Sari la conținut

0747381111 - Sect 2 zona stefan cel mare


Postări Recomandate

  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 2 minute, _potrivitu a spus:

 Gata,  ați prins-o la furat 🤣🤣 Felicitări!

Nu este vorba despre asta....nu este cu rautate,mie chiar imi place cum arata si daca o sa reusesc sa o mai prind voi incerca sa o vizitez....

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 2 ore, MisterX a spus:

Da, asa e.

Dar nu prea are recenzii pe nici unu din topice. Mie imi place cum arata in toate pozele. Si am vazut ca facea si FK anul trecut 

Cel putin pe topicul de București a șters masiv.

in alta ordine de idei mie imi place rau cum arata la corp si dacă ar introduce fk inclus in tarif( ca deja are tarifele sus) sigur sigur as trage o vizita. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, Subteranaa a spus:

Cel putin pe topicul de București a șters masiv.

in alta ordine de idei mie imi place rau cum arata la corp si dacă ar introduce fk inclus in tarif( ca deja are tarifele sus) sigur sigur as trage o vizita. 

De acord cu tine 👍

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
6 hours ago, elprofesoare said:

Exact ea este, Denisa dupa cum am zis mai sus doar ca a disparut topicul ei principal! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

D. C. sa fiu carcotas, arata bn "virgina"...am vizitat o cand era botezata altfel si locatia era pe Banu Manta, a facut treaba buna, pentru ca a avut o profesoresa aleasa (frumoasa zilei)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 48 minute, 71laciport a spus:

D. C. sa fiu carcotas, arata bn "virgina"...am vizitat o cand era botezata altfel si locatia era pe Banu Manta, a facut treaba buna, pentru ca a avut o profesoresa aleasa (frumoasa zilei)

aimeeyvett ar trebui sa spui 2 vorbe despre ceea ce se discuta.....sa lamuresti lucrurile....ce a fost...a fost !!! Pagina noua !!! Nu e ok sa lasi semne de intrebare sau sa planeze suspiciuni ....

Link spre comentariu
Acum 18 minute, amedeo13 a spus:

aimeeyvett ar trebui sa spui 2 vorbe despre ceea ce se discuta.....sa lamuresti lucrurile....ce a fost...a fost !!! Pagina noua !!! Nu e ok sa lasi semne de intrebare sau sa planeze suspiciuni ....

Îți zic ceva:

Eu am fost de câteva ori la Denisa și a fost ce trebuie. Când a mărit cadoul a scăzut in ochii futacilor și a tot schimbat numele in speranța ca noul nume va fi conform cu tarifele.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 1 oră, 7uuupp a spus:

Îți zic ceva:

Eu am fost de câteva ori la Denisa și a fost ce trebuie. Când a mărit cadoul a scăzut in ochii futacilor și a tot schimbat numele in speranța ca noul nume va fi conform cu tarifele.

 

🙏

Link spre comentariu
  • Oras:zona de nord
  • Oras:zona de nord
La 05.12.2022 la 11:55, delusione a spus:

De acord si eu cu poze mai multe.. nu stiu de ce am impresia ca a mai activat , am un feeling

e DenisaDNS, slim si silicoane care provoaca super erectie instant... doar sa reusesti programarea.

Ramai in zona Cismigiu sau te intorci zona Banu Manta? ...cu parcarea ne descurcam mai usor in a2a locatie.

ms😍

aimeeyvett

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, 7uuupp a spus:

Îți zic ceva:

Eu am fost de câteva ori la Denisa și a fost ce trebuie. Când a mărit cadoul a scăzut in ochii futacilor și a tot schimbat numele in speranța ca noul nume va fi conform cu tarifele.

 

Nu numele trebuie sa fie conform cu tarifele ci serviciile prestate. 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Sexaddicted2 a spus:

e DenisaDNS, slim si silicoane care provoaca super erectie instant... doar sa reusesti programarea.

Ramai in zona Cismigiu sau te intorci zona Banu Manta? ...cu parcarea ne descurcam mai usor in a2a locatie.

ms😍

aimeeyvett

 

Buna. Da voi ramane aici. 

Sunt in fiecare zi pana pe 23 decembrie de la ora 10:00 pana la ora 20:00 😊
 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...