Sari la conținut

Maria 0740685319 super fata


bidepavali

Postări Recomandate

Io nu stiu frate cum ti se pare tie fata asta ok . 
am fost si eu ieri ,am intrat la ea , a intins mana pentru bani.(sa nu mai zic ca e posibil sa aibe peste, zice baga codu sa deschizi ca nu suna la mine) nici buna nici zambet nimic . 
de mentionat ca pozele alea o fi de acum 10 ani de cand avea vreo 10-15 kg pe minus. 
op : 3 tot mecanic , dadea din cap zici ca ii faceam freestyle . 
Np: 2 s a oprit ea din oral si a intins mânuță sa i dau puta sa mi puna lubrifiant cand a considerat ca s gata de normal fara sa am drept de apel si s a pus capra fara sa ma intrebe nimic.lot zice ca nu face 

gfe: 1 am simtit o ca pe Mamaia ma judeca intr una din priviri

Daca nu vedeam recenzia ta salvam 150 de lei … ce sa zic , ms

de revenit ? Cred ca glumesti …mi a zis Renata fata de nota 20 ,dati ma recenzii reale asa cum sunt ca ,tin toate țigăncile si toate plictisitele chiriile ocupate si de aia nu ne vin ce ne trebuie noua prin zalau . Daca iti iei o teapa da o recenzie scurta “e penala nu mergeti”, ne salvam unu altuia banii , timpu si poate si sanatatea si asa isi pierd clienții obositele astea si fac loc pentru cv mai bun . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tu domnule care ești foarte nemulțumit de serviciile mele s ar putea sa fi unul dintre cei doi clienți d ieri care deși le am spus prețul la telefon au venit cu  mai putini bani ,motivând ca vezi doamne I ar fi uitat in masina.minciuni pe care nu le ar crede nici cei d grădiniță. Probabil ai fost deranjat de faptul ca ți am spus k apreciam mai mult dacă îmi spuneai k nu ai suficienți bani .doar oamenii kre nu își permit sa plătească și sunt săraci, și care se uita și la ultimul 10 bani de obicei sunt frustrați și au d comentat.cei care plătesc nici măcar nu îndrăznesc sa te atingă pana  nu iti cer permisiunea.in general sa lucrezi cu oamenii e greu.nu ii poți mulțumi pe toți. Pt vârstă mea arat destul d bine.iar daca răsuflat greu si ai auzit tu este pt ca am o problema d sănătate la nas.nu e pt k sunt mamaia .dar na de unde sa știe creierele limitate.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, bidepavali a spus:

Tu domnule care ești foarte nemulțumit de serviciile mele s ar putea sa fi unul dintre cei doi clienți d ieri care deși le am spus prețul la telefon au venit cu  mai putini bani ,motivând ca vezi doamne I ar fi uitat in masina.minciuni pe care nu le ar crede nici cei d grădiniță. Probabil ai fost deranjat de faptul ca ți am spus k apreciam mai mult dacă îmi spuneai k nu ai suficienți bani .doar oamenii kre nu își permit sa plătească și sunt săraci, și care se uita și la ultimul 10 bani de obicei sunt frustrați și au d comentat.cei care plătesc nici măcar nu îndrăznesc sa te atingă pana  nu iti cer permisiunea.in general sa lucrezi cu oamenii e greu.nu ii poți mulțumi pe toți. Pt vârstă mea arat destul d bine.iar daca răsuflat greu si ai auzit tu este pt ca am o problema d sănătate la nas.nu e pt k sunt mamaia .dar na de unde sa știe creierele limitate.

Sall nu are peste cu crezi tu dar tipa maria face treabă  bună nu fac eu reclama eii dar este superb fata și comunicativă și nu comentează in ce poziții o puii își merită banii 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Aide plm ce penibil s-a dat de gol cu contul fals sau de pro(tector), ce o fi... Cand raspunzi in numele tau, schimba contul, sau daca, bidepavali, tot ii iei apărarea, nu mai vorbi la parsoana intai, pentru ca pare ca ești ea (doar pare, stai liniștit). 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 14.12.2022 la 21:58, milagro a spus:

Aide plm ce penibil s-a dat de gol cu contul fals sau de pro(tector), ce o fi... Cand raspunzi in numele tau, schimba contul, sau daca, bidepavali, tot ii iei apărarea, nu mai vorbi la parsoana intai, pentru ca pare ca ești ea (doar pare, stai liniștit). 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...