Sari la conținut

❣️ Ioana17❤️‍🔥 nou 0730479063


Vizitator Ioana17

Postări Recomandate

Vizitator Ioana17
Reputație: 0

 Buna , eu sunt ioana o tipa miniona bruneta , cu forme,  am 27 de ani , 1.58 cm si 65 kg . Sunt o fire calma si draguta ,atenta la dorintele tale 🥰  

nu sunt pt doritorii de slim sau skyny, asa ca ca va rog fara jigniri , daca nu va place ceea ce vedeti in poze treceti peste 

serviciile mele sunt

️ sex normal( doar protejat)

️sex oral  nep/ pro( in funtie de igiena)

️ fin.. cof   cob

️69

️ masaj de relaxare 

️dus impreuna sau asistat

️ diferite poziti ( accept si propuneri ,in limita bunului-simț)

️limbute,sarutari pe corp,sex intre sani

 Preturile :

️150 fin 30 mn 

️250 ora 60 mn 

0730479063 programările pe whatsaap 

Program 10-22 

 Pozele sunt reale , se confirma cu tatuajele , va rog fara răutăți 🥰

Va pup si va astept 💋IMG-20221110-WA0083.jpg.0004d77ebe47dc5c84b0fd012ff5a14e.jpgIMG-20221110-WA0083.jpg.0004d77ebe47dc5c84b0fd012ff5a14e.jpg

IMG-20221110-WA0073.jpg

IMG-20221110-WA0068.jpg

IMG-20221023-WA0007.jpg

IMG-20221110-WA0077.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

salutare salutare, sa incep prima mea recenzie pe acest forum prin a va spune ca ma simteam orecum obligat sa o fac datorita faptului ca am avut o experiență  frumoasa alaturi de,, Ioana  ,fata stie sa se faca placuta si iti acorda multa atentie pe tot parcursul intalnirii. E bruneta, parul lung ,cu forme,  draguta la fata, ochii ei foarte frumosi cu o privire foarte ptovocatoare ,fundulet bombat, sani medii placuti la atingere iar in pat a fost super ok, oral nep , normal cu implicare, diferite pozitii, te face sa te simti mai bine decat acasa , foarte atenta la ceea ce iti doresti ... fata de toate fetele care arata impecabil dar in schimb placerea

clientului este egala cu 0 consider ca ea este ceva foarte bun la momentul potrivit ! 
Este foarte sociablila si rabdatoare , poze reale 100%100,
Locatie este foarte ok , nota 10 pentru igiena iar din punct de vedere intim este imposibil sa pleci dezamagit ,
Eu unul o voi mai vizita cu siguranta !!
Te💋 scumpa mea !

Link spre comentariu
Vizitator Ioana17
Reputație: 0
Acum 43 minute, Daniel.98 a spus:

salutare salutare, sa incep prima mea recenzie pe acest forum prin a va spune ca ma simteam orecum obligat sa o fac datorita faptului ca am avut o experiență  frumoasa alaturi de,, Ioana  ,fata stie sa se faca placuta si iti acorda multa atentie pe tot parcursul intalnirii. E bruneta, parul lung ,cu forme,  draguta la fata, ochii ei foarte frumosi cu o privire foarte ptovocatoare ,fundulet bombat, sani medii placuti la atingere iar in pat a fost super ok, oral nep , normal cu implicare, diferite pozitii, te face sa te simti mai bine decat acasa , foarte atenta la ceea ce iti doresti ... fata de toate fetele care arata impecabil dar in schimb placerea

clientului este egala cu 0 consider ca ea este ceva foarte bun la momentul potrivit ! 
Este foarte sociablila si rabdatoare , poze reale 100%100,
Locatie este foarte ok , nota 10 pentru igiena iar din punct de vedere intim este imposibil sa pleci dezamagit ,
Eu unul o voi mai vizita cu siguranta !!
Te💋 scumpa mea !

Mulțumesc!si te mai aștept  cu drag 😘😘😘❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, Daniel.98 said:

salutare salutare, sa incep prima mea recenzie pe acest forum prin a va spune ca ma simteam orecum obligat sa o fac datorita faptului ca am avut o experiență  frumoasa alaturi de,, Ioana  ,fata stie sa se faca placuta si iti acorda multa atentie pe tot parcursul intalnirii. E bruneta, parul lung ,cu forme,  draguta la fata, ochii ei foarte frumosi cu o privire foarte ptovocatoare ,fundulet bombat, sani medii placuti la atingere iar in pat a fost super ok, oral nep , normal cu implicare, diferite pozitii, te face sa te simti mai bine decat acasa , foarte atenta la ceea ce iti doresti ... fata de toate fetele care arata impecabil dar in schimb placerea

clientului este egala cu 0 consider ca ea este ceva foarte bun la momentul potrivit ! 
Este foarte sociablila si rabdatoare , poze reale 100%100,
Locatie este foarte ok , nota 10 pentru igiena iar din punct de vedere intim este imposibil sa pleci dezamagit ,
Eu unul o voi mai vizita cu siguranta !!
Te💋 scumpa mea !

oare, cin" te crede? 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 18.11.2022 la 16:14, Daniel.98 a spus:

salutare salutare, sa incep prima mea recenzie pe acest forum prin a va spune ca ma simteam orecum obligat sa o fac datorita faptului ca am avut o experiență  frumoasa alaturi de,, Ioana  ,fata stie sa se faca placuta si iti acorda multa atentie pe tot parcursul intalnirii. E bruneta, parul lung ,cu forme,  draguta la fata, ochii ei foarte frumosi cu o privire foarte ptovocatoare ,fundulet bombat, sani medii placuti la atingere iar in pat a fost super ok, oral nep , normal cu implicare, diferite pozitii, te face sa te simti mai bine decat acasa , foarte atenta la ceea ce iti doresti ... fata de toate fetele care arata impecabil dar in schimb placerea

clientului este egala cu 0 consider ca ea este ceva foarte bun la momentul potrivit ! 
Este foarte sociablila si rabdatoare , poze reale 100%100,
Locatie este foarte ok , nota 10 pentru igiena iar din punct de vedere intim este imposibil sa pleci dezamagit ,
Eu unul o voi mai vizita cu siguranta !!
Te💋 scumpa mea !

Multumim frumos boss,

Pe mine m-ai convins, e ce trebuie fata, nu ce vad fraierii astia pe aici

Maine ma duc, si mai am un grup cu vreo 10 prieteni, ii trimit si pe ei, venim toti.

Sa tineti usa deschisa si sa nu dati drumu' la caine, da!

Te pup😘

 

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Dupa mult timp am decis sa imi fac cont si sa incep sa scriu recenzii. Am facut o vizita la Ioana vineri, progamare pe wapp, rapid si punctual. 

Am ajuns, un dus rapid, dupa a intrat si ea la dus si a inceput cu sarutari pe corp si a tot coborat pana a ajuns la soldat, acolo s a dezlănțuit jihadul, nu prea deep, dar executat bine si parea ca e si cu placere. Asa am finalizat primul numar cu ea in genunchi uitându-se la mine.

Dupa un dus, o tigara si am trecut din nou la actiune, care a inceput la fel ca primul numar si am trecut la np. Prima data am inceput usor cu lot, apoi putin de misionar si am incheiat cu capra, unde ea si a desfacut parul lung si l a aruncat pe spate, ostentativ.

Locatia 7-8 apa calda, prosop mare si putin prea cald pentru mine

Ioana 8-9 miniona, plinuta, dar pe gustul meu

ON 10 stie ce face

NP 9, dar nu din vina ei

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioana17
Reputație: 0
Acum 33 minute, Basel a spus:

Salutare. Dupa mult timp am decis sa imi fac cont si sa incep sa scriu recenzii. Am facut o vizita la Ioana vineri, progamare pe wapp, rapid si punctual. 

Am ajuns, un dus rapid, dupa a intrat si ea la dus si a inceput cu sarutari pe corp si a tot coborat pana a ajuns la soldat, acolo s a dezlănțuit jihadul, nu prea deep, dar executat bine si parea ca e si cu placere. Asa am finalizat primul numar cu ea in genunchi uitându-se la mine.

Dupa un dus, o tigara si am trecut din nou la actiune, care a inceput la fel ca primul numar si am trecut la np. Prima data am inceput usor cu lot, apoi putin de misionar si am incheiat cu capra, unde ea si a desfacut parul lung si l a aruncat pe spate, ostentativ.

Locatia 7-8 apa calda, prosop mare si putin prea cald pentru mine

Ioana 8-9 miniona, plinuta, dar pe gustul meu

ON 10 stie ce face

NP 9, dar nu din vina ei

Te pup ,si te mai aștept  cu drag 😘😘😘❤❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...