Sari la conținut

0749 905 413 noua in oraas , a fost cineva ?


Louis2

Postări Recomandate

  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%
11 hours ago, unknown13 said:

Am fost mai demult la ea, e ok tipa, doar ca are preturile cam piperate pentru ploiesti.

Nu e de speriat, am întrebat eu și are 100/250 iar după ora 22 150/300. Meniul clasic.

 

4 hours ago, Louis2 said:

Locație ? 

Caraiman...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Are topic deschis "domnisoara stilata" i se spune Rebeca, micuta de statura, subtirica in talie, sanii maricei usor lasati, fund mare rotund, este bronzata la ten. Scorul 100/250 la sensul giratoriu la Caraiman, cam greu de prins la telefon nu face programari pe whatsapp... face oral protejat si neprotejat fara atentie la vecinatati, normal protejat accepta orice pozitie flexibila in miscari, am pus intr-o zi deasupra (LOT) a fost un futai salbatic poc, poc, poc parca era pe alcaline. A stat numai in locatii de lux, este atenta cu igiena si ordinea din apartament.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, jardel a spus:

E veche, link aici, se pot uni.

Eu cand am prins-o la Caraiman, avea un fel de pitbul blajin, nu mi-a placut cum mirosea in apartament. 🐕‍🦺

Pozele sunt reale ? Mai are rencenzii ca nu e ca in poze ba din contră nasul mai mare 🤣🤣🥲

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, jardel a spus:

E veche, link aici, se pot uni.

Eu cand am prins-o la Caraiman, avea un fel de pitbul blajin, nu mi-a placut cum mirosea in apartament. 🐕‍🦺

🤭🤭🤣🤣am mai citit despre ea si spune ca e ok cu igena🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 ore, inginerul_xxx a spus:

Are topic deschis "domnisoara stilata" i se spune Rebeca, micuta de statura, subtirica in talie, sanii maricei usor lasati, fund mare rotund, este bronzata la ten. Scorul 100/250 la sensul giratoriu la Caraiman, cam greu de prins la telefon nu face programari pe whatsapp... face oral protejat si neprotejat fara atentie la vecinatati, normal protejat accepta orice pozitie flexibila in miscari, am pus intr-o zi deasupra (LOT) a fost un futai salbatic poc, poc, poc parca era pe alcaline. A stat numai in locatii de lux, este atenta cu igiena si ordinea din apartament.

Acceptă și CIM ?

Link spre comentariu
Acum 17 ore, Louis2 a spus:

Acceptă și CIM ?

Din câte știu, nu. A fost într-o vreme colega cu Daria/Delia de pe Țițeica cand aveau locația pe basarabilor lângă restaurant orizont, a stat si prin MALU ROSU o perioadă, dar de obicei o găsești la Caraiman acolo pe gang, apartamentul ăla mare si destul de drăguț. Am prins o tigancusa mișto rău în apartamentul ăla acum vreo lună, o pustoaică f făină și nimfomana dar nu i am facut recenzie ca pleca a 2 a zi, dar asta e alta poveste. 

Cât despre fată care se vb o prinzi des la 100 ron nr 15 minute gen. E bună pt o descărcare, o suge bine și la normal poti sa dai în ea ca surdu n tobe, nu zice nimic. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 7 minute, adyadyyy a spus:

Din câte știu, nu. A fost într-o vreme colega cu Daria/Delia de pe Țițeica cand aveau locația pe basarabilor lângă restaurant orizont, a stat si prin MALU ROSU o perioadă, dar de obicei o găsești la Caraiman acolo pe gang, apartamentul ăla mare si destul de drăguț. Am prins o tigancusa mișto rău în apartamentul ăla acum vreo lună, o pustoaică f făină și nimfomana dar nu i am facut recenzie ca pleca a 2 a zi, dar asta e alta poveste. 

Cât despre fată care se vb o prinzi des la 100 ron nr 15 minute gen. E bună pt o descărcare, o suge bine și la normal poti sa dai în ea ca surdu n tobe, nu zice nimic. 

Despre care se vb*

Vis a vis de cim eu am întrebat-o o dată și m-a refuzat, nu stiu de ce. Dar sunt colegi care au făcut. Cel mai bine ar fi sa o suni sa o întrebi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 59 minute, adyadyyy a spus:

Din câte știu, nu. A fost într-o vreme colega cu Daria/Delia de pe Țițeica cand aveau locația pe basarabilor lângă restaurant orizont, a stat si prin MALU ROSU o perioadă, dar de obicei o găsești la Caraiman acolo pe gang, apartamentul ăla mare si destul de drăguț. Am prins o tigancusa mișto rău în apartamentul ăla acum vreo lună, o pustoaică f făină și nimfomana dar nu i am facut recenzie ca pleca a 2 a zi, dar asta e alta poveste. 

Cât despre fată care se vb o prinzi des la 100 ron nr 15 minute gen. E bună pt o descărcare, o suge bine și la normal poti sa dai în ea ca surdu n tobe, nu zice nimic. 

Are 🐟acum și nu mai acceptă din recenziile pe care le mai are scrie clar că a facut 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 25.11.2022 la 23:07, inginerul_xxx a spus:

Are topic deschis "domnisoara stilata" i se spune Rebeca, micuta de statura, subtirica in talie, sanii maricei usor lasati, fund mare rotund, este bronzata la ten. Scorul 100/250 la sensul giratoriu la Caraiman, cam greu de prins la telefon nu face programari pe whatsapp... face oral protejat si neprotejat fara atentie la vecinatati, normal protejat accepta orice pozitie flexibila in miscari, am pus intr-o zi deasupra (LOT) a fost un futai salbatic poc, poc, poc parca era pe alcaline. A stat numai in locatii de lux, este atenta cu igiena si ordinea din apartament.

Pe colega ei cum o gasim ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...