Sari la conținut

QatarWC


Postări Recomandate

  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 11 minute, MacArthur a spus:

Asta e, dar cu marocanii se vor descurca mai greu francezii marti.

Harry Kane merita bătut acolo pă teren. Și lângă el Southgate. Nu pt că a ratat, ci pt modul cum a bătut, fără elan. Dă-te-n gura mă-tii dă jucător, dacă ești cretin și prost, măcar antrenorul ăla trebuia să te vadă. Ce morții lor or face ăștia la antrenamente și la ședințele video ? Asta după ce chiar ieri s-au jucat 2 meciuri la penaltyuri. Plm, de copil am rămas cu sechele, de la meciul din Italia, cu Irlanda. Daniel Timofte a vrut să dea și el ca Lupu, fără elan și ne-a mâncat meciul... parcă-l văd cu fața aia cum își smulgea părul dîn cap. Bă ce dracu' le-o fi așa dă greu să-și ia elan câțiva metri ?! Nu mai zic că majoritatea portarilor se și aruncă până ajung să tragă... incredibil.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 1 minut, MacArthur a spus:

Bukayo Saka ala... parca n-ar sti ce inseamna intiativa. Nu sunt deloc un as al fotbalului, poate zic prostie, dar omul ala gandeste mult prea mult inainte sa faca orice miscare, si pana se decide, s-a dus sansa de aur.

E bun țigănușul, e rapid, da' a avut și adversari puternici, pă măsura lui. 

Până la urmă mai dă-i dracu' dă englezi, să se ducă acasă, că ei și nemții zici că au venit doar să facă propagandă lgbt. Și chiar au jucat ca niște fătălăi...au luat un singur cartonaș galben în tot turneul. Până la urmă și asta spune ceva, nu tu ambiție, nu tu nerv, nu tu furie, nimic, nada, mai bine băgau femeile, cre'că aveau mai mult testosteron dăcît muci în ceai ăștia. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 minute, MacArthur a spus:

Tovarasul tau, adolf hitler a fost banat. Primul s-a dus la 30 aprilie 1945, celalalt la 10.12.2022.😜

Eu i-aș recomanda doamnei @cleopatra01 să-i tragă o dunga și contului @Wai.Wai de dragul vremurilor demult apuse.... nu de alta dar nu cumva sa dea domnul sa învie la loc... 😂 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
7 minutes ago, extraterestru78 said:

Eu i-aș recomanda doamnei @cleopatra01 să-i tragă o dunga și contului @Wai.Wai de dragul vremurilor demult apuse.... nu de alta dar sa nu cumva sa dea domnul sa învie la loc... 😂 

Greu ar fi sa-si creeze un cont nou.😜

Si ala... nu mai stiu ce nume avea... dj miau-miau ii ziceam, "tovarasul" lui @marcus6, si ala e printre noi?

"Rujatul".

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 ore, MacArthur a spus:

Francezii. Au ajuns in semifinala.😏 Tara care mereu ne batjocoreste.

Uite marocani musulmani în Germania ce fac.

https://vm.tiktok.com/ZMFgVoAcr/

Am și eu colegi Marocani ,adevărul ca toți musulmanii acu trag cu Marocul.

Cu mine nu  mai vorbesc ca le am zis ca Franța și Argentina joacă finala😁

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
3 minutes ago, marcus6 said:

Nu ma înșel Franța și Argentina merg în finală și Argentina ia cupa.

Daca neaparat acest scenariu trebuie sa fie, n-am ce face, tin cu Argentina.🙄

Ceva loc legat de epoca nazista ai vizitat in Germania, marcuse? Din cate stiu si buncarul Fuhrerului mai exista.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Nici eu nu I suport deloc pe Francezi ,am fost și la ei și din țigani nu ne scot,dar nu avem ce face ,nu cred ca i scoate musulmanii sa meargă ei,ar fi bine da nu cred.

Link spre comentariu
  • Oras:friends
  • Oras:friends
13 hours ago, MacArthur said:

Francezii. Au ajuns in semifinala.😏 Tara care mereu ne batjocoreste.

Pai mai prostovane ce faci, intri pe profilul meu doar ca sa imi dai negativ la ce am postat eu, asa, fara discernamant?🤣🤣🤣

Eu ti-am dat cateva negative pentru ca vorbesti prostii si in plus, strict personal. pentru ca esti inpotriva tarii mele de adoptie. Altfel nu am nimic cu tine, daca erai atent, de-a lungul timpului ti-am dat si cateva pozitive! 

Ai fost vreodata in Franta, te-a luat cineva la pula aici, prostovane? Stii ceva? Daca vreodata vei ajunge pe moarte, doar aici vei mai avea o sansa sa nu mori! Si stii de ce? Pentru ca iti salveaza viata neconditionat, indiferent de ce natie ai fi! Tara asta nu va batjocoreste, maxim comenteaza 3 cuvinte negative, eu de cata vreme sint aici si ma uit la televizor, pentru ca da, ma uit mult la canalele franceze pentru ca am ce sa vad, dar mai ales vorbesc acesta minunata limba, NICIODATA nu s-a spus ceva negativ despre Romania, din contra, mai ales de cand cu razboiul, sintem tratati ca si aliati, tara prietena de care trebuie sa avem grija, cand a fost meciul de fotbal din Bucuresti dintre Franta si Elvetia, deasemeni, comentariile au fost extrem de pozitive la adresa tarii, a Bucurestiului, a suporterilor. Bine , stiu ca pe unii provinciali ii apuca atunci cand aud de Bucuresti dar asta este alta treaba!

De oarece vreme au aflat si care este exact diferenta dintre romani si tigani, un gardian de la parcarea pe care o folosesc frcvent mi-a spus, apoi, pe zidurile parcarii respective scria acum cativa ani "Mariana cur de fier" ,  scris de tiganii care dormeau in dube in fata parcarii, unde nu plateau cei 120 de euro lunar, evident

Un singur lucru am de reprosat Frantei, accepta prea mult, primeste toate javrele care vin si nu o respecta, uitand cat de cacat este in tara lor

Allez les Bleus !

 

 

 

 

P.S. muie cu-i nu-i convine ............................................. si austriei 😂

Link spre comentariu

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures

Doar o tara cunosc care 24/7 batjocoreste Romania.

E vorba de acea tara, care si-a cedat tara nazistilor fara un foc de arma (pe cand la revolta ghetoului din Varsovia, un pumn de evrei i-a tinut piept pă germani mai mult timp decat intreaga tara de care vorbim),

Tara care de una singura o organizat si efectuat (fara vreun nazist implicat) o mare deportare de evrei, numita Vélodrome d'Hiver in 1942, fiind singura tara sub "ocupatie" care a facut asa ceva.

Aceasta tara simte nevoie sa batjocoreasca Romania oriunde apuca. N-am dreptate, @Beton_Armat?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...