Sari la conținut

0737835242 - Andrada, noua in oras


Postări Recomandate

  • Oras:f
  • Oras:f

Nu prea am inteles-o pe asta cu șogorul ,

normal că m-am referit în general și ideea era că și ele fiind oameni pot avea o pasă sau o stare proastă uneori , daca ai ghinion tocmai atunci sa te nimeresti tu aia e și se poate întâmpla la orice fată, eu am pățit cu Selena de exemplu la a 4 vizita când m-a grăbit groaznic , nici Lot nu a vrut nici finalizare pe sâni mai nimic 🥵 și am plecat în 13-14 minute , ne-am împăcat ulterior intrând cu amândouă odată 😅

Link spre comentariu

  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
Acum 15 ore, constante a spus:

Nu prea am inteles-o pe asta cu șogorul ,

normal că m-am referit în general și ideea era că și ele fiind oameni pot avea o pasă sau o stare proastă uneori , daca ai ghinion tocmai atunci sa te nimeresti tu aia e și se poate întâmpla la orice fată, eu am pățit cu Selena de exemplu la a 4 vizita când m-a grăbit groaznic , nici Lot nu a vrut nici finalizare pe sâni mai nimic 🥵 și am plecat în 13-14 minute , ne-am împăcat ulterior intrând cu amândouă odată 😅

Ma refeream ca ar putea sa evite mai elegant daca are o stare de raunu sa riste sa scrie unul aici si sa mai citeasca 100 ... Si tu spui lucruri diferite acum, la a 4-a vizita e una, are o logica, primele 3 au fost ok, e clar ceva necurat dar la prima, cand intrii pe usa? Dupa ce cu o zi doua inainte m-ai lasat la scara ca am venit in 18 min nu in 15... Luase pe altcineva, ok dar macar vb frumos. Cere-ti scuze macar fictiv... Hai sa nu mai facem off topic. Sa fim sanatosi si sporla 👉👌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...