Sari la conținut

BIANCA SKINNY❤️🫦💯❗️0755311656❗️


Bianca068

Postări Recomandate

  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila
  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila

Buna dragilor! Dupa o incercare esuata anul trecut de a va vizita orasul, am decis sa mai incerc odata, poate e cu noroc😊! Ce va pot spune despre mine in mare parte: sunt o tipa sociabila, prietenoasa, cu simtul umorului. O sa va vizitez frumosul oras de maine pana duminica si sper ca apoi sa o fac mai des.  Dar hai sa vorbim si despre servicii:

🎀NP (doar protejat)

🎀OP/ON(in functie de igiena)

🎀FK

🎀GFE

🎀PSE

🎀MASAJ RELAXARE

🎀HANDJOB

🎀FOOTJOB

🎀FOOT FETISH

🎀69

🎀COB(+50)

🎀COF(+50)

 🎀ROLEPLAY

🎀FANTEZII

🎀ANILINGUS ️DOAR PASIVA

 

 

❤️200 LEI FINALIZAREA

❤️300 LEI ORA (2 finalizari)

Va astept pe WhatsApp

IMG_8812.jpeg

IMG_8541.jpeg

IMG_8088.jpeg

IMG_7307.jpeg

IMG_7237.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în BIANCA SKINNY❤️🫦💯❗️0755311656❗️
  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila
  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila
21 minutes ago, aibelito said:

O fata, un topic,

 

Nu ma descurc foarte bine cu acest forum. Nu am reusit sa gasesc acel topic din trecut de aici si deschiderea unui topic nou!😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Acum 4 minute, Bianca068 a spus:

Nu ma descurc foarte bine cu acest forum. Nu am reusit sa gasesc acel topic din trecut de aici si deschiderea unui topic nou!😘

Rezolva oamenii roz daca vor,

Ai avut si alt cont inainte, asa-i?

Tin minte ca ti-am dat niste inimioare pe Brasov - aveai o strungareata simpatica si nu numai.

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila
  • Telefon: 0755311656
  • Disponibila
12 minutes ago, aibelito said:

Rezolva oamenii roz daca vor,

Ai avut si alt cont inainte, asa-i?

Tin minte ca ti-am dat niste inimioare pe Brasov - aveai o strungareata simpatica si nu numai.

Asta este singurul meu cont. doar topicul difera

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare,

Am vizitat-o si eu pe Bianca zilele trecute. Apartament curat si dragut in binecunoscutul Avantgarden. Bianca e o fata foarte simpatica si cu bun simt. E un pic cam skinny pentru gustul meu dar am zis sa merg ca nu prea sunt momentan prea multe optiuni in Sibiu. Am stat la o poveste inainte de actiune, deci nu a fost genul unde te dezbraci dupa primele 10 secunde. Oralul a fost neprotejat si cu toate astea mie mi s-a parut destul de slabut. La normal am schimbat cateva pozitii si fin in prezervativ. Nu m-am simtit grabit deloc iar per total a fost o experienta ok dar in acelasi timp nu a fost ceva memorabil. Ca si nota, i-as da un 7.5/10.

Seara faina!

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ce sa zic....

Din pacate nu am reusit sa o vizitez pe Bianca. Am facut programare sapt trecuta si am stabilit impreuna ora la adresa Avantgarden, ajung la bloc si cand i-am scris din nou...ce sa vezi...nu mai raspunde. Nu inteleg de ce, poate s-a intamplat ceva....o fi ramas fara baterie chiar in momentul ala...Poate a uitat sau a fost o neintelegere, oricum nu mi-a picat bine.

Teapa

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 8 ore, Zafon1980 a spus:

Ce sa zic....

Din pacate nu am reusit sa o vizitez pe Bianca. Am facut programare sapt trecuta si am stabilit impreuna ora la adresa Avantgarden, ajung la bloc si cand i-am scris din nou...ce sa vezi...nu mai raspunde. Nu inteleg de ce, poate s-a intamplat ceva....o fi ramas fara baterie chiar in momentul ala...Poate a uitat sau a fost o neintelegere, oricum nu mi-a picat bine.

Teapa

Si eu am avut programare la ea și la fel am ajuns acolo si nu a mai răspuns..concluzia ai tras-o singur ! Asa ca zic pas

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

am fost la bianca in ultima ei zi la noi, sambata. programat pe whats up. programare respectata la minut. locatia avantgarden. bianca este ca in poze, poate putin slabuta, mie unul mia placut de ea si chiar vroiam sa o vizitez in brasov, dar daca a venit la noi am zis sa nu ratez ocazia. nu am facut cunostinta, neam dus direct in camera, ma asteptat in blugi si ceva bluza pe ea, mia spus ca tocmai ce a fost dupa un pachet de tigari. am stat la povesti, povestit una alta, se pare ca activeaza mult in afara. dupa un dus scurt, a inceput cu un oral neprotejat destul de bun, cu deep, cu ceva saliva, juniorul fiind gata de lupta destul de repede. la NP am schimbat cateva pozitii. a folosit lubrifiant. am finalizat privindo cum se masturbeaza, a fost frumos sa vad si sa o aud cum geme. 

am mai stat 2-3 minute de povesti si am plecat. din cate se pare, nu va reveni prea curand la noi, multe tepe si programari false. pacat ca din cauza asta avem putine fete care o sa mai vina pe la noi. 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...