Sari la conținut

❤️❤️ Vizita Irina❤️❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0732282263
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0732282263
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dragilor !! Numele meu este Irina sunt bruneta, am 28 de ani, 1.74 înălțime și 55 de kg .
Vă aștept în locația mea pentru a da frâu liber placerilor și fanteziilor voastre.

💥Serviciile mele:

- oral protejat (OP)

-oral neprotejat(ON)

- normal protejat (NP)

- diferite poziții / 69 

- fantezii (footfetish/ cunnilingus/ anilingus pasiv/ URO activ, etc..)

- sărutări corporale 

- finalizare orala(CIM)

-finalizare faciala(COF)

- finalizare corporală (COB)

💥Preturile mele sunt

-150 finalizarea(30min)

- 250 ora (60min)  

Pentru programări, confirmarea se va face cu 30 min înainte la telefon sau mesaje WhatsApp 

EXCLUS persoane in STARE DE EBRIETATE, cu BILE sau alte ACCESORII !!
💥Pentru mai multe detalii si programări: 

❤️0732282263❤️

Vizita mea la voi va fi începând cu data de  06-07.12.2022Evident îmi voi anunța disponibilitatea când voi ajunge…

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732282263
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0732282263
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

❤️ Hei dragii mei așa cum V-am promis ca in data de 07.12.2022 voi ajunge la voi in oraș,iată ca m-am ținut de cuvânt😁 și am ajuns…Preturile sunt afișate mai sus👆,o sa încerc sa fac și un set de poze📸 și nu rămâne decât sa va aștept cu programări.Programul meu va fi începând cu ora 08:00 pana la 00:00…Așadar in seara asta ma gasiti disponibilă pana la ora 00:00.Programări in PM sau what’s app,telefonic sau mesaj,iar rugămintea mea la voi in caz ca nu va răspund in timp util (primele 5-10 minute) la mesaj sa îmi lăsați un interval orar in care va pot deranja… Va pup și abia aștept sa va cunosc pe fiecare in parte😘😘😘🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 50 minute, 27irinared a spus:

❤️ Hei dragii mei așa cum V-am promis ca in data de 07.12.2022 voi ajunge la voi in oraș,iată ca m-am ținut de cuvânt😁 și am ajuns…Preturile sunt afișate mai sus👆,o sa încerc sa fac și un set de poze📸 și nu rămâne decât sa va aștept cu programări.Programul meu va fi începând cu ora 08:00 pana la 00:00…Așadar in seara asta ma gasiti disponibilă pana la ora 00:00.Programări in PM sau what’s app,telefonic sau mesaj,iar rugămintea mea la voi in caz ca nu va răspund in timp util (primele 5-10 minute) la mesaj sa îmi lăsați un interval orar in care va pot deranja… Va pup și abia aștept sa va cunosc pe fiecare in parte😘😘😘🤗🤗🤗

Mult succes si zile cat mai multe in orasul nostru! 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...