Sari la conținut

Apartament regim hotelier


Kinky2

Postări Recomandate

  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati

Închiriez apartament 2 camere , nou și modern , cochet , locuri de parcare in zona , strada mai puțin populata, riscuri mici de întâlniri între clienți și cunoscuți, zona Tomis Plus , preț 200 ron/zi 

Lasă un număr de telefon  și te contactez eu pe wapp 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
On 11/18/2022 at 8:22 PM, Kinky2 said:

Închiriez apartament 2 camere , nou și modern , cochet , locuri de parcare in zona , strada mai puțin populata, riscuri mici de întâlniri între clienți și cunoscuți, zona Tomis Plus , preț 200 ron/zi 

Lasă un număr de telefon  și te contactez eu pe wapp 

Disponibil 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 2 ore, Kinky2 a spus:

300/noapte, valabil

ne mai plingem de preturile curvelor cind preturile la inchiriere cresc mai repede decit inflatia . no ofence la adresa ta kinky , ma refeream in general .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati

Asta este prețul pieței iar condițiile de cazare sunt foarte bune  comparativ cu multe altele la aceiași bani . 

După vara revin la preturi mai normale . 

Revin, zona buna , lejera , fara risc mare de a se întâlni clientul cu persoane cunoscute , locuri de parcare , mobilat , utilat cu tot ce este necesar ,  wifi, aer condiționat, video interfon , lift in bloc  . 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 1 oră, Kinky2 a spus:

Asta este prețul pieței iar condițiile de cazare sunt foarte bune  comparativ cu multe altele la aceiași bani . 

După vara revin la preturi mai normale . 

Revin, zona buna , lejera , fara risc mare de a se întâlni clientul cu persoane cunoscute , locuri de parcare , mobilat , utilat cu tot ce este necesar ,  wifi, aer condiționat, video interfon , lift in bloc  . 

 

E frumos intr-adevar! 

Am ciocanit doua bunaciuni acolo. Pat mare, oglinzi, baie ok. Cred ca isi merita banii, mai putin pt cei ce vor sa mearga la plaja!

Link spre comentariu

2 hours ago, Kinky2 said:

Asta este prețul pieței iar condițiile de cazare sunt foarte bune  comparativ cu multe altele la aceiași bani . 

După vara revin la preturi mai normale . 

Revin, zona buna , lejera , fara risc mare de a se întâlni clientul cu persoane cunoscute , locuri de parcare , mobilat , utilat cu tot ce este necesar ,  wifi, aer condiționat, video interfon , lift in bloc  . 

 

Pe ce strada este?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...