Sari la conținut

Sclav caut stăpână online pentru feminizare


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Doresc o stăpână care să mă domine online pe webcam, skype.. Vreau să mă corupi, mă voi prezenta în fața ta ca bărbat, epilat în zona intimă, și sunt dispus să rup, să decupez cu foarfeca și să murdăresc hainele de pe mine (cămașă, blugi) urmând instrucțiunile tale...pe urmă îmi vei da ordini să mă transform în curva ta, să mă îmbrac în haine de femeie (colanți de piele, fustă mini, ciorapi)...îmi vei spune să mă murdăresc cu lubrifiant, ulei, frișcă sau sirop de ciocolată sub haine, peste haine...să mă machiez cu ruj, voi avea gel pentru întârzierea ejaculării, să mă pot masturba, lovi, freca așa cum dorești tu, fără limite. Caut o stăpână serioasă, care vrea să mă corupă și să mă îndrume în această experiență de umilire/dominare prin vocea ei pe microfon și vizual prin cameră

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 26.11.2022 la 18:13, AdrianSlave a spus:

Doresc o stăpână care să mă domine online pe webcam, skype.. Vreau să mă corupi, mă voi prezenta în fața ta ca bărbat, epilat în zona intimă, și sunt dispus să rup, să decupez cu foarfeca și să murdăresc hainele de pe mine (cămașă, blugi) urmând instrucțiunile tale...pe urmă îmi vei da ordini să mă transform în curva ta, să mă îmbrac în haine de femeie (colanți de piele, fustă mini, ciorapi)...îmi vei spune să mă murdăresc cu lubrifiant, ulei, frișcă sau sirop de ciocolată sub haine, peste haine...să mă machiez cu ruj, voi avea gel pentru întârzierea ejaculării, să mă pot masturba, lovi, freca așa cum dorești tu, fără limite. Caut o stăpână serioasă, care vrea să mă corupă și să mă îndrume în această experiență de umilire/dominare prin vocea ei pe microfon și vizual prin cameră

   Mie mi-ar placea sa iti fac toate astea in realitate. Am o placere deosebita in a feminiza barbatii. Daca te-as pune sa te imbeti, ai face-o ? Dupa aceea te-as insulta si injosi in toate felurile. Te-as pune sa grohai ca porcul si sa mergi in patru labe, sa faci strapteasse pentru mine si sa iti dai singur palme la fund, sa te stropesti singur cu propriul pipi si sa iti mananci sperma...Te-as pune sa iti decupezi blugii in zona fesierilor, sa te asezi cu fundul in fasole batuta si sos de rosii si apoi sa mananci tot ce ai pe fund. As vrea sa te vad imbracat tot si doar cu scula scoasa din pantaloni. si te-as pune sa arborezi steguletul Romaniei in varful ei, sa ti-l bagi pe uretra, in timp ce canti imnul Romaniei. Vreau sa te pun sa mergi pe tocuri pana ai sa pici de oboseala si ai sa faci febra musculara. Te-as pune sa scrii singur, pe tine, cuvinte umilitoare la adresa ta. Te-as pune sa iti spargi singur oua in cap, sa iti torni pe cap mustar, sosuri, inghetata, etc.Te-as pune sa iti bagi un dildo in fund si sa sari intr-un strapon.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...