Sari la conținut

Pensiune/hotel "prietenos"


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Dacă nu ai pretenții de lux, încearcă celebrul "Moara cu Noroc". E și mai ferit de ochii lumii. 

În trecut era atât de prietenos, că nici nu plăteai cazarea. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Cozonac7 a spus:

Dacă nu ai pretenții de lux, încearcă celebrul "Moara cu Noroc". E și mai ferit de ochii lumii. 

În trecut era atât de prietenos, că nici nu plăteai cazarea. 

Sa știi ca era atât de prietenoasă Moara cu noroc ca te așteptau gândacii după usa. Acolo am amintiri faine cu Daiana fosta colega a Geaninei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 22 ore, Cozonac7 a spus:

Dacă nu ai pretenții de lux, încearcă celebrul "Moara cu Noroc". E și mai ferit de ochii lumii. 

În trecut era atât de prietenos, că nici nu plăteai cazarea. 

Multumesc, as vrea totusi ceva decent pentru fata. 

Ma gandeam ca poate are cineva un regim hotelier, sau un numar de telefon unde se pot face rezervari de genul.

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
La 27.11.2022 la 8:26, thortm a spus:

Incearca si la Casa Tineretului, este decent si domnisoara nu trebuie sa treaca pe la receptie

Salut, mersi pt raspuns. Poti sa-mi spui te rog, se poate vb la receptie pt cateva ore, sau se inchiriaza pt o zi. Orele de checkin- checkout ar putea fi o peoblema. Poti sa-mi spui pe unde ajunge domnisoara sus fara sa treaca pe la receptie ? 

Mersi mult pt raspuns

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Salut, da se poate inchiria pentru cateva ore. Din cate stiu nu este nimeni dupa ora 10 seara la receptie, deci trebuie sa ajungi pana la aceasta ora ca sa primesti cheia. Receptie este undeva la mijlocul etajului pe un hol, camerele sunt spre exterior pe partea stanga si pe partea dreapta, domnisoara nu trece prin dreptul receptiei.

daca este vreo domnisoara de pe site poti sa ne-o recomanzi si noua.

spor

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 21 ore, thortm a spus:

Salut, da se poate inchiria pentru cateva ore. Din cate stiu nu este nimeni dupa ora 10 seara la receptie, deci trebuie sa ajungi pana la aceasta ora ca sa primesti cheia. Receptie este undeva la mijlocul etajului pe un hol, camerele sunt spre exterior pe partea stanga si pe partea dreapta, domnisoara nu trece prin dreptul receptiei.

daca este vreo domnisoara de pe site poti sa ne-o recomanzi si noua.

spor

Multumesc, cred ca o sa-mi fie de mare ajutor. Fata e civila cu obligatii, asa ca e nevoie de un loc ocazional. 

Daca mai sunt si alte sugestii, fac o lista.

Din ce am vazut mai este optiunea airbnb cu smart lock, adica iti iei si lasi cheia fara sa te intalnesti cu proprietarul ceea ce asigura discretie. Dezavantajul este ca trebuie sa te incadrezi in orele de check-in, check-out, in general de la 14-15 pana la 10-11 dimineata, restul timpului fiind dedicat curateniei probabil. Asa ca intervalul 11-15 nu prea e acoperit adica exact ce am nevoie.

De asta si intrebam daca stiti pe cineva sa aiba un regim hotelier, care sa inteleaga despre ce e vorba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...