Sari la conținut

0790293726 Bianca 28 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
1 hour ago, fakeagent22b said:

Nu cred că am zis o glumă...ar fi bine ca toți care citesc informațiile de pe acest forum să contribuie din când în când cu ceva...poate și cu niște recenzii dacă fata este pe placul lor...dacă nu este pe placul lor atunci nu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Just now, loveyougirl said:

Dintre cei care le vizitează puțini sunt care scriu și recenzii. Până la urmă va trebui să ne convingem singuri, să mergem, și sa nu așteptăm după alții. Eu deocamdată fac o pauză, că altfel as merge eu la fete Frumoase. 

Informațiile de pe forum sunt pentru toți, deci toți trebuie să contribuim după posibilitățile noastre, dacă nu suntem doar profitori. Asta este ideea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
40 minutes ago, loveyougirl said:

Eu sunt membru din 2015. Întram din cand in cand pe forum. De mers la fete am început doar din luna septembrie anul acesta. Si am fost la 9 fete pana acum. Am lăsat la fiecare recenzie. 

Bravo! Eu nu m-am referit la tine ci în general...ideal ar fi să avem cât mai mulți recenzori sinceri printre cei care au cont pe nimfomane.

Eu am început mersul la fete de anul trecut din noiembrie, până astăzi am cunoscut 50 de fete, peste 100 de vizite  (sunt 3 fete la care am fost de peste 20 de ori ) am vizitat tot era mai de calitate de vizitat în ultimul an și aproape la toate am scris recenzie detaliată sau am adus informații pertinente și  astfel am împărtășit cu toți care citesc cele scrise pe forum din experiența mea.

Corect ar fi că dacă cineva  primește informații de pe forum  atunci să și dea, să contribuie după posibilitățile fiecăruia.

Încă odată, nu este vorba de tine, îmi ești coleg simpatic cum ți-am mai spus ci de un principiu de bun simț cu care poți să fi de acord sau nu.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
3 hours ago, zoli10 said:

Ok. Ai  deschis topic pentru această fată și vrei să știi dacă a vizitat-o cineva...

Poze false...

Poate că da, poate că nu.

Ai fost la ea și ai constatat personal?

Ai descoperit niște indicii care te-au determinat să ai la această concluzie?

Sau pur și simplu ai vrut să-mi răspunzi în felul tău (nerecunoscător ) pentru că te-am sprijinit cu o postare a ta...of  of

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu-Mureș
  • Oras:Târgu-Mureș
La 27.11.2022 la 14:40, fakeagent22b a spus:

Poate că da, poate că nu.

Ai fost la ea și ai constatat personal?

Ai descoperit niște indicii care te-au determinat să ai la această concluzie?

Sau pur și simplu ai vrut să-mi răspunzi în felul tău (nerecunoscător ) pentru că te-am sprijinit cu o postare a ta...of  of

Cand vad zgarie-nori in poze, ma gandesc ca nu se vede de la Maurer de pe geam

Si un copil de gradinita isi da seama

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...