Sari la conศ›inut

0747381111 - Sect 2 zona stefan cel mare


Postฤƒri Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

โ™ฅ๏ธ๐‘ถย ๐’„๐’๐’Ž๐’ƒ๐’Š๐’๐’‚ศ›๐’Š๐’†ย ๐’ƒ๐’–๐’ฤƒย ๐’…๐’†ย ๐’‡๐’“๐’–๐’Ž๐’–๐’”๐’†ศ›๐’†,ย ๐’•รข๐’ฤƒ๐’“ฤƒย ๐’‘๐’‚๐’”๐’Š๐’๐’๐’‚๐’•ฤƒย ๐’†๐’”๐’•๐’†ย ๐’‚๐’Š๐’„๐’Šย ๐’‘๐’†๐’๐’•๐’“๐’–ย ๐’‚ย ๐’—ฤƒย ๐’‚๐’…๐’–๐’„๐’†ย ๐’„๐’๐’๐’—๐’†๐’“๐’”๐’‚ศ›๐’Š๐’Šย ๐’‘๐’†๐’“๐’‡๐’†๐’„๐’•๐’†,ย ๐’‚๐’Ž๐’Š๐’๐’•๐’Š๐’“๐’Šย ศ™๐’Šย ๐’„๐’๐’Ž๐’‘๐’‚๐’๐’Š๐’†ย ๐’‘๐’ฤƒ๐’„๐’–๐’•ฤƒ.ย ๐‘ซ๐’‚๐’„ฤƒย ๐’”๐’–๐’๐’•๐’†ศ›๐’Šย รฎ๐’ย ๐’„ฤƒ๐’–๐’•๐’‚๐’“๐’†๐’‚ย ๐’–๐’๐’–๐’Šย ๐’‘๐’‚๐’“๐’•๐’†๐’๐’†๐’“ย ๐’…๐’†ย ๐’„ฤƒ๐’ฤƒ๐’•๐’๐’“๐’Š๐’†ย ๐’‘๐’†๐’“๐’‡๐’†๐’„๐’•,ย ๐’ย ๐’‚๐’•๐’Š๐’๐’ˆ๐’†๐’“๐’†ย ๐’†๐’๐’†๐’ˆ๐’‚๐’๐’•ฤƒ ศ™๐’Šย ๐’–๐’ย ๐’…๐’Š๐’”๐’„๐’–๐’“๐’”ย ๐’Š๐’๐’•๐’†๐’๐’Š๐’ˆ๐’†๐’๐’•,ย ๐’—๐’†ศ›๐’Šย ๐’ˆฤƒ๐’”๐’Šย ๐’‡๐’‚๐’•๐’‚ย ๐’‘๐’๐’•๐’“๐’Š๐’—๐’Š๐’•ฤƒ!ย ๐‘บ๐’–๐’๐’•ย ๐’ย ๐’‡๐’†๐’Ž๐’†๐’Š๐’†ย ๐’†๐’๐’†๐’ˆ๐’‚๐’๐’•ฤƒย ๐’„๐’‚๐’“๐’†ย ๐’‚๐’๐’†๐’ˆ๐’†ย ๐’•๐’๐’•ย ๐’•๐’Š๐’Ž๐’‘๐’–๐’๐’‚๐’”๐’‘๐’†๐’„๐’•๐’–๐’ย ๐’๐’‚๐’•๐’–๐’“๐’‚๐’,ย ๐’…๐’‚๐’“ย ศ™๐’Šย ๐’”๐’†๐’™๐’šย ๐’…๐’†๐’„๐’†๐’๐’•!ย ย ๐‘บ๐’–๐’๐’•ย ๐’ย ๐’‡๐’‚๐’•๐’‚ย ๐’ƒ๐’๐’๐’๐’…๐’‚,ย ๐’”๐’Š๐’๐’Š๐’„๐’๐’๐’‚๐’•๐’‚ย , 1,65ย ๐’Š๐’๐’‚๐’๐’•๐’Š๐’Ž๐’†, 50ย ๐’…๐’†ย ๐’Œ๐’ˆ!ย 

ย 

โ—๏ธ๐‘ต๐’–ย ๐’‚๐’„๐’„๐’†๐’‘๐’•ย ๐’…๐’๐’Ž๐’๐’Šย ๐’Š๐’ย ๐’”๐’•๐’‚๐’“๐’†ย ๐’…๐’†ย ๐’†๐’ƒ๐’“๐’Š๐’†๐’•๐’‚๐’•๐’†ย ๐’”๐’‚๐’–ย ๐’„๐’–ย ๐’‚๐’„๐’„๐’†๐’”๐’๐’“๐’Š๐’Š!ย 

โ—๏ธ๐‘ฐ๐’Ž๐’Šย ๐’“๐’†๐’›๐’†๐’“๐’—ย ๐’…๐’“๐’†๐’‘๐’•๐’–๐’ย ๐’…๐’†ย ๐’‚-๐’Ž๐’Šย ๐’”๐’†๐’๐’†๐’„๐’•๐’‚ย ๐’„๐’๐’Š๐’†๐’๐’•๐’Š!ย 

ย 

(ใฃโ—”โ—กโ—”)ใฃย โ™ฅ Preturile mele sunt

ย 

O finalizare 200 de lei

O ora 400 de lei (ce include doua finalizari)ย 

Deplasare - 500 de lei ora plus taxiul depinde unde locuiesti! โ™ฅ

ย 

๊œฑแด‡ส€แด ษชแด„ษชษชสŸแด‡ แดแด‡สŸแด‡๐Ÿ’ฅ

๊œฑแด‡x แดส€แด€สŸ ( แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด›/ ษดแด‡แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด› ษชษด ๊œฐแดœษดแด„แด›ษชแด‡ แด…แด‡ ษชษขษชแด‡ษดแด€ ) - แด˜๊œฑ. ษดแดœ ๊œฐแด€แด„ ๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แดส€แด€สŸแด€!!

๊œฑแด‡x ษดแดส€แดแด€สŸย 

๊œฑแด„สœษชแดส™ แด…แด‡ แด˜แดแดขษชแด›ษชษชย 

แดแด€๊œฑแด€แดŠ

แด„แดœษดษชสŸษชษดษขแดœ๊œฑ

๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แด˜แด‡ แด„แดส€แด˜!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, gicacontra2012 a spus:

Aimee รฎn ce zona din sectorul 1 este locaศ›ia ? Dacฤƒ exista si servicii extra sa le treci aici pe topic.ย 

Locatia mea se afla pe langa parcul cismigiu!ย 

Serviciile mele sunt doar cele scrie pe forum. ๐Ÿ˜Š

ย 

Link spre comentariu
  • Oras:Biucharest
  • Oras:Biucharest

Buna! Bine ai venit pe forum. ๐Ÿค—ย Sunt membru de vaza si facย parte din comitetul de primire. Sa fii pregatita sa te contacteze toate hahalerele.

Cati ani de studii ai? Pentru partea โ€œdiscursย inteligentโ€ย vreau sa vin.ย ๐Ÿคฉ

ย 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, larochesin a spus:

Hmm , locatia o stiu , FK in serviciile tale?

Acestea sunt singurele servicii pe care le prestez !! ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š

๊œฑแด‡ส€แด ษชแด„ษชษชสŸแด‡ แดแด‡สŸแด‡๐Ÿ’ฅ

๊œฑแด‡x แดส€แด€สŸ ( แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด›/ ษดแด‡แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด› ษชษด ๊œฐแดœษดแด„แด›ษชแด‡ แด…แด‡ ษชษขษชแด‡ษดแด€ ) - แด˜๊œฑ. ษดแดœ ๊œฐแด€แด„ ๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แดส€แด€สŸแด€!!

๊œฑแด‡x ษดแดส€แดแด€สŸย 

๊œฑแด„สœษชแดส™ แด…แด‡ แด˜แดแดขษชแด›ษชษชย 

แดแด€๊œฑแด€แดŠ

แด„แดœษดษชสŸษชษดษขแดœ๊œฑ

๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แด˜แด‡ แด„แดส€แด˜!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Just now, aimeeyvett said:

Acestea sunt singurele servicii pe care le prestez !! ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š

๊œฑแด‡ส€แด ษชแด„ษชษชสŸแด‡ แดแด‡สŸแด‡๐Ÿ’ฅ

๊œฑแด‡x แดส€แด€สŸ ( แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด›/ ษดแด‡แด˜ส€แดแด›แด‡แดŠแด€แด› ษชษด ๊œฐแดœษดแด„แด›ษชแด‡ แด…แด‡ ษชษขษชแด‡ษดแด€ ) - แด˜๊œฑ. ษดแดœ ๊œฐแด€แด„ ๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แดส€แด€สŸแด€!!

๊œฑแด‡x ษดแดส€แดแด€สŸย 

๊œฑแด„สœษชแดส™ แด…แด‡ แด˜แดแดขษชแด›ษชษชย 

แดแด€๊œฑแด€แดŠ

แด„แดœษดษชสŸษชษดษขแดœ๊œฑ

๊œฐษชษดแด€สŸษชแดขแด€ส€แด‡ แด˜แด‡ แด„แดส€แด˜!

Multumesc de raspuns, doar ca sfat ai putea sa incerci niste poze mai concludente , pana atunci bine ai venit pe forum .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, larochesin said:

Multumesc de raspuns, doar ca sfat ai putea sa incerci niste poze mai concludente , pana atunci bine ai venit pe forum .

De acord si eu cu poze mai multe.. nu stiu de ce am impresia ca a mai activat , am un feeling

Link spre comentariu
  • Oras:Bucureศ™ti
  • Oras:Bucureศ™ti

Sper sa nu greศ™esc dar este o ศ›igฤƒncuศ™ฤƒ bruneta vopsitฤƒ care mi a tras teapa acum vreo sฤƒptฤƒmรขnฤƒ รฎn zona cismigiu.

Super fast fuck o finalizare care a furat cam 15 minute (oral ศ™i normal)

Telefonul lรขngฤƒ pat a sunat in draci. Dupฤƒ primul numฤƒr a rฤƒspuns la telefon ศ™i i a spus urmฤƒtorului cฤƒ e liberฤƒ cam in 5 minute.

Spunandu i cฤƒ am plฤƒtit o orฤƒ a zis cฤƒ de fapt e vorba de 2 finalizฤƒri rapide, nu de 60 minute.ย 

Plฤƒtisem 350 ora, am scuipat o ศ™i am trimis o sฤƒ aducฤƒ 200 รฎnapoi. M a ameninศ›at cu peศ™tele, mฤƒ aศ™teptam sฤƒ aparฤƒ vreun cioroi pe steroizi. A venit un sfrijit ศ™i mi a adus banii spunandu mi cฤƒ lucrurile nu vor rฤƒmรขne aศ™a.

Nu recomand.ย 

Nota 3 de sus pรขnฤƒ jos cฤƒ servicii. La corp ar merita mai mult dacฤƒ s ar spฤƒla la pizda mai des, cรขnd am scos pula la final am simศ›it un miros de peste stricat.ย 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucureศ™ti
  • Oras:Bucureศ™ti

Dacฤƒ la fata locului gฤƒsiศ›i o ศ›igฤƒncuศ™ฤƒ bruneta vopsitฤƒ รฎn blondul acela cacaniu specific etniei ศ™i cu fata ascuศ›itฤƒ de ciocฤƒnitoare va recomand sa nu rฤƒmรขneศ›i

Alegerea e a fiecฤƒruia!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, ionelene1981 a spus:

Sper sa nu greศ™esc dar este o ศ›igฤƒncuศ™ฤƒ bruneta vopsitฤƒ care mi a tras teapa acum vreo sฤƒptฤƒmรขnฤƒ รฎn zona cismigiu.

Super fast fuck o finalizare care a furat cam 15 minute (oral ศ™i normal)

Telefonul lรขngฤƒ pat a sunat in draci. Dupฤƒ primul numฤƒr a rฤƒspuns la telefon ศ™i i a spus urmฤƒtorului cฤƒ e liberฤƒ cam in 5 minute.

Spunandu i cฤƒ am plฤƒtit o orฤƒ a zis cฤƒ de fapt e vorba de 2 finalizฤƒri rapide, nu de 60 minute.ย 

Plฤƒtisem 350 ora, am scuipat o ศ™i am trimis o sฤƒ aducฤƒ 200 รฎnapoi. M a ameninศ›at cu peศ™tele, mฤƒ aศ™teptam sฤƒ aparฤƒ vreun cioroi pe steroizi. A venit un sfrijit ศ™i mi a adus banii spunandu mi cฤƒ lucrurile nu vor rฤƒmรขne aศ™a.

Nu recomand.ย 

Nota 3 de sus pรขnฤƒ jos cฤƒ servicii. La corp ar merita mai mult dacฤƒ s ar spฤƒla la pizda mai des, cรขnd am scos pula la final am simศ›it un miros de peste stricat.ย 

Buna! Confunzi persoana.ย 
Este prima mea zi de munca in adresa aceastaโ€ฆย 
vorbesti de o alta persoana pe forumul meu.. si nu este frumos. Mai ales ca nici macar nu ma cunosti !ย 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, ionelene1981 a spus:

Dacฤƒ la fata locului gฤƒsiศ›i o ศ›igฤƒncuศ™ฤƒ bruneta vopsitฤƒ รฎn blondul acela cacaniu specific etniei ศ™i cu fata ascuศ›itฤƒ de ciocฤƒnitoare va recomand sa nu rฤƒmรขneศ›i

Alegerea e a fiecฤƒruia!

Nu stiu cine te-a dezamagit asa rau.. Dar e frumos prima data sa fi convis de ce ai scris dupa sa iti dai cu parerea.ย 
sa fi sigur ca e acea persoana!ย 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 minutes ago, ionelene1981 said:

Dacฤƒ la fata locului gฤƒsiศ›i o ศ›igฤƒncuศ™ฤƒ bruneta vopsitฤƒ รฎn blondul acela cacaniu specific etniei ศ™i cu fata ascuศ›itฤƒ de ciocฤƒnitoare va recomand sa nu rฤƒmรขneศ›i

Alegerea e a fiecฤƒruia!

Bro e locatia adrianei de la top, esti sigur ca vb de ea sau le incurci? Nu fac reclama la alta fata Dar trebuie mentionat asta.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creeazฤƒ un cont sau autentificฤƒ-te pentru a adฤƒuga comentariu

Trebuie sฤƒ fi un membru pentru a putea lฤƒsa un comentariu.

Creeazฤƒ un cont

รŽnregistreazฤƒ-te pentru un nou cont รฎn comunitatea nostrฤƒ. Este simplu!

รŽnregistreazฤƒ un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentificฤƒ-te aici.

Autentificฤƒ-te acum
  • Navigare recentฤƒ   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

ร—
ร—
  • Creeazฤƒ nouฤƒ...