Sari la conținut

QatarWC


Postări Recomandate

  • Oras:Sus
  • Oras:Sus
6 minutes ago, 22leon said:

De acord parțial cu tine, ptr.ca multe au plecat în țări străine și au devenit cetățene al altui stat.

Am un amic italian care intr-o zi îmi spune :avem tot mai multe femei frumoase . I-am răspuns: aveți pe dracu, sunt românce, rusoaice ... Răspunsul lui : majoritatea sunt căsătorit cu bărbați italieni, au cetățenia italiana deci sunt italience . Și vor avea copii frumoși. 

 Bine i-ai răspuns, dar stai liniștit, amicul tău e momentan euforic și îi va trece, cele mai frumoase femei rămân româncele.

Să revenim la meci .

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

https://eu.usatoday.com/story/sports/soccer/2022/12/14/world-cup-2022-england-wales-no-arrests/51072329/
 

Quote

There were no arrests among fans of England or Wales at the World Cup in Qatar, according to the UK's football policing lead.
...
The first World Cup with no British arrests is also the first World Cup without free-flowing alcohol. This one is probably a good example of Occam's razor.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
2 minutes ago, extraterestru78 said:

Nu stiu scorul dar și eu zic ca Argentina va câștiga... la penalty uri

Da, mai degraba sa castige argentinienii... dar nu pot in propriul sens al cuvantului sa tin cu niciunul.

Cred ca era mai bine, daca ramaneau brazilienii sau macar portughezii.

Ultima oara in 2006 a castigat o tara cu care am tinut.🙄

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 18 minute, MacArthur a spus:

Da, mai degraba sa castige argentinienii... dar nu pot in propriul sens al cuvantului sa tin cu niciunul.

Cred ca era mai bine, daca ramaneau brazilienii sau macar portughezii.

Ultima oara in 2006 a castigat o tara cu care am tinut.🙄

Și eu tin cu Argentinienii cu toate ca Francezii sunt europeni dar nu-i suport...

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 6 minute, MacArthur a spus:

Tu esti un fel de live stream?😂

Eu nu inteleg fotbalistii astia, care intr-un minut urla de durere, iar in celalalt deja alearga ca iepurasul duracell.🤣

Ce te-a deranjat?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
4 minutes ago, extraterestru78 said:

Și eu tin cu Argentinienii cu toate ca Francezii sunt europeni dar nu-i suport...

Parca nici n-ar fi pe teren francezii. Asa au jucat croatii in ultimul meci.

Nu tin cu ei, dar sunt o mare dezamagire. As fi vrut ca macar sa vad un meci bun.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 10 minute, MacArthur a spus:

Daca accidental iti faultezi propriul coechipier, poti primi galben? S-a intamplat vreodata?

Da, nu mai țin minte exact, da' parcă s-au certat 2 coechipieri și unul s-a făcut că-i dă sau chiar i-a dat o palmă celuilalt. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...