Sari la conținut

👸🏼 Deea xo 👸🏼 0733646021


Vizitator Deeaxox

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, Deeaxox a spus:

 

Buna , ma numesc Deea Am 20 de ani,satena,slim, 1.63 inaltime,sani naturali! 

 

Sunt o tipa sociabila,deschisa si ador sa ofer placere! 

 

Va pup si va astept cu drag sa ne cunoasetem! 

 

Pret: 

 

150 ron-30 min

 

300 ron- 1H

 

 

 

 

 

Servicii:

 

Op/On( ON extra 100 lei)

 

Sex normal protejat

 

Sex anal ( 100 lei extra)

 

Pozitia 69

 

Fk

 

Cob(extra 50 lei)

 

Diferite pozitii

 

Dominare activa( 50 lei extra) 

 

Handjob

 

Footfetish

 

Masaj erotic

 

Masaj de relaxare

 

 

 

 

 

Va rog sa mi confirmati la numarul de telefon 

 

0733646021

 

Programarile cu o ora inainte,altfel programarea se va anula!

 

Voi revenii cu poze cand imi va fi acceptata plata! Multumesc

ON extra și FK moka ?🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Salut la toată lumea…fata sta in militari residence…acum am plecat de la ea!nu am stat și o sa va explic mai târziu și de ce!acum sunt la volan și nu pot sa scriu decât aceste rânduri!am făcut o ora pana la ea degeaba!

DACA VREȚI SA PIERDEȚI TIMPUL NU AVEȚI DECÂT SA VA DUCEȚI !DIN PCT MEU DE VEDERE E DE EVITAT

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
10 minutes ago, Loverrboy said:

Salut la toată lumea…fata sta in militari residence…acum am plecat de la ea!nu am stat și o sa va explic mai târziu și de ce!acum sunt la volan și nu pot sa scriu decât aceste rânduri!am făcut o ora pana la ea degeaba!

DACA VREȚI SA PIERDEȚI TIMPUL NU AVEȚI DECÂT SA VA DUCEȚI !DIN PCT MEU DE VEDERE E DE EVITAT

Da voiam sa ma duc si eu o fin dar suna ciudat cum scrie e fishu zic. 

Link spre comentariu
Vizitator Deeaxox
Reputație: 0
Acum 12 minute, Loverrboy a spus:

Salut la toată lumea…fata sta in militari residence…acum am plecat de la ea!nu am stat și o sa va explic mai târziu și de ce!acum sunt la volan și nu pot sa scriu decât aceste rânduri!am făcut o ora pana la ea degeaba!

DACA VREȚI SA PIERDEȚI TIMPUL NU AVEȚI DECÂT SA VA DUCEȚI !DIN PCT MEU DE VEDERE E DE EVITAT

Asa e sunt de evitat ! Normal ca sunt de evitat cand iti faci pe whatsapp programare 1h si dupa zici ca vrei decat ON si ca platesti 200 ! Nu suntem la piata! Oi fi eu la inceput si sunt cu emotii si mai prostuta dar nici chiar asa…

Link spre comentariu
Vizitator Deeaxox
Reputație: 0

Locatie Militari Residence !

servicii

30 min -150 ron normal oral masaj relaxare protejat

60 minute - 300 ron normal oral masaj relaxare protejat

ON - oral nep - 100 ron extra

COB - 50 ron extra

CIF - 50 ron extra

CIM - 50 ron extra 

FK - 50 ron

Dus asistat - 50 ron 

URO - 100 ron

Poate acum m am facut inteleasa! 

Repet sunt noua ! Si da sunt cam praf dar incerc sa fac tot posibilul sa fie bine! 
 

Multumesc va pup😘

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 42 minute, snake1127 a spus:

ON extra și FK moka ?🤔🤔

 

Acum 34 minute, Subteranaa a spus:

Asa e da. 

Se pare ca nu mai e așa 😂

Daca va scarma in cur sa întrebați 🤣🤣

  • Haha 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 10 minute, Deeaxox a spus:

Asa e sunt de evitat ! Normal ca sunt de evitat cand iti faci pe whatsapp programare 1h si dupa zici ca vrei decat ON si ca platesti 200 ! Nu suntem la piata! Oi fi eu la inceput si sunt cu emotii si mai prostuta dar nici chiar asa…

Las o ușor bossule ca nu dau tare…dau așa pe ocolite ca sa înțeleagă lumea sa nu bată drumul degeaba ca mine!

nu ți stric afacerea !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
15 minutes ago, Deeaxox said:

Locatie Militari Residence !

servicii

30 min -150 ron normal oral masaj relaxare protejat

60 minute - 300 ron normal oral masaj relaxare protejat

ON - oral nep - 100 ron extra

COB - 50 ron extra

CIF - 50 ron extra

CIM - 50 ron extra 

FK - 50 ron

Dus asistat - 50 ron 

URO - 100 ron

Poate acum m am facut inteleasa! 

Repet sunt noua ! Si da sunt cam praf dar incerc sa fac tot posibilul sa fie bine! 
 

Multumesc va pup😘

 

 

Anal nu mai e ?? se schimba ca la piata?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata ataca sus cu arme ușoare.. locație la dracu în praznic , fara o experienta si palmares notabil care sa o recomande, schimba placa la intrare de la o ora la alta si pt orice serviciu  inafara se OP si  NP cere extra,  ajunge la 600 lei per H cu ON, AP, FK și CIM...

Sa ii uram multe "succesuri" !!

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Hai sa va spun ce s-a întâmplat!stabilesc programare cu aceasta domnișoara pe wap și ii spun ca as vrea sa stau 2 ore!ma întreabă dacă sunt sigur ca vreau doua ore !ii răspund ca pana la urma ar fi de ajuns o ora dar cel mai bine stabilim la fata locului!

ma urc in mașina și pana in militari residence am făcut  cam o ora pentru ca era foarte aglomerat !O anunț ca am

ajuns …ma îndruma pana la Bloc…coboară sa ma ia și ajungem in apartament !Ca și aspect nu pot sa spun ca e urâta pentru ca nu e…e micuța de inaltime și la fata sa zic frumușică dar nu din cale afara!

Ea avea in mana un caietel pe care eu la prima vedere am crezut ca e un caietel pentru programări …dar mare mi-a fost mirarea când mi-am dat seama ca de fapt acolo erau trecute serviciile ei si cred ca in dreptul la fiecare avea trecut pretul…sincer nu cred ca erau scrise de ea!

Desi am vb prin mesaje ca stau o ora sau poate doua la fata locului parca uitase …parca nu vorbisem cu ea pe wap!ii spun ca as dori sărutări corporale gen preludiu si o un sex oral neprotejat!

Imi spune ca 150 lei si ma invita sa ma dezbrac pana se duce ea la baie sa se facă comoda!la baie pleacă cu telefonul si cu caietelul!ce naiba a făcut 5 min la baie nu știu ( o fi vb cu bossul sa-l întrebe dacă e bine ca si pret ) cert este ca după 5 minute vine si imi spune ca ea vrea 300 lei…eu fiind in camera dezbracat!dupa câteva discuții ii transmit ca ii ofer 250 pt 30 min si pleacă la Bucătărie cu caietelul si cu telefonul in mana…si tot dădea mesaje si aștepta răspunsuri pentru ca orice o întrebam nu răspundea !intre timp mi am dat seama ca vb cu bossu si m-am imbracat! I am cerut banii înapoi cei 150 lei si am vrut sa plec !intre timp cred ca a primit mesaj de la boss si cred ca i-a zis ca decât nimic sunt buni si cei 250!

ma dezbrac iar …iar vb prin mesaje si iar se sucește ca vrea 300 ! 
Nu a fost chestie de 50 lei a fost chestie de principiu …alte fete pt oral fără prez cer 50 si ea la început de drum 150!

mi s a părut spreriata si i -am zis si ei lucrul asta ….văzând o pe ea speriata si agitata m am speriat si eu un pic !

Nici nu pot sa mi dau seama dacă are 18 ani!

Am plecat si când ajung la mașina ma suna ca e bine si 250 lei pt 30 min 😂😂😂 După ce m am dezbracat si imbracat de doua ori!

asta e incatatura de minte cu Militari Residence!ma miram sa găsesc eu ceva bun acolo!Acolo doar Raluca 64 e de vizitat in rest numai…

  • Like 9
  • Mersi 1
  • Confuz 1
  • Trist 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 24 minute, Loverrboy a spus:

Hai sa va spun ce s-a întâmplat!stabilesc programare cu aceasta domnișoara pe wap și ii spun ca as vrea sa stau 2 ore!ma întreabă dacă sunt sigur ca vreau doua ore !ii răspund ca pana la urma ar fi de ajuns o ora dar cel mai bine stabilim la fata locului!

ma urc in mașina și pana in militari residence am făcut  cam o ora pentru ca era foarte aglomerat !O anunț ca am

ajuns …ma îndruma pana la Bloc…coboară sa ma ia și ajungem in apartament !Ca și aspect nu pot sa spun ca e urâta pentru ca nu e…e micuța de inaltime și la fata sa zic frumușică dar nu din cale afara!

Ea avea in mana un caietel pe care eu la prima vedere am crezut ca e un caietel pentru programări …dar mare mi-a fost mirarea când mi-am dat seama ca de fapt acolo erau trecute serviciile ei si cred ca in dreptul la fiecare avea trecut pretul…sincer nu cred ca erau scrise de ea!

Desi am vb prin mesaje ca stau o ora sau poate doua la fata locului parca uitase …parca nu vorbisem cu ea pe wap!ii spun ca as dori sărutări corporale gen preludiu si o un sex oral neprotejat!

Imi spune ca 150 lei si ma invita sa ma dezbrac pana se duce ea la baie sa se facă comoda!la baie pleacă cu telefonul si cu caietelul!ce naiba a făcut 5 min la baie nu știu ( o fi vb cu bossul sa-l întrebe dacă e bine ca si pret ) cert este ca după 5 minute vine si imi spune ca ea vrea 300 lei…eu fiind in camera dezbracat!dupa câteva discuții ii transmit ca ii ofer 250 pt 30 min si pleacă la Bucătărie cu caietelul si cu telefonul in mana…si tot dădea mesaje si aștepta răspunsuri pentru ca orice o întrebam nu răspundea !intre timp mi am dat seama ca vb cu bossu si m-am imbracat! I am cerut banii înapoi cei 150 lei si am vrut sa plec !intre timp cred ca a primit mesaj de la boss si cred ca i-a zis ca decât nimic sunt buni si cei 250!

ma dezbrac iar …iar vb prin mesaje si iar se sucește ca vrea 300 ! 
Nu a fost chestie de 50 lei a fost chestie de principiu …alte fete pt oral fără prez cer 50 si ea la început de drum 150!

mi s a părut spreriata si i -am zis si ei lucrul asta ….văzând o pe ea speriata si agitata m am speriat si eu un pic !

Nici nu pot sa mi dau seama dacă are 18 ani!

Am plecat si când ajung la mașina ma suna ca e bine si 250 lei pt 30 min 😂😂😂 După ce m am dezbracat si imbracat de doua ori!

asta e incatatura de minte cu Militari Residence!ma miram sa găsesc eu ceva bun acolo!Acolo doar Raluca 64 e de vizitat in rest numai…

Pai 250 costa o finalizare cu ON conform anunțului ei. Probabil nu stie bine cât sa taxeze pentru fiecare si i le-a scris pe foaie “iubitul”, prima data ți-a zis prețul pentru finalizare cu OP.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 1 minut, Subteranaa a spus:

Pai 250 costa o finalizare cu ON conform anunțului ei. Probabil nu stie bine cât sa taxeze pentru fiecare si i le-a scris pe foaie “iubitul”, prima data ți-a zis prețul pentru finalizare cu OP.

Restul de 50 lei era pt preludiu!cert este ca nu făcea nimic fără acordul șefului cu care comunica prin mesaje!

dar era o situație foarte penibila pentru ca vorbeai cu ea și nu spunea nimic decât in momentul când ii dădea șeful Ok-ul!

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Eu nu va înțeleg cum va mai puteți duce dacă fata e pestita la modul asta. Adică ea nu știe preturile, nu știe să își facă singura calculele....e de Doamne ferește. E clar la cate extra are e pusă strict pe făcut bani. Poate e chiar obligata, Doamne ferește nu se știe niciodată cine e in spatele ei sau ce poți păți și tu ca client fiind în casa lor, orice ai face tu ești vinovat. Pt mine personal e clar la de evitat. Mai ales după ce la început a spus niște preturi iar la câteva ore altele pe extra...păi o să ajunge dreacu să plătim extra că respiram. Puneți va fetelor un tarif de 1000 lei finalizarea și 1500 ora in care includeți TOT și aia e. Nu sa plătești 150 doar sa o vezi goala. E anormal, da i dracu de bani că nu la toți cresc in copaci și nici de foame de mori dacă ești puțin mai decenta. Deh, prost cine merge in continuare la tipe obligate să facă asta....

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stai linistit , ii doare pe multi la basca daca e pestita sau nu. Sunt foarte multi care vor doar sa futa. Nu ii intereseaza altceva. Norocul ei ca locatia e in afara Bucurestiului , iar preturile sunt astronomice pentru o debutanta si astfel nu va fi solicitata.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...