Sari la conținut

Belle-0761367099


JustJ

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna ziua dragilor. Din cauza disconfortului legat de locatie va trebui sa plec. Imi pare foarte rau ca nu am ajuns sa va cunosc mai bine dar data viitoare cand voi reveni sper sa fie mult mai bine si sa gasesc zona pe care o doresc si eu si voi.

Ma gasiti si maine pana la ora 11:30. 
Multumesc frumos de intelegere!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
1 hour ago, JustJ said:

Buna ziua dragilor. Din cauza disconfortului legat de locatie va trebui sa plec. Imi pare foarte rau ca nu am ajuns sa va cunosc mai bine dar data viitoare cand voi reveni sper sa fie mult mai bine si sa gasesc zona pe care o doresc si eu si voi.

Ma gasiti si maine pana la ora 11:30. 
Multumesc frumos de intelegere!

Mulțumim mult pentru vizită!

Ești o prezență încântătoare în orașul nostru.

Data viitoare cu siguranță o să ajung și eu la tine (nu ne cunoaștem fizic, face to face, doar prin schimb de mesaje dar impresia mea este că ești o fată super plăcută atât ca prezență fizică cât și ca parteneră de conversație pe wapp, pe mesaje private pe forum.)

Te așteptăm cu drag să revii!!!🤗🌹

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 15 minute, fakeagent22b a spus:

Mulțumim mult pentru vizită!

Ești o prezență încântătoare în orașul nostru.

Data viitoare cu siguranță o să ajung și eu la tine (nu ne cunoaștem fizic, face to face, doar prin schimb de mesaje dar impresia mea este că ești o fată super plăcută atât ca prezență fizică cât și ca parteneră de conversație pe wapp, pe mesaje private pe forum.)

Te așteptăm cu drag să revii!!!🤗🌹

la PM nu raspunde (sau cel putin mie, mai bine zis). voi incerca si pe whatsapp.

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
2 minutes ago, marianblaga said:

la PM nu raspunde (sau cel putin mie, mai bine zis). voi incerca si pe whatsapp.

Am comunicat cu ea chiar înainte să ajungă la noi (pe PM și wapp) este o fată super prietenoasă, finuță...chiar îmi pare rău că nu am ajuns s-o vizitez și că am dat un dislike la o recenzie pe topicul ei (dislike-ul nu are nici o legătură cu ea, ea e super, am comunicat cu ea și în legătură cu acest dislike)

Colegi care puteți s-o vizitați, profitați și mergeți cât timp e la noi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Am avut placerea sa o cunosc pe Belle ieri, o fata foarte draguta, frumoasa, pielea foarte fina.

Contact usor, prin wtsp.

Locatie ok, se mutase in Unirii, un pic neobisnuita acolo, foarte retrasa intre blocuri. Daca te intalnesti cu cineva e greu de gasit un alibi (pt unii conteaza si acest aspect). Baie curata, fara apa pe jos, cu prosop curat.

Fata: 10 , miniona, sanii frumosi, iar parul scurt te face sa o tii minte. Si atitudinea foarte ok. Am avut o nepotrivire din  cauza marimii, am cam fost la limita (in special din cauza grosimii). Mi-a amintit ca a specificat si in anunt ca nu accepta marimi, dar nu m-am gandit ca ma incadrez acolo :) Cu toate astea, intalnirea a continuat, am gasit pozitii in care sa ne intelegem.

OP bun, NP:8-9 din cauza marimii nu a putut fi foarte activa. A facut eforturi si a iesit o experienta foarte placuta, mai ales pozitia finala - un fel de doggy cu ea pe burta. 

Eu as revizita-o daca ma primeste, chiar si numai pentru o experienta gen masaj/handjob, pentru ca e o persoana foarte placuta cum rar intalnesti.

Cadou: 150 / DTD aprox.25 min, cu dus la inceput si final.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 9 ore, JustJ a spus:

Buna ziua dragilor. Din cauza disconfortului legat de locatie va trebui sa plec. Imi pare foarte rau ca nu am ajuns sa va cunosc mai bine dar data viitoare cand voi reveni sper sa fie mult mai bine si sa gasesc zona pe care o doresc si eu si voi.

Ma gasiti si maine pana la ora 11:30. 
Multumesc frumos de intelegere!

Cănd ai de gănd să vi la noi data viitoate te aștept să si grijă de tine numai bine 😀🙂😉😘🌹

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Dragă Belle!

Mulțumim pentru vizită, văd că ai fost pe placul tuturor, ești o femeie superbă❤️, îmi pare rău că trebuie să pleci așa de repede....☹️ 

Sper să revii în cel mai scurt timp posibil, te așteptăm cu drag!

Te pup, ai grijă de tine😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
11 hours ago, Belamistroke said:

Am avut placerea sa o cunosc pe Belle ieri, o fata foarte draguta, frumoasa, pielea foarte fina.

Contact usor, prin wtsp.

Locatie ok, se mutase in Unirii, un pic neobisnuita acolo, foarte retrasa intre blocuri. Daca te intalnesti cu cineva e greu de gasit un alibi (pt unii conteaza si acest aspect). Baie curata, fara apa pe jos, cu prosop curat.

Fata: 10 , miniona, sanii frumosi, iar parul scurt te face sa o tii minte. Si atitudinea foarte ok. Am avut o nepotrivire din  cauza marimii, am cam fost la limita (in special din cauza grosimii). Mi-a amintit ca a specificat si in anunt ca nu accepta marimi, dar nu m-am gandit ca ma incadrez acolo :) Cu toate astea, intalnirea a continuat, am gasit pozitii in care sa ne intelegem.

OP bun, NP:8-9 din cauza marimii nu a putut fi foarte activa. A facut eforturi si a iesit o experienta foarte placuta, mai ales pozitia finala - un fel de doggy cu ea pe burta. 

Eu as revizita-o daca ma primeste, chiar si numai pentru o experienta gen masaj/handjob, pentru ca e o persoana foarte placuta cum rar intalnesti.

Cadou: 150 / DTD aprox.25 min, cu dus la inceput si final.

Esti un domn foarte intelegator,imi pare rau ca nu ne am inteles la aceasta parte dar ca si persoana esti foarte amabila. Multumesc frumos pentru amabilitate si companie🥰🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata dragii mei. Vreau sa incep cu faptul ca m am simtit extraordinar de bine aici,faptul ca sunteti oameni foarte educati si cu bun simt. Va multumesc pentru primirea calduroasa si sfaturile pe care le primesc de la voi. Din pacate eu am plecat insa caut chirie pentru data de 05.12-11.12. Pe data aceasta vreau sa vin si sper sa fie cu succes si sa gasesc intr un final ceva ok. Va doresc zile cat mai frumoase si luminoase. 🤗🤗🍒 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna ziua domnii mei. 🤗. Am gasit intr un final chirie.(Aleea savinesti).

Pe data de 04 dec-10 dec voi fi din nou activa in dragutul vostru oras! Pana atunci,zile frumoase si multa sanatate.🤗❤️

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 5 minute, JustJ a spus:

Buna ziua domnii mei. 🤗. Am gasit intr un final chirie.(Aleea savinesti).

Pe data de 04 dec-10 dec voi fi din nou activa in dragutul vostru oras! Pana atunci,zile frumoase si multa sanatate.🤗❤️

Ce veste bună, ne-ai colorat ziua! 

Zile frumoase,  să ne revedem cu bine!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 50 minute, JustJ a spus:

Buna ziua domnii mei. 🤗. Am gasit intr un final chirie.(Aleea savinesti).

Pe data de 04 dec-10 dec voi fi din nou activa in dragutul vostru oras! Pana atunci,zile frumoase si multa sanatate.🤗❤️

Bună pănă in data de 15 ori 16 decembrie nu poți să prelungești locația numai dacă poți dacă nu râmăne pe data viitoare mersi 😀🙂😉😘🌹

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
8 minutes ago, Alfinoo33 said:

Bună pănă in data de 15 ori 16 decembrie nu poți să prelungești locația numai dacă poți dacă nu râmăne pe data viitoare mersi 😀🙂😉😘🌹

Momentan voi mai cauta. Nu promit nimic pana nu este sigur. 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna ziuaa dragii mei domni. Am ajuns din nou la voi in oras. Dupa ora 14:30 va astept cu programari pana la ora 21! 

Kisss kisss from Belle🍒❤️❤️

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 22.11.2022 la 13:41, JustJ a spus:

Buna ziua domnilor. As dori ca pe data de 26 noiembrie sa va fac o vizita,vin pentru prima oara in Tg Mures si as avea rugamintea sa ma directionati spre zonele linistite si discrete(nu lucrez cu colega si nu am pe altcineva cu mine). As vrea sa mentionez ca pun accent foarte mult pe respectul reciproc,comunicare si intelegere.

Serviciile mele sunt:

Sex oral/normal

Diferite pozitii

Masaj normal/relaxare/erotic(Ulei/Crema)

Pozitia 69

Face sitting

Anal protejat ( depinde de marime si grosime)

Nu accept marimi/grosimi

Cadoul este: 30 min-150(o finalizare)

                        1h.     -300( doua finalizari)

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta pe numar sau Whats’up🍒

322C01D6-5AB7-43E6-9DB5-BCFF9888BEED.jpeg

C0E85E95-5A30-4B62-98E2-D1E69418332D.jpeg

980C2DAB-C16F-4601-A001-ED4DE862E788.jpeg

BDEEFDC8-4C0D-447D-A2CA-00C9E6E79BC4.jpeg

O femeie foarte frumoasă,super naturală și cu un mare caracter daca este respectată...te pup 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 1 oră, JustJ a spus:

Buna ziuaa dragii mei domni. Am ajuns din nou la voi in oras. Dupa ora 14:30 va astept cu programari pana la ora 21! 

Kisss kisss from Belle🍒❤️❤️

Super veste!

Sper sa ne cunoaștem săptămâna viitoare 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata somnorosii mei dragii!! Soarele este afara astazii🤗❤️

Am rasarit si eu o data cu el 😏🍒

Dupa ora 14 va astept cu programari 🫦

 

  • Like 1
  • Inimioara 8
Link spre comentariu

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Ce faceti oameni frumosi? A trecut luni,ziua de marti cum a inceput? 🤗🤗

Va astept la cafea🥳

 

  • Like 2
  • Inimioara 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...