Sari la conținut

Elisei +32 488 55 59 56


20_14

Postări Recomandate


  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis

Salut . 

Mai ...ii cam greu de gasit masaj erotic in Anvers. 

Bine maseuze independente nu alea pe.la salon ...ca alea is vagaboante . Numai dupa lovele le sare ochiul 😅😅

Am tot cautat pe site 'ul lor dedicat pentru astfel de cativitati si am gasit o pe Elisei . 

Anunt . 

https://www.redlights.be/massage/elisa-caribbean-beauty.html

Elisa o neagra de 165 inaltime , par cret cu un trup apropae de perfectiune , perfectiunea mea ...🤪🤪

Modalitatea de contact pe w app ...am abordat o in engleza . 

Fata originala di Guadalupe ...nascuta la Paris ...vorbeste si franceza / flamanda . 

Cand vorbeste in framceza , limba ei materna ma topesc pe.picioare , ador accentul ei ...cu Rrr . Plus ca ii genul.sincer m am indragostit de sinceritatea ei . 

Locatia este Berchem  , sudul Anversului . Apartament decomandat la etajul.unu . 

Se gaseste usor si este foarte accesibil . Actiunea are loc intr una din camere pe un pat mare . Pacat ca nu are si masa  speciala.pentru masaj . 

Igiena fetei ...impacabila., .dus inainte si dupa.. 

Atitudine ...exemplara ...cu mine de manual  . 

Actiune . 

Dus . Amn2 incep micile tachinari ...incep sa ma joc cu mainile pe trupul.ei sa o descopar ...acelasi lucru il face si ea pana ce buzele.nostre se unesc si acest sarut se transforma.intr un veritabil French kiss ...dupa coaboara usor catre prietenul.meu cel.intim . 

Oralul il face deep in forta ...nu sunt adeptul acestui stil ...de la a doua vizita mi am permis sa dau indicatii. 

Am cerut soft cu pasiune ...si asta am.ptimit 😉😉😉

Masajul ...este o combinatie intre masaj de relaxare , body masaj si erotic . Il face bine ...si are o forta in maini , brate /uimitoare . Un minus ar fi sani micuti . 

Finalizarea este orala.sau manuala ... 

Eu am.primit si sex ....nu as vrea sa dezvolt fiindca nu face parte din serviciile.ei . 

Am ceva vizite . 

Cadoul fiind la.inceput 130 de roses . 

Dupa 150 ...am inceput sa ne cunostem.in detaliu . 😅😅

Timp peste 60 de minute . 

Note ...toate de 10 . 

Numai bine . 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...