Sari la conținut

👸🏼 Deea xo 👸🏼 0733646021


Vizitator Deeaxox

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, Loverrboy a spus:

Hai sa va spun ce s-a întâmplat!stabilesc programare cu aceasta domnișoara pe wap și ii spun ca as vrea sa stau 2 ore!ma întreabă dacă sunt sigur ca vreau doua ore !ii răspund ca pana la urma ar fi de ajuns o ora dar cel mai bine stabilim la fata locului!

ma urc in mașina și pana in militari residence am făcut  cam o ora pentru ca era foarte aglomerat !O anunț ca am

ajuns …ma îndruma pana la Bloc…coboară sa ma ia și ajungem in apartament !Ca și aspect nu pot sa spun ca e urâta pentru ca nu e…e micuța de inaltime și la fata sa zic frumușică dar nu din cale afara!

Ea avea in mana un caietel pe care eu la prima vedere am crezut ca e un caietel pentru programări …dar mare mi-a fost mirarea când mi-am dat seama ca de fapt acolo erau trecute serviciile ei si cred ca in dreptul la fiecare avea trecut pretul…sincer nu cred ca erau scrise de ea!

Desi am vb prin mesaje ca stau o ora sau poate doua la fata locului parca uitase …parca nu vorbisem cu ea pe wap!ii spun ca as dori sărutări corporale gen preludiu si o un sex oral neprotejat!

Imi spune ca 150 lei si ma invita sa ma dezbrac pana se duce ea la baie sa se facă comoda!la baie pleacă cu telefonul si cu caietelul!ce naiba a făcut 5 min la baie nu știu ( o fi vb cu bossul sa-l întrebe dacă e bine ca si pret ) cert este ca după 5 minute vine si imi spune ca ea vrea 300 lei…eu fiind in camera dezbracat!dupa câteva discuții ii transmit ca ii ofer 250 pt 30 min si pleacă la Bucătărie cu caietelul si cu telefonul in mana…si tot dădea mesaje si aștepta răspunsuri pentru ca orice o întrebam nu răspundea !intre timp mi am dat seama ca vb cu bossu si m-am imbracat! I am cerut banii înapoi cei 150 lei si am vrut sa plec !intre timp cred ca a primit mesaj de la boss si cred ca i-a zis ca decât nimic sunt buni si cei 250!

ma dezbrac iar …iar vb prin mesaje si iar se sucește ca vrea 300 ! 
Nu a fost chestie de 50 lei a fost chestie de principiu …alte fete pt oral fără prez cer 50 si ea la început de drum 150!

mi s a părut spreriata si i -am zis si ei lucrul asta ….văzând o pe ea speriata si agitata m am speriat si eu un pic !

Nici nu pot sa mi dau seama dacă are 18 ani!

Am plecat si când ajung la mașina ma suna ca e bine si 250 lei pt 30 min 😂😂😂 După ce m am dezbracat si imbracat de doua ori!

asta e incatatura de minte cu Militari Residence!ma miram sa găsesc eu ceva bun acolo!Acolo doar Raluca 64 e de vizitat in rest numai…

   Pai cum ai ajuns de la doua ore, la o ora si dupa la o finalizare doar oral? Ca inteleg ca totusi ti-a placut cum arata. Apropo multe fete s-ar fi suparat sa iti faci programare o ora si dupa sa ramai o finalizare.

    E clar ca fata fiind la inceput de cariera are un "consigliere"...iubi, colega, prietena...

    Pentru simplificare eu ii recomand lui "il consigliere" sa propuna servicii mai standard la inceput, fara atatea extra-uri...

     Daca e cumva abuzata (desi nu cred) se rezolva cu o vizita la sectia 21, Dezrobirii nr 37.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 12/9/2022 at 7:27 PM, Deeaxox said:

Locatie Militari Residence !

servicii

30 min -150 ron normal oral masaj relaxare protejat

60 minute - 300 ron normal oral masaj relaxare protejat

ON - oral nep - 100 ron extra

COB - 50 ron extra

CIF - 50 ron extra

CIM - 50 ron extra 

FK - 50 ron

Dus asistat - 50 ron 

URO - 100 ron

Poate acum m am facut inteleasa! 

Repet sunt noua ! Si da sunt cam praf dar incerc sa fac tot posibilul sa fie bine! 
 

Multumesc va pup😘

 

 

Sa ma bata mama lu Stefan cel mai Mare!!!!😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ma fata,...oare chiar asa de greu este sa te "sexprimi".

Cum dreq 150 ron-normal,oral masaj relaxare PROTEJAT!!??

Cine este protejat??din ce ai scris tu se pare ca masaju este protejat😜🤦‍♂️,iti pui manusi in maini cand faci frectie( la pariu ca nu ai habar sa faci masaj)

Si inca ceva...in 30 de min, crezi ca este timp de o tigare,un mic chat,un dus,un futai,SI...o frectie(sau masaj protejat cum zici tu)??? ...sa nu mai zic ca trebuie iar un dus la sfarsit sa dam uleiu jos.

Vai de mama noastra unde am ajuns,cand credeam ca am vazut tot,apare una ca tine si reuseste sa ma uimeasca (pacat ca nu in bine!!🤦‍♂️😔)

Eu iti propun sa iei o pauza,sa te specializezi putin,sa citesti si tu pe aici cum merge treaba,piata,ce se ofera,ce se cere,etc...dupa care sa revii in forta si sa demo de ce esti tu capabila!!

Hai zi buna si succese!!😜😜

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:departe
  • Oras:departe
La 10.12.2022 la 1:17, il pupparo a spus:

Stai linistit , ii doare pe multi la basca daca e pestita sau nu. Sunt foarte multi care vor doar sa futa. Nu ii intereseaza altceva. Norocul ei ca locatia e in afara Bucurestiului , iar preturile sunt astronomice pentru o debutanta si astfel nu va fi solicitata.

Ți-am trimis un Pm frate Pupparo. Aștept sa îmi răspunzi 

Link spre comentariu
  • Oras:Pipera
  • Oras:Pipera
On 12/23/2022 at 5:43 PM, laury said:

Pana la urma i a dat o careva la anal? M as duce la un oral si anal ambele pro, 250 tigrii….

Ai mai fost? 🕵️‍♂️

Sunt relativ aproape in unele zile din saptamana si ma simt tentat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...