Sari la conținut

Izabela 0738158307


Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Acum 5 ore, Robyy1992 a spus:

Salutare ,am văzut ca Izabela activează iar pe Bacău a fost cineva la ea ,pozele sunt reale???

 

Eu am vizitat o anul trecut tot cam pe același anotimp.. ii place iarna la Bacău:)) acum nu știu dacă anunțurile sunt reale dar fata este cea din poza :)) 

serviciile ok 100 fin 250 ora 

Am vb aseară cu ea 

Despre calitate.. in trecut era mai pe fast asa dar ai ce fute per total!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Vizitat domnița în aceasta seara. 

OP BUNICEL NU E DE PROMOVAT DAR NICI DE CORIGENȚĂ :)) CAT SA INVIE FIARA 

SCHIMBAT O POZITIE , MAMA IEDULUI :)) ARE UN FUNDULET OBRAZNIC , A FOLOSIT LUBRIFIANT  , FIIND PUTIN MAI GROS 

 DURATA 15 MIN 

NU E FAST , E OK , ESTE O CUNOSTINTA MAI VECHE PT MINE :)) 

MI E DRAGA SI DE ACEEA O REVIZITEZ DE CATE ORI POT :)) 

TE PUP SI TE SALUT :)) STIU CA CITESTI ASTA 

HALAT 100 FIN 250 ORA 

SPOR! NICI NU RECOMAND NICI NU ZIC SA NU O VIZITATI..LAS LA LATITUDINEA VOASTRĂ!

Link spre comentariu

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Am vizitat-o și eu zilele astea. Are locația pe Stadionului, mai are o colega. Programare a fost făcută pe wathsapp. Pozele de pe publi cred ca sunt făcute cu vre-un an, doi în urma ....acum are vre -o 10 -12 kg în plus cel puțin. Am stat o finalizare pentru care am achitat 150...op+ np . Pentru on extra 50 ...am spus pas , am ales op ,oricum nimic care sa ma impresioneze ,de fapt nici un op nu a reușit vre-odata...igiena a fost ok, a făcut dus de fata cu mine , atitudinea de asemenea, pro client,  e vorbareata .

Note; 

Op 7; np 7 ; igiena 9, atitudine 8, locatie 6 , aspect fizic 6 la față  și 6.5 la corp ....are tate mari...

Nu e genul meu nici ce caut ,drept urmare nu mai revin, și nici nu pot sa  recomand. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...