Sari la conținut

……


Vizitator ella.99

Postări Recomandate

  • Vizitator a schimbat titlul în Ella.. revin curând..
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, ella.99 said:

Ehh.. de unde atât😂😂 am avut putina treaba💋

Intoarce te , te voi vizita si poate ma bag eu....ti ai rezolvat macar, treaba?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost eu...nu am mai scris ca devenise indisponibila.

Locatie: langa Intercontinental, geluri de dus, prosop curat, apartament ok

Contact prin whatsapp 

Domnisoara este cea din poze. Nu contest varsta declarata. Inalta, slim, educata, draguta, un pic retinuta pe alocuri.

Actiunea: oral soft, lung - asa am cerut, normal implicata, nu este genul PSE.

Eu am fost super multumit.

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat domnișoară.E o blonda înaltă, slim,ai ce vorbi cu ea,chiar draguta fata și la corp și la fața,e începătoare și se vede în calitatea serviciilor dar își da silința sa pleci satisfăcut de la ea,câteodată e mai tăcută, mai reținută,dar dacă găsiți subiecte întreține o conversație.Ea e pe stilul mai soft ,nu e pe sex sportiv.Estimez un 25 de ani ca varsta.          LOCATIE.  9  central balcescu, intercontinental,ap cu 2 camere,o locație f bună cu de toate,locația lui Nicolle pt cunoscători. Se cunosc fetele poate chiar prietene.   ORAL 7  mai are de învățat,fără atenție la zonele adiacente,e plăcut dar nu e nimic wow,se mai folosește ocazional de mana,oral de începătoare.    NORMAL.  9.  aici mie mi_a plăcut de ea ,se mișcă bine,schimbat câteva poziții,strâmtă în păsa,te trage în ea ,te tine în brate,se uita în ochii tai , e acolo cu tine,săruturi pe buze chiar foarte ok,finalizat în balonas cu ea deasupra.    GFE  8 ,lipsesc câteva chestii ca să fie de zece,dar per ansamblu fata e ok,se face placuta ,arata bine ,are servicii bune care cred ca se vor mai îmbunătăți pe parcurs ce capătă experienta,e stilul total opus a lui Nicolle,nu are nebunia aia specifica ca să zic asa,ea e mai cuminte ,mai liniștită, mai soft. Cadou 150 lei o finalizare bine investiți.Cred ca exista șansa ca în viitorul apropiat sa le vedem pe cele doua fete împreună,cine știe e doar o părere personala a mea.Ar fi interesant sa intri cu amândouă odată.Seamana destul de mult la corp ,la înălțime,diferite doar la fața și la felul lor de a fi ,la comportament ceea ce e logic. ELLA e de recomandat .

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 1 oră, sens a spus:

Sa faci ceva cu pedichiura aia ca e nenorocire ce se vede in poza.

Noroc de comentariul tau , altfel nu știam ca trebuie sa merg la salon ! 
Multumesc!
 

nu ai timp sa le faci pe toate când ai de muncit , și dacă nu le am făcute cu oja sau mai știu eu cum nu înseamnă ca nu sunt îngrijite! Cum le vezi tu in poza nu știu dar fiecare are drept la replica ! Bineînțeles!  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 21 minute, ella.99 a spus:

Noroc de comentariul tau , altfel nu știam ca trebuie sa merg la salon ! 
Multumesc!
 

nu ai timp sa le faci pe toate când ai de muncit , și dacă nu le am făcute cu oja sau mai știu eu cum nu înseamnă ca nu sunt îngrijite! Cum le vezi tu in poza nu știu dar fiecare are drept la replica ! Bineînțeles!  

Nu era un reminder sa mergi la salon.

Era un exemplu de “asa nu” in meseria ce o practici. Daca nu te ingrijesti pt ca “n ai timp sa le faci pe toate ca muncesti” undeva gresesti, nu ti respecti clientii. Renunti la primul sau ultimul si mergi la salon altfel risti sa fii catalogata drept “neingrijita”.

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 11 minute, sens a spus:

Nu era un reminder sa mergi la salon.

Era un exemplu de “asa nu” in meseria ce o practici. Daca nu te ingrijesti pt ca “n ai timp sa le faci pe toate ca muncesti” undeva gresesti, nu ti respecti clientii. Renunti la primul sau ultimul si mergi la salon altfel risti sa fii catalogata drept “neingrijita”.

Ok , mulțumesc pentru părere! 
Seara buna! 

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 4 ore, marius_gen a spus:

Plm :))) facusem programare la caprioara pt azi - se apropie ora ii scriu sa aflu adresa - nema raspuns , intru pe forum- "revin curand" la titlu - concluzia : amatoare incurca lume - pas pt alta incercare.

Eu pentru astăzi nu am făcut nici.o programare !
Nici tie , nici altcuiva ! 

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Chiar acum, ella.99 a spus:

Eu pentru astăzi nu am făcut nici.o programare !
Nici tie , nici altcuiva ! 

Nu am încurcat pe nimeni pana acum , nu începeam cu tine! 
Seara faina! 🙂

Link spre comentariu
Vizitator ella.99
Reputație: 0
Acum 10 ore, uritescu a spus:

Apropo, tu cum le vezi în poză?

Nu vreau sa mai comentam acest subiect , mi se pare ca deja e consumat ! Am răspuns odată despre acesta, nu ma mai repet ! 
Seara buna ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 11/23/2022 at 7:07 PM, marius_gen said:

Plm :))) facusem programare la caprioara pt azi - se apropie ora ii scriu sa aflu adresa - nema raspuns , intru pe forum- "revin curand" la titlu - concluzia : amatoare incurca lume - pas pt alta incercare.

Ia posteaza boss discutia,sa vedem,cine minte!!?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...