Sari la conținut

……


Vizitator ella.99

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Bună Ella,

Am fost la aceasta fata de 2 ori, foarte sociabila, cuminte chiar, nu te primește pana nu face dush, nu te grăbește.

 

La prima întâlnire a fost chiar spontan, i am zis ca voi trece oricum prin zona de la job si a avut liber pt o finalizare, mi a rămas în nas mirosul parfumului ei vreo 2 ore.

 

La a 2 a întâlnire am venit tot după job, deci implicit am cerut un mic dus, m a lăsat sa o sărut, îmi place oralul ei, finalizat stand caprita și după m lăsat sa o țin 1 , 2 min în brate.

 

Nu va duceți la ea pt cum am mai citit pe aici ca trofeu sau bucata de carne, e prea cuminte.

 

Mi a zis ca revine, dar nu stiu când, i am mai scris pe whapp dar nu răspunde.

 

Eu as reveni la ea dacă se întoarce.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Vizitator a schimbat titlul în Ella.. o sa revin dupa sarbatori din pacate, am o problema medicala mai delicata nu pot sa va mai onorez! 🫶🏼🫶🏼
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 1 minut, Futureman a spus:

Bine ai revenit! 

Se poate si finalizare orala? 

Buna! Da, pentru 50 lei în plus. Dar depinde și de igiena ta, scrie și in anunt!😘 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 4 minute, ella.99 a spus:

Buna! Da, pentru 50 lei în plus. Dar depinde și de igiena ta, scrie și in anunt!😘 

In anunț scrie de finalizare faciala, colegul întreabă de finalizare orala adica in gurița. Ai făcut confuzie… 

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 1 oră, Subteranaa a spus:

In anunț scrie de finalizare faciala, colegul întreabă de finalizare orala adica in gurița. Ai făcut confuzie… 

Scrie și orală! 😀

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut dragilor, am fost la doamna recent.

Am plecat.

Stiti vorba aia nu merge la pomul laudat cu...

Ajuns la fata locului, CONCLUZIA : este diforma, nu are un aspect fizic la fata armonios, nu inteleg de ce sunt anumiti confrati ce f## orice; ca suge, ca mulge, bai frate, daca nu e frumoasa de ce ? asta e, nu inteleg de ce. Aici cred ca e problema omenirii, barbatii f## orice de foame, femeile sunt selective.

Daca barbatii isi stapaneau foamea si f##### selectiv si ei, era o alta poveste.

Nu mi-a placut deci nu am testat-o !

 

Bafta si ciocane tari ca parul si iute ca varul !

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 33 minute, Thegreatfuck a spus:

Salut dragilor, am fost la doamna recent.

Am plecat.

Stiti vorba aia nu merge la pomul laudat cu...

Ajuns la fata locului, CONCLUZIA : este diforma, nu are un aspect fizic la fata armonios, nu inteleg de ce sunt anumiti confrati ce f## orice; ca suge, ca mulge, bai frate, daca nu e frumoasa de ce ? asta e, nu inteleg de ce. Aici cred ca e problema omenirii, barbatii f## orice de foame, femeile sunt selective.

Daca barbatii isi stapaneau foamea si f##### selectiv si ei, era o alta poveste.

Nu mi-a placut deci nu am testat-o !

 

Bafta si ciocane tari ca parul si iute ca varul !

Buna seara! 
 

Scuza ma ca îți spun dar cred ca ai greșit topicul! Eu abia astăzi am revenit și toți cei care au fost pe ziua de azi au plecat multumiți! Și nici data trecută când am fost nu am avut nici un client care sa vina și sa plece pur și simplu, la fel toți au fost multumiți ! Mai uita te încă odată cui ai scris! Mulțumesc 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Thegreatfuck a spus:

Azi am fost, ora 15:00, tie ti-am scris, cu tine am vorbit.

Esti identica cu cea din poze, doar ca fata nu imi place si poate confirma cine te-a vazut ca e usor diforma

   Urat mod de a spune ca nu ti-a placut o fata. Era suficient sa spui ca nu ti-a placut si nu ai stat. Am vazut ca altii au spus in recenzii ca e draguta, deci gusturi si gusturi

....dar poate esti tu un Fat-Frumos si ai standarde ridicate 😊

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 8 ore, Thegreatfuck a spus:

Azi am fost, ora 15:00, tie ti-am scris, cu tine am vorbit.

Esti identica cu cea din poze, doar ca fata nu imi place si poate confirma cine te-a vazut ca e usor diforma

La ora 15.00 nu am avut client 😂

Am avut la 15.30 client, 30 minute și ce crezi! Sa reprogramat și pentru astăzi! 😘

Daca ești aici doar sa comentezi in necunoștință de cauza, te rog nu o mai face! 

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 5 ore, MisterX a spus:

   Urat mod de a spune ca nu ti-a placut o fata. Era suficient sa spui ca nu ti-a placut si nu ai stat. Am vazut ca altii au spus in recenzii ca e draguta, deci gusturi si gusturi

....dar poate esti tu un Fat-Frumos si ai standarde ridicate 😊

 

Mulțumesc pentru comentariu, dar domnul nu a fost la mine, repet! 
Ori face o confuzie mare, ori vrea sa facă un rau gratuit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Trevisi
  • Oras:Trevisi
12 hours ago, Thegreatfuck said:

Salut dragilor, am fost la doamna recent.

Am plecat.

Stiti vorba aia nu merge la pomul laudat cu...

Ajuns la fata locului, CONCLUZIA : este diforma, nu are un aspect fizic la fata armonios, nu inteleg de ce sunt anumiti confrati ce f## orice; ca suge, ca mulge, bai frate, daca nu e frumoasa de ce ? asta e, nu inteleg de ce. Aici cred ca e problema omenirii, barbatii f## orice de foame, femeile sunt selective.

Daca barbatii isi stapaneau foamea si f##### selectiv si ei, era o alta poveste.

Nu mi-a placut deci nu am testat-o !

 

Bafta si ciocane tari ca parul si iute ca varul !

Nu-i iau apararea nici ei nici tie, nu am fost la ea, poate e cum spui tu, dar

cont nou cu 3 posturi, facut special pt aceasta recenzie e dubios.

Posibil sa fie vreunu de nu l-a primit, si se razbuna, de se duce la mature cu preturi mari,si le da 10 pe linie, ca multumire ca l-au primit, dar care abia merita 6 pe linie , cu indulgenta, nu dau exemple.

Sau poate spune adevarul, n-avem de unde stii

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 1 oră, Giolgau777 a spus:

Nu-i iau apararea nici ei nici tie, nu am fost la ea, poate e cum spui tu, dar

cont nou cu 3 posturi, facut special pt aceasta recenzie e dubios.

Posibil sa fie vreunu de nu l-a primit, si se razbuna, de se duce la mature cu preturi mari,si le da 10 pe linie, ca multumire ca l-au primit, dar care abia merita 6 pe linie , cu indulgenta, nu dau exemple.

Sau poate spune adevarul, n-avem de unde stii

Multumesc pentru comentariu, dar eu pot doveri ca nu a fost acest individ là mine! Si nici altcineva care sa fi venit si sa plece pur si simplu. 
Daca spune ca a fost sa dovedeasca cumva, gen detalii despre pozitionarea locatiei, si in special etajul si apartamentul! 

Nu are cum 🤣 dar ii dau o sansa! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragilor daca eu mint, uitati-va la fata ei si confirmati cand o vedeti, este asimetrica, nu are trasaturi frumoase, daca era simetrica si avea trasaturi armonioase ramaneam ! daca mint, puneti aici poza cu fata ei sa vedem cine minte. Singura minciuna ca am fost ieri, nu am fost ieri, am fost pe vremea cand lucra la Nicolaie Bălcescu 18 si nu am ramas pentru ca nu mi-a placut, poate acum isi aminteste cine sunt. Succese domnisoara

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Thegreatfuck a spus:

Dragilor daca eu mint, uitati-va la fata ei si confirmati cand o vedeti, este asimetrica, nu are trasaturi frumoase, daca era simetrica si avea trasaturi armonioase ramaneam ! daca mint, puneti aici poza cu fata ei sa vedem cine minte. Singura minciuna ca am fost ieri, nu am fost ieri, am fost pe vremea cand lucra la Nicolaie Bălcescu 18 si nu am ramas pentru ca nu mi-a placut, poate acum isi aminteste cine sunt. Succese domnisoara

Vezi ca iti creste nasul 🤥!   😂

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 8 ore, Thegreatfuck a spus:

Dragilor daca eu mint, uitati-va la fata ei si confirmati cand o vedeti, este asimetrica, nu are trasaturi frumoase, daca era simetrica si avea trasaturi armonioase ramaneam ! daca mint, puneti aici poza cu fata ei sa vedem cine minte. Singura minciuna ca am fost ieri, nu am fost ieri, am fost pe vremea cand lucra la Nicolaie Bălcescu 18 si nu am ramas pentru ca nu mi-a placut, poate acum isi aminteste cine sunt. Succese domnisoara

Aham, Deci tu pari a fi cel care intradevar a venit cand eram pe balcescu si ai fost refuzat de mine in privinta sexului neprotejat 😂🤌🏻 Si acum trebuia sa spui ceva sa ramai tu in picioare. 
Ti am zis atunci si Prin mesaje ca sex neprotejat nu accept dar ti ai mai incercat norocul si la usa si n as mers! 
Asa trebuia sa spui daca tot voiai sa spui ceva. Nici n ai apucat sa ma vezi bine la fata, daca esti tu acela si ai plecat ofensat din cauza a ceea ce am spus mai sus! 
*Vulpea cand nu ajunge la struguri, spune ca sunt acrii!* 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Făcut programare pe whatsapp respectata de ambele părți. După usa sunt primit de o fata la 1.70 si ceva aproximativ, într-un halat usor machiata, banala la fata nu diforma cum s-a scris dar nici nu întorci capul după ea. Vorbim putin primesc prosop si purced la dus. 

Actiunea: o gasesc pe pat cu chiloțeii pe ea, constat ca seamana izbitor de mult cu Nicole la corp, sanii sunt putin mai mari si mai frumosi ca a lui Nicole(Nicolei? gramatica asta) dar la fata e mai uratica ca Nicole. Trecem direct la oral protejat, nu caut sarutul deoarece observasem ca are carii si acest aspect nu mi-a plăcut. In timpul oralului care este banal fara prea mult entuziasm observ ca are si ceva pete pe corp, este o ciuperca care apare din cand in când stiu ca a avut si un prieten la fel, ii trecea când dădea cu o soluție numita clotrimazol. Nu e ceva grav dar nici ceva plăcut sa vezi. Trecem la normal in doggy si termin in poziția asta. Păsărica strămtuță si carnoasa ca a lui Nicole(tot fac comparația asta dar fetele chiar se aseamănă la corp Ella fiind mai putin osoasa decat Nicole si sanii putin mai mari in rest cam la fel). 

Notele

Locatia: 8 zona buna, bloc vechi. pat mare, baie mai veche dar cu tot ce ai nevoie.

Ella: la corp ok slăbuță bazin lat futabila, la fata banala. La copt e ca Nicole. 

Atitudine: 9 datorită faptului ca e mai domola poate sa dea impresia ca e plictisita.

Igiena: 7 nu mi-a plăcut pt ca nu sta bine cu dantura si nici petele de pe corp. In rest mirosea bine. Trebuie sa investească in ea.

Oralul: 7 fara nimic special, cu presiune buna. Fara atentie la 00. Nu am scăzut nota pt OP ca a fost alegerea mea.

Normal: 6,5 nici nu prea am ce nota, am făcut doar doggy a stat fara contre fara gemete.

Gfe: nu a fost cazul

Concluzia: poate reveneam când eram in zona si dacă era ok cu aspectele menționate, așa pentru mine a fost suficient o vizita.

Sistem notare:
10= exelent / foarte frumoasa
9=bun spre foarte bun / frumoasa
8 =serviciu “muncit” si bun. / frumușică
7= așa si așa/cu bune si rele / fata comuna corp frumos
6= banal / comuna cu totul 
5= doar sa nu fie corijenta/ uratica normala
4= prost/ urata

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Colegul cu asimetria - simetria, fiecare avem gusturile noastre si oricum nici asa nu este politicos ce ai facut.

Forumul este pentru recenzii si nu pentru frustrari.

Uite mai sus, recenzie cum trebuie si atat. Nu abordari de genul tau.

In rest ciocane tari si recenzii si.... un pic de politete elementara ca nu strica, teoretic suntem domni si nu ghertoi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...