Sari la conținut

0745891286 - Andra, masaj erotic pasional


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mie mi a raspuns pe whats app, 200 lei masaj erotic, 250 erotic mai intens cu saruturi pe corp, finalizare sani….iar ca timp ….asta m a facut sa nu incerc….mi a zis prin mesaj vocal pe whats app ca….1 ora, dar nu e problema ei daca finalizez mai repede… incearca pe whats app

Link spre comentariu
  • Oras:Selimbar
  • Oras:Selimbar

Mi-a raspuns si mie parasuta in final, nu stie sa scrie, doar vocal mesaje. Auzi la ea oferta, fi-mi-ar scarba: 200 ora masaj erotic simplu, 250 ora masaj erotic special unde se ating zonele intime si finalizare pe sani si cireasa de pe tort: 1 finalizare. Daca vrei cu 2 finalizari este 400 ora ca nici tu nu muncesti 2 luni ca sa iei 1 salariu. 

in concluzie masajul erotic la 200 este doar masaj de relaxare, atentie sa nu cadeti in plasa, cred ca e cu frectie la final

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tipa e superba. 

Am sunat astăzi, programat, cu 15 minute înainte. Singura în locație, curata, ordonata, si foarte bine pusa la punct din orice punct de vedere. Asa cum am zis mai sus, totul bine și ok. Pozele sunt reale 100%, fără fake. Am convenit la 1 ora. 250, stat la un pahar de vorba, și am trecut la acțiune. Face doar masaj, nu merge pe domeniul de excorta. Isi respecta ora, acorda respect , dar pretinde același lucru. Are simțul umorului, știe cum sa te ia. 

De revenit..... Da Da Da. 

Andra, mulțumesc frumos, și am sa revin cu ce-a mai mare placere și data viitoare. Te pup ..... R****n. 💙🤍💙💙💙💙🌹🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 13.12.2022 la 0:02, r.dimuica a spus:

Tipa e superba. 

Am sunat astăzi, programat, cu 15 minute înainte. Singura în locație, curata, ordonata, si foarte bine pusa la punct din orice punct de vedere. Asa cum am zis mai sus, totul bine și ok. Pozele sunt reale 100%, fără fake. Am convenit la 1 ora. 250, stat la un pahar de vorba, și am trecut la acțiune. Face doar masaj, nu merge pe domeniul de excorta. Isi respecta ora, acorda respect , dar pretinde același lucru. Are simțul umorului, știe cum sa te ia. 

De revenit..... Da Da Da. 

Andra, mulțumesc frumos, și am sa revin cu ce-a mai mare placere și data viitoare. Te pup ..... R****n. 💙🤍💙💙💙💙🌹🥰

mie imi miroase a rechin 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 15.12.2022 la 8:07, r.dimuica a spus:

Depinde cât reziști. Eu 2 ca atât am dus. 😅

sedinta contine maxim 1 finalizare ca nici ea nu munceste 2 luni si sa primeasca 1 salariu. Asa mi-a zis si mie la telefon exact cum zis si colegul victor.  Deci minti din nou

Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE
La 13.12.2022 la 0:02, r.dimuica a spus:

Tipa e superba. 

Am sunat astăzi, programat, cu 15 minute înainte. Singura în locație, curata, ordonata, si foarte bine pusa la punct din orice punct de vedere. Asa cum am zis mai sus, totul bine și ok. Pozele sunt reale 100%, fără fake. Am convenit la 1 ora. 250, stat la un pahar de vorba, și am trecut la acțiune. Face doar masaj, nu merge pe domeniul de excorta. Isi respecta ora, acorda respect , dar pretinde același lucru. Are simțul umorului, știe cum sa te ia. 

De revenit..... Da Da Da. 

Andra, mulțumesc frumos, și am sa revin cu ce-a mai mare placere și data viitoare. Te pup ..... R****n. 💙🤍💙💙💙💙🌹🥰

Zise hamsia!

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
1 oră în urmă, latio2000 a spus:

Drept așa??? Atitudine nașpa are fața de clienți ? Da pozele măcar sînt reale?

ce parasuta ai vazut tu sa spuna ca ora are doar 1 finalizare ca nici tu nu muncesti 1 zi si sa ceri banii pe 2 zile. Concluziile le tragi din astfel de abordari. Daca ai fost la ea dezvolta, poate suntem noi mai idioti

Link spre comentariu

Am fost eu astăzi. Fata este super de treaba, face un masaj erotic de vis. Nici nu știți ce pierdeți dacă nu o vizitați.

Locație: 10 - City Residence

Atitudine: 10 - Pro-client, răspunde ușor pe watsapp, mi-a răspuns la toate întrebările cu calm, s-a ținut de toate promisiunile. Am stat și de povesti cu ea, chiar ai ce vorbi. 

Servicii: 10 - Body massage executat cu o măiestrie rar întâlnită, cu gemete și dirty talking, știe cum sa te atingă, cum sa te sărute pe corp, încât când începe masajul erotic, nu poți rezista mai mult de 2 minute cel puțin în cazul meu. 

Preț: 250 de lei cu mențiunea ca am putut sa o ating, a acceptat sărutări corporale, dar și ea m.a sărutat. Fără atingeri, cerea 200.

Sfatul meu, dacă doriți un masaj erotic bine executat, vizitati-o. Nu sta prea mult prin Sibiu, orașul în care activează cel mai mult fiind Brașovul. Când vine, mergeți, ca nu știți ce pierdeți!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...