Sari la conținut

MFF & MFF = un vis frumos sau realizabil?


Postări Recomandate

1 hour ago, blonda_a said:

Daa sunt foarte ok 

Pai poate confirma @AdrianRe care a fost ieri la mine ca fix astea au fost discutiile  ....iar acuma vazand ca are nr de tel aici am zis sa ii fac sa vorbeasca mai usor intre ei :))te pup😘

Buna Antonia si multumesc pentru toate recomandarile facute! 😘😘😘

Cat si pentru compania ta 😋😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Inteleg ca discutia pentru MMF este pentru alt oras dar in Bucuresti nu gasim un doritor sa incerce o astfel de experienta? 
As fi interesat sa ma aliez pentru MMF eventual cuplu care doreste sa incerce. Pentru mine este prima data o astfel de experienta, FFM am bifat si da, va recomand. 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 2/14/2023 at 8:34 PM, Sauvage-babe said:

primul mmf si ultimul l am avut pe la 20 si ceva, un prieten cu un prieten de-al lui. A fost destul de scurt și putin dureros. Prietenul asta era dotat rau, dovada ca mereu cand aterizam cu el in pat nu puteam sa o duc pana la capat. Ma rupea efectiv. Celalalt era normal ca marime.

As mai incerca, dar nu stiu unde sa caut, am mai imbatranit, m-am mai si ingrasat, dar stiu ca daca s-ar mai intampla, ei doi ar fi satisfacuti la fel ca mine... 🤤

Daca ai mereu mintea deschisa, nu imbatrnesti. Mi-ar placea sa vorbim.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Si eu am avut cateva experiente din ambele variante,intai am fost cu 2 fete,pe una din ele o bifam de mai mult timp si,la un moment dat mi-a propus daca as vrea sa ne insoteasca o prietena de-a ei.Bineinteles ca am acceptat si a fost super,este tot ceea ce isi doreste un barbat,cred.Au fost foarte docile amandoua,am facut tot ce am vrut cu ele,m-au super-rasfatat.Ne-am intalnit in hoteluri,acolo era cel mai sigur.

Partea a doua am realizat-o cu un tovaras bun.Cunoscusem o fata pe sentimente.ro,era din zona Sucevei si am reusit sa o bifez dupa ceva timp pana a prins incredere si a vazut ce fel de om sunt.In acea zona este greu sa cunosti fete,zici ca sunt indoctrinate din nastere,mai ales cand aud ca esti din Buc.I-am propus ce ar fi si daca i-ar placea sa vin cu un prieten,sa incercam in 3.A acceptat cu conditia sa il placa si sa fie tandru.A urmat o nebunie,mai ales ca ea facea si anal.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, awokeone10 a spus:

Si eu am avut cateva experiente din ambele variante,intai am fost cu 2 fete,pe una din ele o bifam de mai mult timp si,la un moment dat mi-a propus daca as vrea sa ne insoteasca o prietena de-a ei.Bineinteles ca am acceptat si a fost super,este tot ceea ce isi doreste un barbat,cred.Au fost foarte docile amandoua,am facut tot ce am vrut cu ele,m-au super-rasfatat.Ne-am intalnit in hoteluri,acolo era cel mai sigur.

Partea a doua am realizat-o cu un tovaras bun.Cunoscusem o fata pe sentimente.ro,era din zona Sucevei si am reusit sa o bifez dupa ceva timp pana a prins incredere si a vazut ce fel de om sunt.In acea zona este greu sa cunosti fete,zici ca sunt indoctrinate din nastere,mai ales cand aud ca esti din Buc.I-am propus ce ar fi si daca i-ar placea sa vin cu un prieten,sa incercam in 3.A acceptat cu conditia sa il placa si sa fie tandru.A urmat o nebunie,mai ales ca ea facea si anal.

Bună seara!!mi-ar prinde bine o recomandare in zona Sucevei!! mulțumesc!😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 22.02.2023 la 20:01, grazziboss a spus:

Bună seara!!mi-ar prinde bine o recomandare in zona Sucevei!! mulțumesc!😉

Daca-ai stii cat am cautat...Fetele din zona sunt indoctrinate de mici,chiar am intrebat mereu ce se intampla si mi s-a raspuns ca sunt crescute de bunici cu frica lui Dzeu.De aceea in judetul Suceava sunt cele mai multe manastiri si biserici din tara.Eu am avut noroc pe acel site,am cunoscut-o pe tipa aia care era f frumoasa,chiar nu-mi venea sa cred cand am vazut-o.Dar s-a maritat intre timp.🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Bbbogdan07 a spus:

E careva interesat de un ‘in 4’? Caut un cuplu cu care sa o facem in tandem. Noi suntem un cuplu de amanti, varsta 50 ani. 

Cred ca interesați sunt, dar nu prea inspiri încredere, nu știu asta e strict părerea mea.... La ce te aștepti când ai postat mesajul asta?! 

Link spre comentariu
  • Oras:Braaov
  • Oras:Braaov
On 2/14/2023 at 8:34 PM, Sauvage-babe said:

primul mmf si ultimul l am avut pe la 20 si ceva, un prieten cu un prieten de-al lui. A fost destul de scurt și putin dureros. Prietenul asta era dotat rau, dovada ca mereu cand aterizam cu el in pat nu puteam sa o duc pana la capat. Ma rupea efectiv. Celalalt era normal ca marime.

As mai incerca, dar nu stiu unde sa caut, am mai imbatranit, m-am mai si ingrasat, dar stiu ca daca s-ar mai intampla, ei doi ar fi satisfacuti la fel ca mine... 🤤

Nu am intrat de ceva vreme p-aici dar ma bucur sa vad ca topic-ul pe care l-am deschis are activitate. 
Sauvage-babe, mi-a placut raspunsul pe care l-ai dat, scurt, concis si-l mai gasesc si hot AF! :) 

 Tipul dotat era o corvoada sau era in regula ca te rupea? De ce n-ati mai repetat experienta? Timpul nu-i pierdut, trebuie sa gasesti doar persoana/ persoanele potrivite daca este ceea ce iti doresti. 
De multe ori fix aici este problema,  sa gasesti persoana pentru a-ti indeplini dorinta/ dorintele. Din propria expeirenta spun ca nu este o misiune usoara. 
Chiar si acum cred ca am avut mult noroc pentru ca am gasit un el pentru MMF si o ea pentru FFM (MMF-ul l-am prezentat amanuntit intr-un topic separat) dar si partenera pe care o am pentru ca a acceptat asta. 
ne vedem din an in pasti dar cand ne vedem, ies scantei.

Recent (sa fie 1 luna) am bifat MMF-ul (pentru a 4-a oara cu acelasi prieten, unicul pentru MMF), a iesit “scandal” maxim. S-a lasat cu gemete si multe orgasme, doua de fiecare. Finalul a fost cu un zambet larg pe fetele tururor si o amintire in plus, de tinut minte o viata. 
Nici acum nu stiu daca imi place MMF-ul mai mult ca FFM-ul. Daca m-ar intreba cineva ce prefer, n-as stii sa raspund.
 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770895179
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0770895179
  • Oras:Timisoara
La 14.02.2023 la 20:34, Sauvage-babe a spus:

primul mmf si ultimul l am avut pe la 20 si ceva, un prieten cu un prieten de-al lui. A fost destul de scurt și putin dureros. Prietenul asta era dotat rau, dovada ca mereu cand aterizam cu el in pat nu puteam sa o duc pana la capat. Ma rupea efectiv. Celalalt era normal ca marime.

As mai incerca, dar nu stiu unde sa caut, am mai imbatranit, m-am mai si ingrasat, dar stiu ca daca s-ar mai intampla, ei doi ar fi satisfacuti la fel ca mine... 🤤

Cum putem lua legătura?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 14.02.2023 la 20:34, Sauvage-babe a spus:

primul mmf si ultimul l am avut pe la 20 si ceva, un prieten cu un prieten de-al lui. A fost destul de scurt și putin dureros. Prietenul asta era dotat rau, dovada ca mereu cand aterizam cu el in pat nu puteam sa o duc pana la capat. Ma rupea efectiv. Celalalt era normal ca marime.

As mai incerca, dar nu stiu unde sa caut, am mai imbatranit, m-am mai si ingrasat, dar stiu ca daca s-ar mai intampla, ei doi ar fi satisfacuti la fel ca mine... 🤤

Unde oare te putem găsi??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...