Sari la conținut

0755884187 doamna milf blonda


Mihai.V212

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, Mihai.V212 a spus:

Help me! 🤣 A mai fost o data în Iași, a revenit acum și as vrea sa ajung la ea! Am gasit ceva discuții pe alt topic despre ea și nu e cine știe ce! In poze pare futabila! A fost cineva la ea? O recenzie? Un ajutor! 😁

Vizitată acum mult timp pe newton la n4

Halat 150/250 daca nu mă înșel

Poze cu ea gasesti aici:

  • sters

Îi bună în draci! Nota mea pentru experienta de atunci a fost 9!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 ore, Mihai.V212 a spus:

Help me! 🤣 A mai fost o data în Iași, a revenit acum și as vrea sa ajung la ea! Am gasit ceva discuții pe alt topic despre ea și nu e cine știe ce! In poze pare futabila! A fost cineva la ea? O recenzie? Un ajutor! 😁

Păi, dacă are topic deschis, de ce-ai mai deschis altul?

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Postasem greșit un link. Am observat târziu că diferea o cifră la numărul de telefon.

Fotografiile folosite acum le-am mai văzut pe forum, dar nu-mi amintesc unde și când .

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

ÒZilele astea i.am făcut o vizita. Ma refer ca tipa este în Tg Mureș. Tipa este ok ca și prestație. Ca sa detaliez.

Am sunat iar în 20 de min eram la.locatie. tipa m.a așteptat într.un halat iar pe dedesubt avea o lenjerie sexi. Ma așteptam ca tipa sa fie mai plinuta asa cum îmi plac mie femeile. Tipa e vorbăreata, glumeata. Este ok. Ca și servicii sunt ok. Am făcut un dus apoi am mers în camera unde mi.a făcut un oral chiar ok. Apoi am încercat câteva poziții iar la final am terminat în balonase. Un coleg zicea ca are carnea moale. Asa este. Pot spune ca e un minus pt mine și mai pot spune ca e încă un minus pt mine ca tipa e slabuta. Nu sunt amator de femei slăbuțe. Nu ea este de vina ci eu. De vizitat cu siguranță nu am sa o mai vizitez doar din cauza ca nu asa cum îmi plac mie femeile, dar ca și servicii sunt chiar ok. Nu te grăbește te simți ok. 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Acum 5 minute, sfiosul_15 a spus:

ÒZilele astea i.am făcut o vizita. Ma refer ca tipa este în Tg Mureș. Tipa este ok ca și prestație. Ca sa detaliez.

Am sunat iar în 20 de min eram la.locatie. tipa m.a așteptat într.un halat iar pe dedesubt avea o lenjerie sexi. Ma așteptam ca tipa sa fie mai plinuta asa cum îmi plac mie femeile. Tipa e vorbăreata, glumeata. Este ok. Ca și servicii sunt ok. Am făcut un dus apoi am mers în camera unde mi.a făcut un oral chiar ok. Apoi am încercat câteva poziții iar la final am terminat în balonase. Un coleg zicea ca are carnea moale. Asa este. Pot spune ca e un minus pt mine și mai pot spune ca e încă un minus pt mine ca tipa e slabuta. Nu sunt amator de femei slăbuțe. Nu ea este de vina ci eu. De vizitat cu siguranță nu am sa o mai vizitez doar din cauza ca nu asa cum îmi plac mie femeile, dar ca și servicii sunt chiar ok. Nu te grăbește te simți ok. 

Are si in Mures topic, posteaza recenzia si acolo

 

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...