corpul 8, Surprinzator, arata foarte bine. 

Actiune 3 cu indulgenta. Femeia vorbeste frumos pana te pui in pat, dar serios nu are nici o treaba cu meseria, Pur si simplu habar nu are ce face. Oboseste repede si se vaita de iti trece si de futut si de tot. Am luat o ora, proasta decizie, ea habar nu are diferenta intre ce inseamana o ora si numar, se grabeste sa scape de tine, motivand ca mai are clienti.  Dupa cum am zis, oralul varza protejat de cum te pui in pat, de nu mi se mai ridica.  Dupa vre-o 5 min l-am ridicat cumva cu mana si am trecut la capra, dar dupa alte cateva minute a zis ca a obosit ca finalizez prea greu.  Mi s-a culcat la loc de la vaitatul ei, asa ca dupa inca cateva minute m-am ridicat si am plecat. 

 Nu recomand de nici o culoare. Nu-i place ce face, nu are nici o treaba cu meseria, vrea doar sa castige niste bani rapid.  

L-as ruga pe @statistics sa o puna la "De Evitat" . I-ar face si ei si noua un bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 3 ore, cocosatu a spus:

Omule, ai cont de prin 2011 si ai facut doua recenzii prin 2012 pe Bucuresti.   Ai luat pauza de atunci ? :D 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...