Sari la conținut

0748497954 - a fost cineva


Postări Recomandate

  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

 nush ce sa zic. destul de vag anuntul, si in acelasi timp pare cu prea multe acolo. ai sunat/scris pe WP oare sa vezi ce si cum e de capul damezei mai mult decat programul si locatia ? preturi ceva ?

Link spre comentariu
Vizitator zsolty88
Reputație: 0

Am contactat-o pe aceasta domnisoara,nu are whatsapp,nu stiu de ce,am sunat-o,si mi-a zis ca e 200 de lei ora masaj erotic,mai multe detalii a zis ca vb la fața locului.E foarte dragutza dupa voce,dar nu am avut curaj sa merg incă,tot sper sa vad o recenzie 😁 Dar daca nu apare nimic,o sa o vizitez eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Servus ,

Am vizitat-o eu. 

Ca si aspect, slabuta slabuta slabuta, gen lauraskinny insa mai mica de inaltime, blonda , mamica divortat. Are locatia pe calea floresti 60 daca-mi aduc bine aminte. E o persoana placuta dupa mine ca si caracter si saraca se cam plange de locul ei de munca (real) de lipsa banilor, caci nu prea face faza asta cu masajul si sex-ul regulat. 

Ca si servicii, masaj erotic slabut sincer, ii place insa sa o mangai tu pe ea cu ulei si ii mai place si mai mult si cand zic si mai mult chiar asa-i , sa primeasca oral. 

In rest OP nota 5 , deoarece ii OP si eu nu ma dau in vand dupa oral cu prezervativ ( doar asa vrea nicidecum nu vrea ON)

NP , nota 9, ii place la fel de mult sa futa cum ii place sa primeasca oral.

Cel putin asta a fost experienta mea cu ea.

Decartare 300 de lei a fost la mine pentru o ora  cu dus , apartament mega curat. 

P.S. foarte greu dai de ea, caci cum e si cu serviciul real , foarte foarte greu dai de ea si n-are whatss up , la mesaje raspunde aproape deloc. Deci cum ti norocul sa dai de ea.

Spor

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...